W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HZO DiM Sopot 05-07 lutego 2021 I kwalifikacja CSIO Sopot Young Stars

Nell Sówka i Mister Stakato  fot. Wiktoria Milczarczyk Red Camera 

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM Sopot 07/02/21

Finał Ao 1m. Adrianna Czarnecka WINCENTY BPK  VIDEO

Finał A1  1m. Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO Ranczo Kołata VIDEO 

Finał A2  1m. Jakub Mroczek JUULTJE Polish Pony Club VIDEO

Finał C 1m. Nel Skotarczak HELABA D'INSEGOTTE KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Finał Dbis 1m. Paulina Pellowska MAKUBA21 JKS Barłomino VIDEO 

Grand Prix D/E 1m. Nell Sówka LEXUS KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO 

Grand Prix Dzieci 1m. Nell Sówka MISTER STAKKATO S KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO

Finał JM 1m. Lena Czeszejko Sochacka BALANS JKS u Robsonów VIDEO

Finał Jun/Mł 1m. Iga Biegalska DORAVELLA  SKJ Sopot VIDEO 

 

WYNIKI ZAWODÓW        RANKING CSIO Sopot Young Stars   

 


Andrei Shalohin wygrywa Grand Prix w Michałowicach 07/02/21

Andrei Shalohin z KJ Zbyszko najlepszy w GP Michałowic fot. Przemysław Antosz

 

Grand Prix CSN KJK Michałowice  07/02/21

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko 0/0 43,82 s 

2m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY RC Riding Center Sosnowice 0/4 41,52s

3m. Michał Kaźmierczak NOTIS RC Riding Center Sosnowice  1 pkt 

 

WYNIKI  GRAND PRIX     WYNIKI ZAWODÓW 

 


CES Valencia Tour - Polacy w świetnej formie podczas II tygodnia zawodów w Hiszpanii 4-7 lutego 2021

Adam Grzegorzewski i Kalita O 

 

CES Valencia Tour II week  Reprezentacja Polski: 

Adam Grzegorzewski ISSEM STAKATA KALITA O AZUR JACUZZY

Mikołaj Barański FREIHERR JUGGLE BARAKA KAZAN VAN DE PITSEMBURG

Laura Barańska  CHUCK NORRIS DEXTER

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Niedziela 07/02/21

​Grand Prix LR 145cm 9m. Mikołaj Barański FREIHERR  VIDEO

Finał 140cm - 2m. Adam Grzegorzewski STAKATA  VIDEO 

Finał YH 7yrs - 7m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA  VIDEO

 

Sobota 06/02/21

Finał YH 6yr - 1m. Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO 

 

​Piątek 05/02/21

LR 145cm - 5m Adam Grzegorzewski VIDEO , 8m Mikołaj Barański VIDEO

CSIYH yrs - 3m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA VIDEO

 

Czwartek 04/02/21

CSIYH 6yrs 2m. Adam Grzegorzewski  KALITA O  VIDEO

 


Polacy w rankingu FEI na koniec stycznia 2021

Longines Ranking FEI 31/01/21 

1m. GUERDAT, Steve SUI 3627 pkt

2m. FUCHS, Martin SUI  3373 pkt

3m. DEUSSER, Daniel GER 3362 pkt 

134m WOJCIANIEC, Wojciech POL 1430 pkt

143m OPLATEK, Andrzej POL 1395 pkt 

 

POLACY w RANKING FEI na koniec stycznia 2021


CES Valencia Tour - Triumf polskiego juniora - Mikołaj Barański wygrywa konkurs 140cm 31/01/21

 

Dwójka polskich juniorów Mikołaj Barański i Laura Barańska z powodzeniem rozpoczęła start w CES Valencia Tour. Podczas pierwszego tygodnia zmagań, Mikołaj Barański na KAZAN VAN DE PITSEMBURG wygrał finałowy konkurs 140cm i był trzeci w 130cm, na JUGGLE BARAKA w Finale YH był piąty, na FREIHERR dziewiąty w sobotnim konkursie 140cm. Laura Barańska na CODETIA VDL w konkursie otarcia 130cm zajęła 11 miejsce i była 13ta w finałowym konkursie 140cm na CHUCK NORRIS

WYNIKI TURNIEJU  28-31.01.2021 I week 

VIDEO KAZAN   1m. 140cm 

VIDEO FREIHERR  9m. 140cm 

VIDEO CHUCK NORRIS 13m. 140cm 


CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2020/21 w Krakowie na Tauron Arenie w dn 11-14 marca 2021

 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ Cavaliada Tauron Arena 11-13 marca 2021 

RANKING LEC - subliga północna 03/12/20

RANKING LEC - subliga południowa  03/12/20


CSN Dąbrówka Mała - Antoni Strzałkowski najlepszy w konkursie Grand Prix 31/01/21

 
Podium konkursu Grand Prix w Dabrówce Małej 31/01/21 :
1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF  KJ Strzała 0/0 33,18s
2m. Grzegrz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  0/0 33,99s
3m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  TKJ Garbówek 0/0  34,61s
 

 


JKS Przybyszewo. Łukasz Koza wygrywa swoje pierwsze Grand Prix na klaczy Ballantina 31/01/21

 

Leszno - JKS Przybyszewo Podium konkursu Grand Prix 31/01/21
1m.  Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice  0/0  34.48s
2m.  Maksymilian Wechta CELTIA II   KJ Wechta  0/4  30,71s
3m.  Hubert Polowczyk COURTNEY 11  KS Cortina Kaczenice 0/4 33,22s
 

 


MET Oliva - Adam Grzegorzewski trzeci w konkursie 140cm 29/01/21

Adam Grzegorzewski na zakończenie trzy tygodniowego pobytu w Olivie wywalczył trzecie miejsce w 3* konkursie 140cm na kl. HAPPYLINA /Lexicon x Hemmingway/. Konkurs wygrał reprezentant Włoch Francesco Turturiello na kl DIRABA /Diarado x Contendro/  fot 1clicphoto 

WYNIKI TURNIEJU 


Natalia Czernik i Andrzej Opłatek w sezonie 2021 wystartuję w Longines Global Champions Tour i GCL w zespołach Miami Celtics i Hamburg Giants 26/01/21

 

Historyczny moment dla naszego sportu! Natalia Czernik i Andrzej Opłatek w sezonie 2021 wystartują w prestiżowych rozgrywkach Longines Global Champions Tour i Global Champions League w zespołach Hamburger Giants i Miami Celtics ! Trzymamy kciuki !! Wspaniała informacja!!

Strona oficjalna LGCT i GCL    26/01/21

GCL sezon 2021 zespoły 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21