W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grzegorz Psiuk wygrał piątkowy konkurs ŚR na Torwarze

WYNIKI ŚR 

W konkursie DR zaliczanym do LR najlepiej wypadł Dawid Kubiak - 7 miejsce wyniki   a 15 letnia Marie Janekovic była druga w wieczornym konkursie Venus vs Mars.  wyniki 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 


Hubert Kierznowski i Denver Z - Potęga Skoku Cavaliada Torwar 2015


Sukces ! Hubert Kierznowski wygrał konkurs Potęgi Skoku - 195 cm

12/03/15 g.21.15

 

Cavaliada Torwar 

WYNIKI 

 

Konkurs Potęgi Skoki pod patronatem Prezesa TVP SA, o nagrodę Polskiego Górnictwa Naftowego
i Gazownictwa

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński przebojem pierwszego dnia na Torwarze

Jarosław Skrzyczyński na Inferno ukończył pierwszy konkurs DR na drugim miejscu z wynikiem 55,16 s, minimalnie ustępując reprezentantowi Niemiec Marcelowi Braig dosiadającemu Quicstep D - 54,55 s. wyniki 


Dzieci i HZR w Michałowicach 13-15.03 - zgłoszenia, program

11/03/15 g.19.20

Gościnne Michałowice w najbliższy weekend organizują ogólnopolskie zawody dla dzieci oraz zawody regionalne zawody. Do turnieju zgłoszone jest ponad 100 par. Powodzenia !!

 

 

 

 


HZO - Leszno 13-15 marca program zgłoszenia

11/03/15 g.11.00

Blisko 200 koni w Lesznie ! Powodzenia !!

 

 


Galeria, video - Finały CSI2 Leszno 2015

10/03/15

 

 

 

 

 

 

 


Ranking PZJ Kuców i MK na dzień 09.03.15

09/03/15 g.18.15

Ranking PZJ K i MK na dzień 09.03.15 - liderzy rankingów wg grup : 

gr E  Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) 
gr D Mikołaj Barański 
gr. C Maja Hendrys
gr. B Jakub Stróżyński 
gr. A Aleksandra Osuch

 

 


Riders Academy - sezon 2015 - zgłoszeni zawodnicy

09/03/15 g.14.30

Young Riders Academy - sezon 2015 

Maja Radomska

Weronika Wilska 

Krzysztof Okła 

Zuzanna Gowin

 

 

 

 


Natalia Czernik gwiazdą Grand Prix CSI2 w Lesznie

Natalia Czernik na klaczy Colina ukończyła Grand Prix  CSI2 w Lesznie na drugim miejscu z wynikiem 0/0/44,09s  Ustąpiła jedynie reprezentantowi Czech Josefowi Jr. Kincl dosiadającemu ogiera Cascar 0/0/40.30s.  Gratulacje Natalia ! Gratulacje Team Wechta !!

WYNIKI TURNIEJU


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21