W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking PZJ- kuce i MK na 07.06.16

15/06/16 

 


Ranking PZJ na koniec maja 2016

15/06/16

 

Jarosław Skrzyczyński

Andrzej Opłatek 

i Adam Grzegorzewski 

nie do pokonania w rankingach PZJ na koniec maja 2016 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


CSIO Sopot 2016 - najlepsze CSIO w historii polskiego jeździectwa !!

 

14/06/16 

 

 


CSIO5 Sopot 8-12.06.2016 - najlepsze wyniki dla Polski / GALERIA

 

14/06/16  

 


Future Chmpions Hagen 7-11 czerwca 2016 - najlepsze wyniki Reprezentantów Polski

14/06/16 

 


Grand Prix ZO Jaszkowa dla Piotra Sawickiego i Weltdame - wyniki 10-12.06.16

13/06/16 

 


Sukces w Hagen !! Reprezentacja Polskich Juniorów wywalczyła drugie miejsce w Pucharze Narodów CSIOJ Future Champions !!


Future Champions Hagen 7-12 czerwca 2016 - program, podręczne linki, zgłoszenia

Reprezentacja Polski Future Champions Hagen 2016 

CSIOJ - Adam Grzegorzewski, Dajana Pawlicka, Filip Lewicki, Monika Grundkowska, Martyna Rynkiewicz, Kamila Rokita

 

CSIOCh - Maria Baehr, Vivian Brattli, Agnieszka Kiewrel , Gniewko Jachomowicz 

Zgłoszenia / Program / Podręczne linki 

07/06/16

 

 


CSIO5 Sopot 8-12.06.2016 - program / zgłoszenia / podręczne linki

Hipodrom Sopot

8-12.06.16

 

Oficjalna Reprezentacja Polski 

Jarosław Skrzyczński 

Michał Kaźmierczak

Sandra Piwowarczyk Bałuk 

Maksymilian Wechta

Dawid Kubiak 

Szef Ekipy

Maciej Wojciechowski 

 

Program / Zgłoszenia

Podręczne linki 

 

07/06/16

 

 

 


Baltica Equestrian Tour - 31.05- 05.06.16 WYNIKI

Zakończył się III tydzień wiosennej edycji Baltica Equestrian Tour w Ciekocinku. Spośród reprezentantów Polski najlepiej w zawodach spisali się : Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Jan Bobik i Grzegorz Kubiak a w rundzie Juniorskiej  Maciej Żołądkiewicz i Stanisław Piątkowski. 

 

Kolejna Baltica w letniej wersji odbędzie się w dn. 9-28 sierpnia b.r.

 

Polecamy zdjęcia z BET w obszernej galerii na stronie: www.1clicphoto.com

 

06/05/16

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21