Polacy w konkursach Grand Prix 26 listopada 2017
Samorin - Lier - Kronenberg - Lichtenvoorde - Chazey sur Ain
Andrzej Opłatek i Copperfield z jednym błędem w 4* 160cm Grand Prix w Samorin.
CSI4 160cm Grand Prix Samorin SVK
1m. Marlon Modolo Zanotelli BRA / Celana VDL
20m. Andrzej Opłatek POL / Coperffield 4 pkt
27m. Jarosław Skrzyczyński POL / Calevo 8 pkt
startowało 42 pary / ukończyło 34
CSI2 145cm Grand Prix Samorin SVK
1m. Martin Fuchs SUI / Dubai du Bois Pinchet 0:0 / 37.08 s
2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Chaclana 0:0 / 37,14s
31m. Michalina Szmytka POL / Comet 10 pkt / 82.21 s
32m. Andrzej Opłatek POL / Domingo S 10 pkt / 82,71s
startowało 53 pary / ukończyło 43 pary
Chacclana VIDEO przejazd podstawowy
Chacclana video rozgrywka
CSI2 145cm Grand Prix Lier BEL
1m. Dayro Arroyave COL / Adele
18m. Wojciech Wojcieniec / Naccord Melloni 4 pkt / 74.66s
25m. Jan Bobik / Chaco Amicor 4 pkt/ 78.38s
46m . Wojciech Dahlke / A Quit 9 pkt
startowało 65 par / ukończyło 58
CSI2 145cm Grand Prix Kronenberg NED
1m. Angelique Hoorn NED / Brego RNB
18m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 4 pkt
startowało 60 par / ukończyło 56
CSI1 140cm Grand Prix Chazey sur Ain FRA
1m. Vincent Feuillrac FRA / Prince U
8m. Jan Chrzanowski POL / Cornet Cristo 1 pkt
startowało 40 par / ukończyło 36
Jan Chrzanowski
Finał CSIJ 140cm Lichtenvoorde NED
1m. Gilles Nuytens BEL / Jade S
12m. Wiktoria Bedyńska POL / Clarence S
startowało 39 par / ukończyło 39
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |