W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński drugi w Neumunster w LR 150cm 16/02/19

 

Jarosław Skrzyczynski i Chacclana - 2 miejsce w konkursie LR 150cm CSI3 Neumunster. WYNIKI

16/02/19


Oliwia Szustkowska udanie zadebiutowała z nowym koniem podczas CSIYH Lier 09/02/19


Amelia Mościcka druga w Grand Prix CSIJ w Abu Dhabi 08/02/19

 

WYNIKI KONKURSU

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Amelia Mościcka (@mosciccyequestrian)

Lut 9, 2019 o 11:27 PS


Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Zawodnicy do lat 15 włącznie zobowiązani są startować w kamizelkach ochronnych.

Uwaga: kamizelki ochronne powinny być jak najlepsze, chroniące ciało młodego zawodnika. Przepisy celowo nie określają jakości kamizelki, podobnie jak kasku, pozostawiając decyzję rodzicom i opiekunom. Dopuszcza się wszelkiego rodzaju kamizelki ochronne, w tym tzw. „żółwiki” 

Kamizelki możecie kupić w SKLEPIE STAJNIA 

 

więcej    09/02/19


Ranking PZJ w skokach przez przeszkody na koniec stycznia 2019

LIDERZY RANKINGÓW PZJ na koniec stycznia 2019 

Jarosław Skrzyczyński KJ Agro Handle Śrem  - Ranking Ogólny 

Adam Grzegorzewski   KJ Agro Aves Gajewniki -  Ranking Młodych Jeźdźców 

Aleksandra Kierznowska  KJ Kietlów  - Ranking Juniorów 

Julia Jabłońska UKS Mieczewo - Ranking Dzieci

 

Polacy w Ranking FEI na koniec stycznia -  Jarosław Skrzyczyński nr 53


CAVALIADA Lublin 31.01-3.02.2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski

niedziela 3 lutego 2019 

 

Krzysztof Ludwiczak i Nordwind / przejazd podstawowy Grand Prix / 

 

LR 145cm Grand Prix 1m. Krzysztof Ludwiczak POL Nordwind video  wywiad 

Ranking Cavaliada Tour 

Finał 125cm 1m. Maja Marchwicka POL Szafir M 

Finał Future MINI 1m. Martyna Ufnal / KJ Hippica / Ramiro

Finał Future MIDI 1m. Maria Michalska / KJ Ranczo / Pasjonata Amigo 

Ranking Cavaliada Future 

 

sobota 2 lutego 2019

wywiad z Dominikiem Słodczykiem 

 

CSI2 135cm  2m Jarosław Skrzyczynski POL Akkol video 

CSI2 120cm  1m.  Dominik Słodczyk POL Aperitiff 

Speed & Music 1m. Dominik Słodczyk  POL  Drako 

Future MINI 1m.  Natalia Głowacz / KJ Liljówka Stęszewko  Szaman 

Future MIDI 1m. Zofia Ćwik / Pałucki KJ w Górkach Zagajnych  Teti  video 

Ranking Cavaliada Future 

Sztafeta  1m. Aleksandra Kierznowska / Martyna Ufnal / Blanka Brzeska 


 piątek 1 lutego 2019 

 

Dawid Skiba i Badorette 

 

CSI2 LR 145cm 1m. Dawid Skiba BADORETTE video

CSI2 130cm 1m. Aleksandra Zybala BEBETO video 

Venus vs Mars 1m. Paulina Koza CONNER video wywiad


 

czwartek 31.01.19

 Andrzej Opłatek i El Camp 

 

CSI2 140cm 2m. Andrzej Opłatek EL CAMP video 

CSI2 130cm 1m. Tomasz Olszewski LUNA P

CSI2 120cm 2m. Łukasz Brzóska CASALETTO

Potęga skoku 1m. Mateusz Kiempa JALANDAHAR video wywiad

 


Cavaliada Lublin 31.01-3.02.2019

Relacja z przeglądu wet. 30/01/19 Magda Pocztowska

CSI2 Kronenberg NED 24-27.01.19 - Natalia Czernik wygrała dwa konkursy

 

Natalia Czernik na 6 letniej klaczy CHIN QUEEN wygrała dwa konkursy 110cm CSI1, była też dwa razy szósta w konkursach 140-145cm na EVERDI i ABIGEJ.  W zawodach z powodzeniem w rundzie CSIYH jeździł Jarosław Skrzyczyński na LUCKY STAR.  Aleksandra Nowak na CERTO była piąta w finale 120cm 

WYNIKI ZAWODÓW 


Amelia Mościcka trzecia w juniorskim Grand Prix w CSIOJ Sharyaj UEA 26/01/9


Cavaliada Lublin 31.01-3.02.2019

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM 

relacja video www.swiatkoni.pl 

relacja TV  TVP Sport

zamówienia zdjęć Ewa Imielska Hebda


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21