W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Łukasz Wasilewski w świetnej formie w Biblis

28/09/14

Łukasz Wasilewski wygrał w niemieckim Biblis licznie obsadzony Finał Silver Tour na Arakorn, świetnie jeździł rundę Młodych Koni na Dublin ( dwa razy drugi, raz piąty ) Gratulacje !!

WYNIKI TURNIEJU

 

 


Mściwoj Kiecoń i Łukasz Brzóska wygrali Grand Prix zawodów CSN w Drzonkowie i Gliniku

28/09/14

Mściwoj Kiecoń wygrał Grand Prix CSN w Drzonowie. WYNIKI

Łukasz Brzóska wygrał Grand Prix CSN Glinik Zab. WYNIKI

 

 

 


CSI La Bagnaia 25-28.09.14

25/09/14 g.15.30  update 29/09/14

Jarosław Skrzyczyński, Sandra Piwowarczyk Bałuk, Beata Szumińska i Marcin Bętkowski powalczą we włoskim La Bagnaia o kwalifikację do ME Aachen 2015 oraz o hybrydowego Lexusa wartości 56.000 euro. Powodzenia !!!

 

PROGRAM

 

wyniki / VIDEO 

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 


VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala Glinik Zaborowski

25/09/14 g.14.15

W dniach 26-28.09.14 w Gliniku Zaborowskiej po raz czwarty odbędzie się VI Memoriał Mjra Henryka Dobrzańskiego Hubala.

ZGŁOSZENIA

PROGRAM

 

LISTY / WYNIKi

 

 

 


Łukasz Wasilewski w Biblis

25/09/14

Łukasz Wasilewski w świetnym stylu rozpoczął starty w turnieju CSI2  Biblis GER  Na Dublin był drugi w konkursie dla MK.

 

WYNIKI / LISTY

zgłoszenia

 

 

 


Dalia Lehmann liderką rankingu Dzieci PZJ

24/09/14

Dalia Lehmann zdecydowanie prowadzi w rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego na dzień 22.09.14  Młodziutka reprezentantka Polski w miniona niedzielę wygrała licznie obsadzony konkurs 130 w Arezzo na Cool Boy, na Chronos była trzecia.  W rankingu dzieci sklasyfikowanych jest 55 zawodników.

RANKING

 

 


MŚMK Lanaken 2014 wyniki

23/09/14

WYNIKI KOŃCOWE / VIDEO

 

 

 

 

 


CSN Drzonków 26-28 września 2014

23/09/14

Zgłoszenia

 

program

 

 


Jarosław Skrzyczyński w światowych serwisach

23/09/14

O sukcesie Jarosława Skrzyczyńskiego w Grand Prix CSIO3 San Marino szeroko pisały światowe serwisy.

Linki do wybranych stron.

 

 

 

 

 


Jarosław Skrzyczyńki wygrał Grand Prix CSIO San Marino w Arezzo !

Jarosław Skrzyczyński wygrywając najważniejszy konkurs Grand Prix CSIO San Marino w Arezzo potwierdził świetną formę Crazy Quicka , którą prezentował podczas całego turnieju. W niedzielnych finałach świetnie spisała się także młodzież Dalia Lehmann, wygrała konkurs 130, Anna Kosow była trzecie w rundzie juniorskiej, Filip Lewicki był czwarty w konkursie 125. W Grand Prix CSI2 najlepiej spośród polskich jeźdźców wypadła Nikol Makulik,  WYNIKI TURNIEJU 

 

VIDEO z rozgrywki Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick

CSIO San Marino Arezzo 204

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21