W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

HPLMK 2013 - druga kwalifikacja

22/10/13 g.03.00

Po dwóch turniejach w klasyfikacji HPLMK 2013 prowadzą Anna Miśkiewicz na wałachu Puerto Rico w kat. koni 4 letnich, Justyna Kurek na klaczy Quinchella w kat koni 5 letnich i Łukasz Brzóska na og. Aplauz w kat. koni 6 letnich Gratulacje !! Finał V edycji HPLMK 2013 odbędzie się w dniach 15-17 listopada. Dalej wyniki, obszerna galeria zdjęć autorstwa Katarzyny Primel oraz relacje video i 


Grand Prix Leszna dla Huberta Kierznowskiego

21/10/13 g.07.00

Relacja video, wyniki końcowe i  galeria zdjęć Katarzyny Primel z wczorajszego konkursu GRAND PRIX w Lesznie, które wygrał Hubert Kierznowski z KJ Kietlów na klaczy Siney będącej własnością Moniki Morsztyn. Gratulacje !!

 

 

 


Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt

20/10/13 g.17.3o

Łukasz Koza drugi w Grand Prix Wr Neustadt Gratulacje !!!

WYNIKI

 

 

 

 

 

 

 

 


Paweł Spisak medalistą MŚMK w WKKW

20/10/13 g.12.30

Sukces !! Paweł Spisak trzeci na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w WKKW

Gratulacje !!!

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w konkursie East vs West w Helsinkach

20/10/13 g.12.00

Jarosław Skrzyczyński na Baltazar du Rouet był gwiazdą sobotniego wieczoru w Helsinkach. W bardzo widowiskowym konkursie East vs West ustąpił tylko reprezentantowi Włoch - Luca Maria Moneta. Gratulacje !!

 

 


Sobotnie Finały w Wr Neustadt

20/10/13 g.05.30

Dobra forma polskich jeźdźców w Wr Neustadt w finałowych sobotnich konkursach. Łukasz Koza szósty w trudnym konkursie Derby, Aleksandra Lusina również była szósta w Finale dla 6 latków, Michał Każmierczak piaty w Finale Rundy Rubinowej a Finał 7 latków najlepiej spośród naszych zawodników pojechał Łukasz Koza na Bijou Be. Gratulacje !!

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w pierwszym konkursie w Helsinkach

18/10/13 g.17.30

 

Fenomenalny Baltazar du Rouet i Jarosław Skrzyczyński drugą parą w konkursie otwarcia w Helsinkach  !! Gratulacje !!!

WYNIKI KONKURSU

 

 


Maksymilian Wechta wygrał w Odense konkurs DR

18/10/13 g.13.00

Maksymilian Wechta wygrał konkurs Dużej Rundy o nagrodę MUSTANG-trailer w Odense na klaczy Calanda Gratulacje !! Wspaniała forma naszego młodzieżowca !

 

wyniki

 


Galeria Wr Neustadt autor sIBIL sLEJKO

18/10/13 g.08.30

Galeria International Equestrian October Festival Wr Neustadt 2013

autor sIBIL sLEJKO

 

 

 

 

 


Jan Chrzanowski w Hiszpanii

18/10/13 g.07.10

Jan Chrzanowski z 4 końmi od dziś startuje w słonecznej Hiszpanii  w Oliva Autumn Tour 2013

Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników / więcej o koniach J. Chrzanowskiego 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21