CSI-W / CSI1 / CSIYH Darguziai 2018
11-13 maja 2018
Reprezentacja Polski :
Jarosław Skrzyczyński QUINTELLA CASQUELL
Dawid Kubiak BAGAZZA M
Maksymilian Wechta LA CALIDAD QUVEE PRESTIGE QUINTMAN CLEAR CARETINA QUADRIGA
Adam Grzegorzewski TORPEDO DES FORETS ISSEM ZAZOU SZUMAWA JUST AN HERO
Łukasz Wasilewski WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE FLOYD
Weronika Minkiewicz JOGA CHOCOLATE BLUE
Bogna Sąsiadek GOLDDIGGER GR
Maksymilian Wechta czwarty w konkursie LR 160 Grand Prix World Cup
Maksymilian Wechta na La Calidad, spisał się najlepiej spośród reprezentantów Polski w konkursie LR 160cm Grand Prix zaliczanym do rankingu Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej zajmując czwarte miejsce. Konkurs wygrał estończyk Urmas Raag.
Jarosław Skrzyczynski i Adam Grzegorzewski na podium sobotniego konkursu LR 145cm
PODIUM sobotniego konkursu LR 145cm
1m. Kristaps Neretnieks LTA FOR FAN 0:0 25.00s
2m. Jarosław Skrzyczyński POL QUINTELLA 0:0 25.80s
3m. Adam Grzegorzewski POL TORPEDO DES FORETS 0:0 25,92s
5m. Maksymilian Wechta POL LA CALIDAD 0:0 26.84s
11m. Adam Grzegorzewski POL ZAZOU SZUMAWA 0:0 29.38s
16m. Dawid Kubiak POL BAGAZZA M 0:0 34,78s
18m. Weronika Minkiewicz POL CHOCOLATE BLUE 0:0 36.79s
Matylda Malepszy najlepsza w konkursie otwarcia CSI1 120cm i druga w Finale 125cm
Konkursy dla Młodych Koni CSIYH
W konkursach dla Młodych Koni świetną formę zaprezentowały konie Maksymiliana Wechty CLEAR CARETINA QUADRIGA, bezbłędne przejazdy dawały miejsca w czołówkach konkursów.
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |