W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Andrei Shalohin zwycięża w Memoriale Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 22/11/20

Andrei Shalohin i Farley fot Paula Bartkowiak

 

WYNIKI Memoriał Generała Michała Gutowskiego 2020 

1m. Andrei Shalohin FARLEY KJ Zbyszko  0/0 44,89s

2m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 0/4 37,08s

3m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA KS Cortina 0/8 37,65s

 

WYNIKI ZAWODÓW

Generał Michał Gutowski WIKIPEDIA

Memoriał Generał Michała Gutowskiego 2019

 


Aktualizacja składu Kadry Narodowej Polski 20/11/20

Zarząd PZJ powołał do Kadry Narodowej Polski MJ Julię Jaglarz i Gabrielę Bado a skład kadry Seniorów uzupełnił o zawodników: Mściwoj Kiecoń i Dawid Kubiak. 

 

 

 

 

 

 

Julia Jaglarz i Gabriela Bado 

 


Przemysław Konopacki punktuje w CSI2 Lier 19-22 XI 2020

Przemysław Konopacki  na Duke - druga para piątkowego konkursu 140cm. 

 

Przemysław Konopacki, na stałe mieszkający w Belgii, startami podczas turnieju CSI2 w Lier potwierdził swoją dobrą formą. Bezbłędny w konkursach otwarcia. Trzeci w LR 145 na VOLO'S DIAMOND, drugi na DUKE w konkursie 140cm. 

WYNIKI ZAWODÓW    VIDEO LR 145 rozgrywka 


Andrzej Opłatek z powodzeniem w CSIO3 Vilamoura 17-19 XI 2020

 

Andrzej Opłatek z powodzeniem jeździł w zawodach CSIO3 w Vilamoura w dn 17-19 XI 2020. Na 7 startów, pięć razy plasował w pierwszej 10-tce wyników.  

 

​Najlepsze wyniki reprezentanta Polski w turnieju :

19/11/20 

Grand Prix 150cm 9m  STAKKATAN   VIDEO

CSIO3 140cm 3m LE CORDIAL

CSIO3 130cm 9m DIAROUBET  

 

18/11/20

LR 145cm  4m.  STAKKATAN  VIDEO   VIDEO jump off

CSIO3 140cm  12m  DIAROUBET  VIDEO

 

17/11/20 

CSIO3 130cm  10m. DIAROUBET

 


Jan Vinckier triumfuje w Grand Prix Leszna 15/11/20

 

Jan Vinckier ze SK Kunowo na hanowerskim 10 l wł. CAREBIS / Calido x Rabel I Z/ triumfuje w Grand Prix Leszna - video rozgrywka 15/11/20

GRAND PRIX Leszno 

1m. Jan Vinckier CAREBIS SJ Kunowo  0/0 38,31s

2m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT KJ Agro Handel  0/0 39,29s

3m. Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z KJ Podkowa 0/0 44,97s 

WYNIKI ZAWODÓW 


HZO DiM Poczernin 13-15 XI 2020

Lena Róża Rybak-Massalska / Thovan Ghoukell / SKJ Ponylandia trener pani Marzena Jurzak w finałowej rozgrywce gr D bis. 

 

JKS Poczernin - Zwycięzcy finałowych konkursów HZO DiM  15/11/20 


Gr A0 - Adrianna Leonowicz KJ Wiktorowo

Gr A1 - Janina Wierzchowska JKS Rywal Grudziądz

Gr A2 - Karolina Wernerowicz  Akademia Kucania

Gr C - Jagna Grabowska KU AZS Uniwersytet Warszawski

Gr Dbis - 1m. Lena Róża Rybak-Massalska  SKJ Ponylandia

Dzieci II - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club Sp z oo

GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power

Dzieci I - Julia Parda Polish Pony Club

Jun. Mł - Zuzanna Chwalińska KJ Legia Kozielska

WYNIKI ZAWODÓW       WYNIKI PDF


Adam Nicpoń w Salio wygrywa kolejny konkurs Grand Prix 15/11/20

 

Adam Nicpoń na 9 letnim holsztyńskim ogierze COUNTER / Cachas x Langenhagen/ wyhodowanym przez Małgorzatę Siergiej zwycięża w Grand Prix Immergas w Salio - video rozgrywka 

 

GRAND PRIX Immergas Salio 15/11/20

1m. Adam Nicpoń COUNTER JKS Barłomino  0/0 37,84s

2m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck 0/0 38,65s

3m. Anna Seroka EXTRA DOLLARS SKJ Bajardo 0/0 42,42s

WYNIKI TURNIEJU    

 


CSI4 Vilamoura - Andrzej Opłatek wygrywa jeden z konkursów 13/11/20

Andrzej Opłatek podczas drugiego tygodnia zawodów w Vilamoura, wygrywa na Odile du Soufflet konkurs 130cm, na Le Cordial jest drugi w 135cmi 9-ty w małym GP 140cm na Stalando 2!  fot One Shot 

WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO Odile du Soufflet    VIDEO Le Cordial   10-13/11/2020


HZO DiM Jaszkowo 6-8 XI 2020 - V kwalifikacja CAVALIADA Future

Natalia Sydow - zwyciężczyni dwóch finałów w Jaszkowie fot Paula Bartkowiak

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM :

Gr A0 - Lila Kulesza KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A1 - Wiktoria Cwalina KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn 
Gr C - Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 
Gr D bis - Oliwia Kamińska KJ Michałowka 
Dzieci II - Roksana Nawrocka Agro Aves i Amelia Szczupakowska z KS Nad Wigrami 
Final D / E - Natalia Sydow KJ Gronówka
Finał J / MJ - Natalia Sydow KJ Gronówka

WYNIKI ZAWODÓW

RANKING Cavaliada Future po V etapach   RANKING V


CSI2 Wrocław 5-8 XI 2020 - Natalia Czernik triumfuje w Grand Prix !

Natalia Czernik i Everdi - zwycięzcy konkursu Grand Prix 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

niedziela 08/11/20

Grand Prix LR 145 - 1m. Natalia Czernik EVERDI   VIDEO jump off

CSI2 135cm - 1m. Jakub Krzyżosiak FLOTYLLA    VIDEO

CSI2 125cm - 2m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI2 115cm - 1m. Alan Miechowicz BARTONIA  VIDEO

 

​sobota  07/11/20

CSI2 140cm - 2m Julia Jaglarz GROENAANNEMER VD LENTAMEL   VIDEO

CSI2 130cm  - 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE   VIDEO

CSI2 120cm - 1m. Marta Konarska ANNCHEN 11  VIDEO 

CSI2 110cm - 1m Alan Miechowicz BARTONIA  VIDEO 

CSIYH Final - 1m. Dawid Skiba  ODILON VAN HET BEVRIJDTHOF

 

piątek 06/11/20

CSI2 140cm  1m. Adam Grzegorzewski AZUR  VIDEO

CSI2 130cm - 1m Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 120cm - 1m. Anna Piwońska INVORIO

CSI2 110cm -  1m. Olaf Rynowiecki DORIS DAY  VIDEO

CSIYH - 1m Wojciech Wojcianiec JASON VDL VIDEO

 

czwartek 05/11/20

CSIYH - Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

WYNIKI ZAWODÓW

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21