W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Maksymilan Wechta w dobrej formie w Odense

12/10/13 g.19.00

 

Maksymilan Wechta trzeci w Grand Prix Odense na klaczy Calanda, trzeci w konk. 135 na Quintusie 93. Gratulacje !!!

 

 


Łukasz Wasilewski i Conner znowu razem

12/10./13 g.12.00

Wiadomość dnia !!   Łukasz Wasilewski i 8 letni holst.  ogier Conner znowu razem !  Zawodnik i Bogna Sąsiadek odkupili konia z powrotem z Holandii dla swojej stajni w Lasocicach.

 

 


Reprezentacja w Oslo, Odense, Assen, Wr Neustadt , Lorraine w Polsce HZO w Michałowicach

Podręczne linki WYNIKI , programy zawodów , skład Reprezentacji

 


Rankingi PZJ na dzień 30.09.13

Polski Związek Jeździecki na koniec września opublikował 4 rankingi, jeden ogólny, oraz rankingi na poszczególne kategorie wiekowe : juniorzy, seniorzy i młodzieżowcy. Liderem ogólnego rankingu PZJ jest Jarosław Skrzyczyński, najlepszym młodzieżowcem w ranking PZJ jest Maksymilian Wechta a najlepszą juniorka Zuzanna Gowin.

 

 

 


Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2013 edycja 5

08/10/13 g.16.00

Ruszyła V edycja Halowego Pucharu Leszna Młodych Koni. Zapraszamy na relację z pierwszych eliminacji , które odbyły się w dniach 4-6 października b.r. na hali JKS Przybyszewo w Lesznie.

 

 

 


WARKA gospodarzem Mistrzostw Polski w Skokach 2014-2018

08/10/13 g.15.00

Gratulacje dla Warki za prawo do organizacji Mistrzostw Polski we wszystkich kat. wiekowych na najbliższe pięć lat ! Mistrzostwa Polski w 2014 roku PZJ zaplanował w terminie CSIO3 w Budapeszcie. Przeczytajcie komunikat prasowy z wypowiedzią Pana Prezesa dotyczącą układania centralnego kalendarza PZJ z uwzględnianiem priorytetowych startów.

 

 


Wr Neustadt International Equestrian October Festival 2013

08/10/13 g.08.00

Od dziś konkursami dla młodych koni w Wr Neustadt rozpoczyna się Międzynarodowy Jeździecki Festiwal Jesieni.  Polskę w pierwszym tygodniu turnieju reprezentować będą Sandra Piwowarczyk - Bałuk, Julia Zawada i Aleksandra Lusina.  Powodzenia !!

 

WYNIKI / LISTY tu

 


Łukasz Koza trzeci w Grand Prix CSI3 Wr Neustadt

06/10/13 g.20.20

Łukasz Koza w bardzo licznie w gwiazdy czołówki rankingu FEI obsadzonym konkursie Grand Prix w Wr Neustadt ukończył konkurs na 3 miejscu.

Gratulacje !!!

 

WYNIKI GRAND PRIX

 

 


Zuzanna Gowin gwiazdą Pucharu Świata w Tallinie

06/10/13 g.20.00

Polska juniorka Zuzanna Gowin, zajęła drugie miejsce w konkursie zaliczanym do klasyfikacji Pucharu Świata w Tallinie. Trzeci miejsce w konkursie zajął Andrzej Głoskowski. Gratulacje !!!

 

WYNIKI KONKURSU

foto Magdalena Gut

 


Jarosław Skrzyczyński drugi w Finale Średniej Rundy w Tallinie

06/10/13 g.14.45

Jarosław Skrzyczyński w Finałe Średniej Rundy w Tallinie wywalczył drugie mijesce, Andrzej Głoskowski był ósmy a Michał Kaźmierczak dziewiąty. !! Gratualacje !!

WYNIKI FINAŁU   

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21