W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w konkursach Grand Prix 26 listopada 2017 -Samorin - Lier - Kronenberg - Lichtenvoorde - Chazey sur Ain

26/11/17 

 

Jarosław Skrzyczyński i Chacclana

Aleksandra Cebulak czwarta w finale 120 w Kronenberg 26/11/17

Aleksandra CebulakGirstti S. E. / - 4 miejsce Finał 120cm CSI1 

 

WYNIKI KONKURSU


Wojciech Wojcianiec i Jan Bobik z powodzeniem w 2* Lier

Z powodzeniem jeździli w Lier reprezentanci Polski - Wojciech Wojcianiec i Jan Bobik.  

 

Wojciech Wojcianiec był szósty w LR 145cm, na Chintablue, drugi w 140cm na Naccord Melloni, drugi w Finale YH na Quentino i piaty na Curt As w 120cm. 

Jan Bobik ukończył sobotni konkurs 140cm na piatym miejscu na Chacco Amicor ZM, w piątek para była trzecia również w 140cm. 

W konkursie Grand Prix mieli po jednym błędzie. 

25/11/17

 

 


Juniorka Wiktoria Bedyńska w super formie w CSIJ Lichtenvoorde 25/11/17

 

Wiktoria BedyńskaLolita K - video Finał 120cm 

 

Wiktoria Bedyńska w dobrej formie w juniorskim turnieju w Lichtenvoorde, czwarta w Finale 120cm na Lolita K, czwarta w piątkowym konkursie 135cm na Clarence S.

 

WYNIKI TURNIEJU


Sukces ! Jarosław Skrzyczyński trzeci w 4* Samorin ! 25/11/17

 

Jarosław Skrzyczyński i Silver Shine - video winning round LR 150cm.

VIDEO przejazd podstawowy https://youtu.be/QrqH7lBzWsA

WYNIKI konkursu  

 

 


Andrzej Opłatek najlepiej dla Polski w konkursach otwarcia w Samorin 24/11/17

 

Andrzej Opłatek super się spisał w konkursach otwarcia w Samorin, na Domingo S był drugi w konkursie 145cm, na Copperfield bez błędów pokonał 4* parkur 150cm zaliczany do LR ( video)

 

WYNIKI TURNIEJU 


Adam Grzegorzewski w top formie w Kronenberg, dwa razy drugi ! 24/11/17

 

Adam Grzegorzewski jest w świetnej formie podczas 2* turnieju w Kronenberg. W piątkowych konkursach był dwa razy drugi, na Zazou Szumawa w LR 145cm ( video z rogrywki ) i na Okarino w 140cm. 

WYNIKI TURNIEJU    


Ranking HPP po IV kwalifikacji 20/19/17

RANKING HPP po IV Kwalifikacji  pobierz 

Liderzy :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak - 47 pkt

MJ - Weronika Minkiewicz i Julia Bogolecka - 56 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka - 74 pkt 

Open - Leszek Nieużyła - 65 pkt 


Cavaliada CSI3-W Poznań 2017 zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI3-W 

ZGŁOSZENIA CSI1 

ZGŁOSZENIA CSIYH 

CAVALIADA Future

 

zamówienia zdjęć  Ewa Imielska-Hebda Photography    20/11/1

 

PROGRAM          BILETY             DOJAZD              WYSTAWCY 

 

 

 


Andrei Shalohin najlepszy w Grand Prix Michałowic 19/11/17

Grand Prix Michałowice 

 

1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / CORINA  0:0 / 29,71s

 

2m. Julia Cieślar / KJK Szary 

POETIN (152)  0:0 / 30:59s 

 

3m. Michał Ziębicki / KJK Szary 

HEARTBREAKER 5  1pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX                       WYNIKI TURNIEJU

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21