W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI-W CSIJ Praga 28.04-02.05.2021

 

Jarosław Skrzyczyński i Jeroco fot Kateřina Návojová 

 

CSI2-W  CSIJ  CSI1  Praga 29.04-02.05.21 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec, Andrzej Opłatek, Dawid Kubiak, Mściwoj Kiecoń, Mateusz Tyszko, Jarosław Skrzyczyński, Krzysztof Ludwiczak, Eliza Zawadzka, Róża Konieczna, Zuzanna Jarocka, Pola Wawrzyniak.

Livestream  PROGRAM / WYNIKI 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

 

Niedziela 02/05/21

World Cup GP LR 145 2m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO

CSI2 135cm 4m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

 

Sobota 01/05/21

CSI2 140cm 1m. Dawid Kubiak SZULER  WYWIAD

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński KENTUCKY

CSI2 130cm 5m. Eliza Zawadzka DIOR V VIDEO 

CSI1 125cm  6m. Eliza Zawadzka QUAIDO VIDEO 

 

Piątek 30/04/21

CSI2 145LR 1m. Jarosław Skrzyczński JERICO

CSI2 135 7m. Mateusz Tyszko CASINA 20

CSIYH 4m.  Jarosław SkrzyczyńskKENTUCKY

 

Czwartek 29/04/21

CSI2 140/45 4m. Jarosław Skrzyczyński EXIT REMO

CSI2 130cm  3m. Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSIYH 1m. Jarosław SkrzyczyńskKENTUCKY WYWIAD

CSI2 115cm  5m. Róża Konieczna LA FIOLA PICCOLA

CSI2 125cm 10m. Eliza Zawadzka QUAIDO

 


CSIO Lamprechtshausen 2021

 

 

CSIOJ CSIOCH CSIOP Lamprechtshausen 29.04.-02.05.2021 

Reprezentacja Polski : 

 

Mikołaj Barański, Iga Biegalska, Maria Branka Borja, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Osuch, Daria Pietrzak, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Marta Wypiór, Nell Sówka, Roksana Nawrocka, Eryka Mikołajczyk, Julia Pięta, Kuba Kraśko

 

WYNIKI ZAWODÓW

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

niedziela 02/05/21

Grand Prix CSIOJ 4m. Iga Biegalska DORAVELLA VIDEO 

Grand Prix CSIOCh - 29m. Julia Pieta NARCOTIQUE TACHOR

 

sobota 01/05/21

CSICh 120cm 1m. Nell Sowka JURANDA VIDEO

CSIOJ  Puchar Narodów - Polska 7 miejsce

CSIOJ Puchar Narodów IND - 5m. Daria Pietrzak MONSUN

CSIJ 125cm 5m. Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z

 

piątek 30/04/21

CSIOJ 135  3m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO

CSIJ 130 12m. Juliana Suska CHARLIE BOY

CSIP 2m. Nell Sówka BEN GUN  VIDEO

CSIOCh  Puchar Narodów   Polska 7 miejsce 

 

czwartek 29/04/21

CSIP 115  1m. Nell Sówka BEN GUN  VIDEO

CSICh 115 5m. Roksana Nawrocka CHENOA

CSIOCH  6m. Julia Pięta NARCOTIQUE TACHOR

CSIJ 120cm 14m. Juliana Suska CHARLIE BOY


CSI Bogusławice 29.04-02.05 2021

CSI2 CSIYH CSIJ CSICH CSIP Bogusławice 29.04-02.05.2021 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI 

LIVESTRAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

Sobota 01/05/21

CSI2 135cm 1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 120cm 1m. Sophia Inguenaud LISA BONA L

CSI2 110cm 1m. Julia Ganowska HEROS

CSIJ 1m. Michalina Krzyżyńska CRISTIANO

CSIP 1m. Julia Ganowska  TIFFANY

CSIYH Finał 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S

SIX BAR 1m. Grzegorz Psiuk CINCINNATI

 

Piątek 31/04/21 

CSI2 140cm 1m. Adam Grzegorzewski AZUR

CSI2 130cm 1m. Marek Lewicki COME

CSIJ 1m. Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5 VIDEO

CDIP 1m. Nadia Ambroziak DZARNA

CSIYH 1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S  

 

