W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Piotr Morsztyn i Radosław Zalewski w CSI3 Drachten 16-19.01.14

  15/01/14 g.14.00

Podręczne linki do wyników, LIVEstream, zgłoszenia.

 

 


Radosław Zalewski galeria CSI2 Drachten autor Monique de Smit

14/01/14 g.12.34

Radosław Zalewski i jego konie w obiektywie Monique de Smit. CSI2 Drachten 9-12.01.2014

 

 

 

 


Ranking końcowy PZJ w Kat Dzieci 2013

14/01/14 g.07.50

Ranking PZJ na koniec 2013 w Kategorii Dzieci zdecydowanie wygrała 14 letnia finalistka Mistrzostw Europy Dzieci, medalistka Pucharu Polski Dzieci, reprezentantka klubu CSJ Coval Biały Bór Olimpia Wołodkowicz. Gratulacje !

Olimpia Wołodkowicz w podsumowaniu 2013 roku przez naszą redakcję, została wyróżniona tytułem Zawodnik 2013 Roku w Kat. Dzieci.

Końcowy Ranking 2013 roku ( 56 zawodników )  

 


Ranking końcowy K i MK 2013

13/01/14 g.16.00

Adam Grzegorzewski ( na zdjęciu ) liderem w grupie D i E , Aleksandra Kierznowska, Maria Baehr, Wiktoria Głowacka i Aleksandra Bolko najlepsze w pozostałych grupach. Gratulacje !!

RANKING KOŃCOWY 2013 

 

 


Radosław Zalewski i Enriques of The Lowlands w dobrej formie w Drachten

11/01/13 g.08.10

Radosław Zalewski i wspaniały  10 letni siwy Enriques of The Lowlands plasują się w czołówce konkursów DR w Drachten .

 

 

 

 

 


Klasy sportowe PZJ za sezon 2013

11/01/14 g.02.00

Polski Związek Jeździecki opublikował robocze Zestawienie Klas Sportowych dla zawodników za sezon 2013. Klasy MM ( Mistrzowska Międzynarodowa ) nie nadano, Klasę MISTRZOWSKA nadano 5 zawodnikom - Aleksandra Lusina, Marek Lewicki, Piotr Morsztyn, Jarosław Skrzyczyński i Maksymilian Wechta, PIERWSZĄ KLASĘ przyznano 76 jeźdźcom. 

Zestawienie KLAS Sportowych 

 


HZO Leszno luty - marzec propozycje

10/01/14 g.16.00

Propozycje HZO 

21-23.02, 28.02-03.03, 16-18.03


Amber Cup 21-23 lutego 2014 propozycje

10/01/14 g.14.00

PROPOZYCJE CSI2

W dniach 14-16 lutego w Sopocie odbędą sie zawody CSN -( koszty : ŚRMR 320zł  DR 400 zł  (GP 530+1% od puli )  boks 300 zł więcej www.hipodrom.sopot.pl

PROPOZYCJE wybranych IMPREZ MIĘDZYNARODOWYCH w dziale KALENDARZ


Końcowy Ranking PZJ na dzień 31.12.2013

10/01/14 g.07.00 

Końcowy Ranking Polskiego Związku Jeździeckiego 31.12.13 

 


Ranking Klubowy PZJ 2013

09/01/14 g.20.00

Ranking Klubowy PZJ 2013 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21