W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

KJ Agro Handel Śrem najlepszy w Drużynowym Pucharze Polski 2017

 

WYNIKI    23/09/17  

 


Cassandra Orschel szósta w pierwszym konkursie w Lanaken

Reprezentantka Polski Cassandra Orschel na 6 letniej Dacare E w pierwszym konkursie MŚMK w Lanaken ukńczyła na szóstym miejscu. W konkursie startowało 262 pary. Gratulacje ! 

WYNIKI  MŚMK 6 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI MŚMK 5 latki pierwsza kwalifikacja

WYNIKI TURNIEJU     21/09/17 


Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Seniorów 2017 

złoto - Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA  / KJ Agro Handel Śrem 

srebro - Krzysztof Ludwiczak / STALANDO 2  / KJ HEAA Turek 

brąz - Michał Kaźmierczak / STAKORADO / KJ Leśna Wola 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców 2017 

złoto - Andrzej Opłatek  MJ97 COPPERFIELD 40 (205) KJ Heaa Turek 

srebro - Adam Grzegorzewski MJ98 TORPEDO DES FORETS   Agro-Aves Gajewniki

brąz - Martin Rozynek MJ98 CATOKI KJ Profil Piła 

17/09/17 

 


Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 WYNIKI

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów 2017 

złoto - Filip Lewicki '01  QUIRADOS AS  KJ Chahary Pogorzelica

srebro - Zuzanna Januszewska '00 IRONIA  SK Kruszyńscy 

brąz - Gabriela Bado '01 TOULOUSE SAINT AMOUR  Kielecki Klub Jeździecki 

17/09/17 

 


Ladies Cup 2017 WYNIKI

Podium Ladies Cup 2017 

1 - Małgorzata Koszucka CHARLENE / KJ Wechta Rosnówko

2 - Julia Cieślar  POETIN  / KJK Szary Michałowice 

3 - Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE  /  KS Cortina Kaczenice

17/09/17 

 


Puchar Polski Dzieci 2017 gr I WYNIKI

Podium Puchar Polski Dzieci gr I

złoto - Maja Marchwicka '05  SZAFIR M / KJ Zbyszko Wiączyń Dolny

srebro - Maria Adamietz '03  CHELSEA-BLUE  / KJ Metpol Grodziec 

brąz - Aleksandra Kierznowska '03 VALENCIA  / KJ Kietlów 

 

17/09/17


Mistrzostwa Polski 13-17 września 2017 Jakubowice

17/09/17

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Lehmann liderami rankingów PZJ na koniec sierpnia 17

13/09/17 

 


365 dni do Mistrzostw Świata w Tryon USA

 

13/09/17 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21