W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrywają w CSN Hambergen

12/07/14 g.19.50

Oskar Murawski i Jacek Pacyński wygrali podczas turnieju CSN w Hambergen dwa konkursy !

Gratulacje !!

Wyniki

 

 

 


Urbane w świetnej formie w Falsterbo

12/07/14 g.15.00

Mściwoj Kiecoń i Urbane dziś 8 miejsce w konkursie LR 150. Świetna forma tej pary w 5-gwiazdkowym turnieju w szwedzkim Falsterbo.

 

WYNIKI

 

 

 


Krzysztof Okła szósty w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata

11/07/14 g.11.25

Krzysztof Okła najwyżej spośród polskich jeźdźców w rankingu Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.

 

Aktualny Ranking LEC 

 

 

 


Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz w dobrej formie na międzynarodowej arenie

11/07/14 g.10.50

Z powodzeniem rozpoczęli swoje starty na międzynarodowej arenie Mściwoj Kiecoń i Tomasz Miśkiewcz. Dziś do nich dołączą Maksymilian Wechta i Jakub Lis. Powodzenia !!

Podręczne linki do wyników.

 

 


Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX OOM

10/07/14 g.18.00

Martyna Rynkiewicz i Julia Kania złotymi medalistkami XX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach Letnich Strzegom 9-10.07.14

WYNIKI KOŃCOWE

Klasyfikacje klubów i województw, galeria zdjęć.

 


Kaczyna Gold Cup 2014

Fundacja Kaczyna w dniu 19 lipca 2014 organizuje turniej KACZYNA GOLD CUP z pulą nagród 7700 zł oraz nagrodami rzeczowymi ( m.in. derka masująca HHP warta 12.000 zł )

Nie przegapcie !!

Organizator przyjmuje tylko 160 koni - zgłoszenia do 15.07. Propozycje

 

 

 


Gałkowo Masters 2014 - lista zawodników i koni

09/07/14 g.12.30

W dniach 11-13 lipca w Gałkowie po raz kolejny odbędzie się  jedna z najbardziej elektryzujących imprez w Polsce Gałkowo Masters organizowana przez Karolinę Ferenstain Kraśko. Nie przegapcie !

Program, lista zgłoszonych zawodników i koni

 


OOM Strzegom 2014

9-10 lipca OOM skoki Strzegom 2014

listy / wyniki

strona OOM

 

 


MP i PP WARKA 2014 Wyniki

Mistrzowie Polski 2014

Jarosław Skrzyczyński MP Seniorów KJ Agro Handel Śrem

Zuzanna Gowin MP MJ KJ Metpol Grodziec

Andrzej Opłatek MP Juniorów  KJ Heaa Turek

Franciszek Kowalczyk PP Dzieci  KJ Chrobry W-wa

Komplet wyników, galeria zdjęć, linki video

 

Sponsor relacji z Warki Equi Projekt  


Polacy w Rankingu FEI na koniec czerwca 2014

03/07/14 g.23.50

Najwyżej spośród polskich jeźdżców w rankingu FEI na koniec czerwca na 186 miejscu z 628 punktami rank. znajduje się Jarosław Skrzyczyński, Do pierwszej dwusetki rankingu awansował Andrzej Głoskowski. Największy awans, o 656 miejsc w górę zaliczyła Paulina Koza. W rankingu FEI sklasyfikowanych jest na koniec czerwca 40 polskich zawodników.

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21