W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Wywiad z Trenerami Kadry Juniorów i Dzieci przed CSIO Baltica Spring Tour w Ciekocinku oraz Future Champions w Hagen

25/05/16 

 


CSI3 Danube Cup 26-29 maja Samorin 2016

25/05/16

Reprezentacja Polski:  

Zuzanna Gowin, Aleksandra Kozanecka,

Agnieszka Olszewska, Oliwia Szustkowska 

zgłoszenia, podręczne linki 

 

 


Polska na 3 m w rankingu Furusiyya FEI Nations Cup po PN w Odense

 Ranking Furusiyya FEI Nations Cup  na dzień 20.05.16  pobierz 

Video - Przejazd Maksymiliana Wechty na London 32 najlepszej Polskiej pary w PN w Odense

 CSIO3 Odense 2016  WYNIKI


Andrei Shalohin wygrał Grand Prix CSN w Jakubowicach 22 maja 2016 - wyniki turnieju

Andrei Shalohin 

 


Akademickie Mistrzostwa Polski - Gajewniki 2016 - wyniki

 Podium AMP  2016 w kat Profi  Gajewniki 22 maja 2016 

złoto - Aleksandra Więckowska / UW / Goldik Girl 
srebro - Dagmara Piętka / UJ / Cadeau du Destin 
brąz - Katarzyna Falkiewicz / UG / Hermiona

 


ZO DiM Jaszkowo 20-22 maja 2016 wyniki

 

Zwycięzcy Finałowych Konkursów : 

 

Dzieci I - Maria Baehr / La Dame Blanche L /  

Dzieci II - Paulina Głowacz / Vagant 

J / M - Klaudia Górczyńska / Jamajka 

Gr DiE Wiktoria Leszek Karwańska Bon ParisKL

Gr D bis Aleksandra Osuch / Annouschka 10

Gr C - Palicka Magdalena / Spencer 

Gr B - Julia Biskup / Szaman 

Gr A1 - Eliza Zawadzka / Ferrari

Gr A2 - Eliza Zawadzka / Szaman

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Maria Baehr i La Dame Blanche L 

 

 


Rozkład Jazdy 19-22 maja 2016

CSIO3 Odense DEN

/ Mściwoj Kiecoń , Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta, Wojciech Wojcianiec / 

LISTY / WYNIKI           LIVEstream 

 

Furusiyya FEI Nations Cup™ WYNIKI   20/05

 

3m. 140 cm medium Tour Mściwoj Kiecoń POL / Romina L WYNIKI   21/05

4m. 140 cm Medium Tour Maksymilian Wechta POL / Quinchella  WYNIKI  20/05

7m. 150 cm kw. do GP   Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kergane  WYNIKI 

 


 

CSI2 Samorin Spring Tour SVK 

/ Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska / 

LISTY / WYNIKI         LIVE RESULTS

 

1m CSIYH 5/6 l  Krzysztof Okła / Fabrice Galdini D   WYNIKI   21/05/16

3m. 140 cm Gold Tour Joanna Tłuszcz POL  / Figaro   WYNIKI     20/05/16

6m 130 cm Bronze Tour Marta Baczyńska Nowiak POL / Dimple  WYNIKI   19/05/16

 


 

CSI2 LGCT Madryt ESP   / Bartosz Adamus /


 

BALTICA EQUESTRIAN TOUR      


 

AMP GAJEWNIKI 


 

CSN JAKUBOWICE   

DR / 19.05  1m. Małgorzata Koszucka / KJ Wechta / Alvaro

DR / 20.05 1m. Katarzyna Bawłowicz / KS Cortina Kaczenice / Full Pleasure 

Grand Prix / 22.05 1m. Andrei Shalohin / KJ Zbyszko / Carewicz 


ZO DiM Jaszkowo 


Bartosz Adamus dla Polski w najważniejszych światowych imprezach !!

Bartosz Adamus - 36 l, wychowanek SO Łobez po 17 latach, w lutym b.r. wrócił na sportową arenę, wygrał jeden z konkursów w Mijas, na co dzień trenuje w Hiszpanii.  W tym sezonie pojedzie dla Polski w najważniejszych turniejach  LGCT w Madrycie, Paryżu, Wiedniu oraz w CSIO w Lizbonie. Trzymamy kciuki !!!

19/05/16

 


CSI4 Poznan 2016 - Reprezentacja Polski , zgłoszenia, program,

19/05/16

 

 

 

 


CSI2 Spring Tour Samorin 19-22 maja 2016

17/05/16  Reprezentacja Polski :

Zuzanna Gowin, Krzysztof Okła, Aleksandra Kozanecka, Joanna Tłuszcz, Marta Baczynska Nowak, Oliwia Szustkowska, Zuzanna Nowakowska 

Zgłoszenia / Podręczne linki / Program

 

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21