W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

AES STALLION GRADING – BESIEKIERZ RUDNY 22.03.2019

 

 


CSI3 Braunschweig 22-24 marca 2019

WYNIKI TURNIEJU 

Reprezentacja Polski :

Jarosław Skrzyczyński CHACCLANA JERICO GREATEST

Wojciech Wojciniec CHINTABLUE NACCORD MELLONI

Grand Prix 155cm 

 7m Wojciech Wojcieniec / NACCORD MELLONI

13m Jarosław Skrzyczyński / CHACCLANA 

FINAŁ YH 145cm 

2m. Jarosław Skrzyczynski / GREATEST 

Konkurs 150cm

2 miejsce Jarosław Skrzyczyński / JERICO 

5 miejsce Wojciech Wojcianiec / CHINTABLUE


Arezzo Toscana Tour - Sandra Piwowarczyk siódma w finale 125, Andrzej Opłatek w świetnej formie 22/03/19

 

 


Sunshine Tour - bezbęłdna Natalia Czernik 22/03/19

 

22/03/19  CSI4 140cm - Natalia Czernik POL / EVERDI - 12m, ABIGEJ- 17m 

WYNIKI TURNIEJU


KLASYFIKACJA HALOWEGO PUCHARU POLSKI 2018/2019 przed Finałem


Toscana Tour Arezzo - udany starty Andrzeja Opłatka, powrót w siodło Sandry Piwowarczyk 17/03/19

17/03/19 

 


HZO DiM Wolica 15-17 marca 2019

17/03/19 

 


Weronika Minkiewicz wygrywa w Lesznie pierwszy w karierze konkurs Grand Prix ! 17/03/19

 

Grand Prix HPP / HZO Leszno 17/03/19  

1m. Weronika Minkiewicz CHOCOLATE BLUE KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 

2m. Marek Wacławik CABO Largo 

3m. Weronika Wilska FANCY SKJ Sopot 

 

 


Kadra Narodowa - skoki przez przeszkody - sezon 2019

12/03/19 

 


HZO DIM Michałowice - zwycięzcy finałów 10/03/19

Zwycięzcy niedzielnych finałów:

Gr A1 - Martyna Pliem Perka JUNIOR TKJ Garbówek  

Gr A2 - Martyna Pliem Perka TANGO TKJ Garbówek 

Gr C - Lena Jarecka EMMA KJ Akademia Kucania i Dominika Klimek JESSY WLKS

Gr D bis - Magdalena Wojda MILAGROSS JKS Czanki

Dzieci II - Marta Banach PIŁAT SJ Strong Riders 

Grand Prix Gr D/E - Oliwia Płatek MAKUBA 21 KKJ Kielce

Grand Prix Dzieci I  - Kaja Langer ORIANA KJ Romico 

Finał J/MJ - Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce 

 

WYNIKI ZAWODÓW 

GALERIA PRZEMYSŁAW ANTOSZ


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21