W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrzej Opłatek zwycięża w CSI2 Lier 16/02/20

 

Andrzej Opłatek w dn 13-16 lutego 2020 startował w belgijskim Lier w zawodach rangi CSI2 i CSI1. Reprezentant Polski wygrał jeden z konkursów 135cm na ODILE DU SOUFFLET oraz udanie zadebiutował na międzynarodowej arenie na ISHAN B i na LE CORDIAL plasując sie w czołówce konkursów 130cm. 

WYNIKI ZAWODÓW   16/02/20 


Natalia Koziarowska wygrywa Grand Prix Michałowic 16/02/20

 

Grand Prix HZO** KJK SZARY Michałowice


1m. Natalia Koziarowska ANTINA WLKS Krakus   VIDEO PP
2m. Jakub Krzyzosiak IRONIA Stajnia Small Cherry  VIDEO PP 
3m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR KJ Agro Handel Śrem  

WYNIKI GRAND PRIX       WYNIKI ZAWODÓW      16/02/20    

 


HZO DiM Jaszkowo 14-16 lutego 2020

 

HZO DIM Centrum Hipiki Jaszkowo - zwycięzcy niedzielnych finałów:


A0 - Paulina Słoniec KJ Trachy Gliwice - video 
A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko 
C - Zuzanna Szeszuła KJ Podkowa Gruszczyn 
Dbis - Agata Maćkowska KJ Podkowa Gruszczyn 
D/E - Natalia Sydow St. KJ Gronówka  
Dzieci II / JM - Julia Parda Polish Pony Club 
Finał J / MJ - Agata Derda KJ Michałówka 

WYNIKI ZAWODÓW    16/02/20 


Krzysztof Retka wygrywa Grand Prix Leszna 16/02/20

 

WYNIKI GRAND PRIX Leszna 16/02/20

1m Krzysztof Retka NINTO CHICO WKJ Warszawa  0/0 42,24s

2m. Jakub Dołhun WESFALIA KJ Infernal Team 0/4 40,40s

3m. Łukasz Wasilewski HELLUM H&H KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo 

 


Sukcesem zakończyły się zawody CSI2 w Sharjah! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w licznie obsadzonym finałowym konkursie 130cm !

09/02/20 

 

 


CSN Leszno 7-9 lutego 2020

Agata Skrzypiec trzecia w Grand Prix ot. Paula Bartkowiak 

 

GRAND PRIX CSN LESZNO 09.02.20

1m. Łukasz Piksa LUCKY HORSE KJ Verso La Natura 

2m. Henry Stude GER DSP CORNY STAR

3m. Agata Skrzypiec MJ01  BERLINA  KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI GRAND PRIX   

 


CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.20

 

Aleksandra Kierznowska - zwyciężczyni pierwszego w swoje karierze 2* konkursu Grand Prix 

 

RANKING CAVALIADA TOUR 2019/20 po zawodach w Lublinie  1m Seweryn Murdzia 

 

RANKING CAVALIADA FUTURE 2019/20 po zawodach w Lublinie

 

 


CSI2 Opglabbeek 30.01-02.02.20

Jarosłąw Skrzyczyński i Chacco Amicor - wspólny debiut 

 

Reprezentacja Polski : 

Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR  GREATEST  JOYRIDE DIARADO'S DREAM OLIMPIC STAR

Przemysław Konopacki JEREMIAH DUKE VASCO CAMAKO S BOY JW

Łukasz Krajewski  CATINA BLUE FG FIRST PLEASURE 5 UCCELLA Z  CALINKA

Aleksandra Zybała  CAMPARI QUAIDO SOPHIA

 

Najlepsze wyniki : 

CSI2 LR Grand Prix 3m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO  02/02/20

CSI2 135cm 14m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR 01/02/20 

CSI2 120cm 1m. Łukasz Krajewski UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław Konopacki VASCO

CSI2 120cm 12m. Aleksandra Zybała CAMPARI

CSITH 7yo  5m. Jarosław Skrzyczyński  DIARADO'S DREAM

CSIYH 5yo 2m. Jarosław SkrzyczyńskJOYRIDE

CSI2 LR 145cm  2m. Przemysław KonopackDUKE VIDEO 31/01/20 

CSI2 130cm 10m. Łukasz Krajewski  UCCELLA Z

CSI2 120cm 2m. Przemysław KonopackCAMAKO S BOY JW

CSIYH 5yo 3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm - 10m Jarosław Skrzyczyński GREATEST 30/01/20

CSI2 130cm - 13,m. Jarosław Skrzyczyński OLIMPIC STAR

 


Amelia Mościcka w CSIOJ / CSI3 Sharjah UEA 30.01-01.02.20

Amelia Mościcka i Contendrix - 3m 125cm 

 

Finał CSI3 130cm    2m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX VIDEO  01/02/20 

Finał CSIOJ 120cm 4m. Amelia Mościcka / CINNAMON VIDEO

CSI3 125cm - 3m. Amelia Mościcka / CONTENDRIX   30/01/20 

CSIOJ 120cm - 9m. Amelia MOścicka / CINNAMON

 


Mediterranean Equestrian Tour - Spring MET 2020 - Tour III 28.01-02.02.20

Adam Grzegorzewski i Issem - zwycięzcy finału CSIYH 7yo  fot.  www.1clicphoto.com

 

Reprezentacja Polski - Jan Chrzanowski i Adam Grzegorzewski 

 

MET Oliva Nova  - III tydzień 28.01-02.02 - Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

CSI2 140cm 12m. Jan ChrzanowskTANT D'ESPOIR LINDENHOF Z 01/02/20

CSI2 LR 145cm 4m. Adam Grzegorzewski AZUR VIDEO 31/01/20 

CSI2 135cm 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSI2 140cm 13m. Adam Grzegorzewski JACUZZY

CSIYH 6yo 7m. Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  30/01/20 

CSIYH 7yo final 1m. Adam GrzegorzewskISSEM 29/01

CSIYH 6yo -  1m. Adam Grzegorzewski JAMINKA P i Jan Chrzanowski CHICO DE HUS Z  28/01


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21