Czwartek 29/04/21 

CSI2 140cm 1m. Daria Kobiernik  WINCHESTER

CSI2 130cm 1m Grzegorz Psiuk CINCINNATI

CSI2 120cm 1m. Patrycja Matyjasik  KALILA J  VIDEO

CSI2 110cm  1m. Julia Ganowska HEROS  VIDEO

CSIYH 1m. Klara Kozioł VOILA


Natalia Koziarowska najlepsza w Grand Prix Biskupca 25/04/21

 

Grand Prix ZO KJ Lotar Biskupiec 25/04/21

1m. Natalia Koziarowska ANTINA KJ Heaa Turek 0/0 41,92 s

2m. Marek LewickCOME KJ Czahary Pogorzelica 0/0 43,71 s

3m. Natalia Palmowska DR. JONES KJ Lotar Biskupiec 0/0 44,89 s

WYNIKI ZAWODÓW 

 


Monika Dulczewska trzecia w Grand Prix 150 CSN San Giovanni 25/04/21

 

Monika Dulczewska na BASQUIAT DU LOZON podczas zawodów CSN we włoskim San Giovanni w konkursie Grand Prix 150cm wywalczyła trzecie miejsce. 

WYNIKI TURNIEJU 


Grand Prix Leśnej Woli dla Mateusza Tyszko 25/04/21

 

GRAND PRIX ZO Leśna Wola 25/04/21

1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 37,02 s

2m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0 37,47s

3m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 0/0 37.70s 

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Dwa zwycięstwa w Lamprechtshausen 21-25/04/21

 

W dn 21-25.04 w  austriackim Lamprechtshausen reprezentanci Polski Przemysław Konopacki oraz Róża Konieczna wygrali po jednym konkursie. Przemysław Konopacki na DUKE triumfował w konkursie otwarcia 130cm a Róża Konieczna na LA FIOLA PICCOLA była najlepsza w finale rundy juniorskiej CSIJ. 

WYNIKI TURNIEJU

 


Mikołaj Barański powołany do Kadry Narodowej Polski 21/04/21

 

Mikołaj Barański 

 


CSI2 Arezzo udane dla Laury i Mikołaja Barańskich 15-18 kwietnia 2021

Mikołaj Barański i FREIHERR w konkursie LR 

W dn 15-18 polscy juniorzy Laura Barańska i Mikołaj Barański z powodzeniem jeździli w 2* turnieju w Arezzo. 

Mikołaj Barański był szósty w konkursie LR na FREIHERR, piąty na KAZAN VAN DE PITSEMBURG w 140cm, drugi i ósmy na JUGGLE BARAKA w konkursach rundy CSIYH.  Laura Barańska miała bezbłędne przejazdy na CHUCK NORRIS w konkursach 130  i 140 i na DEXTER w konk. 120.

WYNIKI TURNIEJU

Mikołaj i Juggle Baraka VIDEO   Mikołaj i Kazan VIDEO

Laura i Dexter 120cm VIDEO   Laura i Chuck Norris VIDEO


CSI3 CSIYH Linz 15-18 kwietnia 2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  JARLEY  ZILENA

Andrzej Opłatek CONTHINDER  DIAROUBET  ODILE DU SOUFFLET  NORDSTURM 15

Krzysztof Ludwiczak CONFUA  MALIN 21  NIKO

Przemysław Konopacki HOME-RUN VASCO  DUKE

Michał Kaźmierczak   DAME DE PIQUE  WHOOPY BOY  WILANDER  NOTIS

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

Niedziela 18/04/21

CSi3 LR 150cm  5m. Andrzej Opłatek CONTHINDER  VIDEO

CSI3 140cm 1m Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO

CSI3 130cm  2m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

 

Sobota 17/04/21

CSI3 LR 150cm 2m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO

CSIYH 6yrs 4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA

 

Piątek 16/04/21

CSI3 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO

CSI3 130cm   4m Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSIYH 7/8 yrs 2m. Wojciech Wojcianiec JARLEY

 

Czwartek 15/04/21

CSI3 145cm   2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO

CSI3 135 cm  1m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO

CSI3 130 cm  4m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSIYH 7/8 yrs 1m. Wojciech Wojcianiec JARLEY  VIDEO 

CSIYH 6yrs 4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA   VIDEO 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21