W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Dawid Kubiak w CSI2 Roosendaal 19-21.08.16

Dawid Kubiak w dn 18-21 sierpnia b.r. z końmi Bagazza M i Quite Donaldson startował w zawodach CSI2 w holenderskim Roosendaal. W jednym z konkursów 140 na Quite Donaldson był siódmy ( video ),  w Grand Prix z dwoma błędami na klaczy Bagazza M ukończył na 42 miejscu.  

22/08/16

 


CSI2 Wr Neustadt 18-21 sierpnia 2016 WYNIKI

Reprezentanci Polski : Bartosz Goszczyński, Dawid Pasek, Julia Jaglarz, Marcin Murdzia startowali w dn 18-21 sierpnia b.r. w zawodach CSI2 w Wr Neustadt w Austrii.  Bartosz Goszczyński wygrał sobotni konkurs dla 7 latków na AFIRA Z / Ami Z x Cupido Flamingo Z / wł. Piotr Szubert.

WYNIKI ZAWODÓW   22/08/16

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2016 WYNIKI

22/08/16 

Holsztyńskie ogiery Number One, Ziroco Air,  Can Ya Mecan oraz oldenburski Chacco Hann zdominowały tegoroczne MPMK w Drzonkowie. Najlepiej spośród koni polskiej hodowli wypadły konie wyhodowane przez Eco Abi Ewa Fabińska, SK Nowielice i SK Bielin. Grand Prix ogierów wygrała Małgorzata Koszucka na 9 letnim holsztyńskim Alvaro z KJ Wechta Rosnówko. 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

fot. www.primel.pl

 

 

 

 

 


Grand Prix Michałowic dla Zuzanny Gowin -21/08/16

21/08/16 

 

WYNIKI ZO Michałowice 19-21 sierpnia 2018 

 

Grand Prix wygrała Zuzanna Gowin na Captain / na zdjęciu / 

 

 

 

 

 

 

 


Baltica Equestrian Summer Tour II 16 - 21 sierpnia 2016

 

Reprezentant Polski, zawodnik KJ HEAA Turek -  Andrzej Opłatek przebojem II tygodnia Baltica Equestrian Summer Tour - 4 zwycięstwa, 2 x trzeci, raz czwarty w LR 145.  Michał Kaźmierczak i Que Pasa 5 - najlepsi spośród reprezentantów Polski w niedzielnym konkursie Grand Prix.

WYNIKI TURNIEJU  21/08/16 


RIO 2016 - jeździectwo - skoki przez przeszkody - Finał Indywidualny 19.08.16 g. 15.00


Anna Szary Ziębicka i Wojciech Dahlke decyzją PZJ dołączyli do składu Kadry Narodowej Polski

18/06/16

 

Decyzją Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego U/1073/11/E/2016 - do Kadry Narodowej Polski dołączyli : Anna Szary ZIębicka i Wojciech Dahlke.

 

 

 

 

 

 

 

 


Stanisław Helak - Dyrektorem sportowym w PZJ

17/08/16 

 


Grand Prix CSN w Zagórowie wygrała Dajana Pawlicka - WYNIKI

12-14 sierpnia 2016 

 


Grand Prix Drzonkowa dla Oskara Murawskiego 14/08/16

14/08/16  fot. Katarzyna Boryna 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21