W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rusza POLSKA LIGA JEŹDZIECKA® sezon 2015 - pierwsze zawody 24-26.04. Michałowice ZGŁOSZENIA

21/04/15 06.45

KJK Szary Michałowice - I Etap rozgrywek POLSKIEJ  LIGI JEŹDZIECKIEJ® sezon 2015 - program, zgłoszenia, propozycje, regulamin ligi. Pula nagród 60.000 zł 

 

 


Steve Guerdat zdobywcą PŚ w Las Vegas

20/04/15

 

Mistrz Olimpijski - Steve Guerdat wygrał Pucha Świata w Las Vegas, drugie miejsce zajęła Penelope Leprevost a trzecie Bertram Alllen.

 

 

 

 

 

 


Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen Grand Prix CSI3 San Giovanni - 7 miejsce


HALOWY PUCHAR POLSKI Jaszkowo 2015 - medaliści, końcowe rankingi

19/04/15 g.19.00

WYNIKI i  KOŃCOWE KLASYFIKACJE HPP 2015

 

SENIORZY 

złoto Andrzej Głoskowski - KJ Agro Handel Śrem

srebro Stanisław Przedpełski - KJ DiM Warszawa

brąz Dawid Kubiak - Sobieski Jumping Team Gdańsk

 

MJ 

złoto Weronika Wilska SKJ Sopot

srebro Aleksandra Więckowska BPK MAZ

srebro Nikol Makulik KJ Trachy Gliwice 

 

Juniorzy

złoto Adam Grzegorzewski - KJ Agro Aves Gajewniki

srebro Stanisław Piątkowski  KJ Strzała Krubiczew

brąz Dajana Pawlicka KJ Agro Handel Śrem

 

Amatorzy

złoto Robert Hestkowski JKS U Robsonów 

srebro Henryk Polednia  KJ Turbud Brzeg 

brąz Marek Pawluczuk JKS U Robsonów 

 


Polacy w Grand Prix San Giovanni i Magna Racino

19/04/15 g.17.40

Najlepsze wyniki w konkursach GP naszych reprezentantów na zagranicznych arenach : 

 

Grand Prix CSI3 San Giovanni 

7 m. Piotr Morsztyn i Osadkowski Van Halen 0/4 pkt 

 

Grand Prix CSI2 Magna Racino 

11m. Michał Ziębicki i Heartbreaker 5 - 4pkt w pp


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał Finał 140 w San Giovanni !!

Krzysztof Ludwiczak na Belycette K wygrał w San Giovanni Finałowy konkurs 140 ! Gratulacje !!

WYNIKI


Sukces !! Aleksandra Lusina wygrała w Lummen !!

18/04/15 g.20.00 

Aleksandra Lusina na 8 letniej klaczy polskiej hodowli Calienta (Bajou du Rouet - Ciacomo )  będącej własnością  pana Andrzeja Gołasia wygrała w Lummen konkurs 120. Gratulacje !!

 

WYNIKI KONKURSU

 

 


Szrajer, Makulik, Rynkiewicz i Kuźma najlepsi w II półfinale w Jaszkowie !!

18/04/15 g.17.50

 

II półfinały HPP w Jaszkowie wygrali :

 

Herbert Szrajer w kat. SEN

Nikol Makulik w kat MJ

Martyna Rynkiewicz w kat. JUN

Natalia Kuźma w kat Amatorów ( na zdjęciu )

 

WYNIKI

 

 


Sukces !! Krzysztof Okła wygrał Finał dla koni 6 l. w Magna Racino !

18/04/15 g.13.00

Krzysztof Okła wygrał finałowy konkurs dla koni 6 letnich w Magna Racino na OLD wałachu Chicharito Blue ( Chacco Blue - Landgold )

 

WYNIKI 

 

 


Sukces !! Krzysztof Ludwiczak wygrał konkurs 135 w San Giovanni !!

WYNIKI    18/04/15 g.11.15


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21