W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Antoni Strzałkowski najlepszy w Grand Prix ZO w Leśnej Woli 02/08/20

02/08/20 

Grand Prix  1m. Antoni Strzałkowski  LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF KJ Strzała 

 


Natalia Sydow i Luna Kowalonek najlepsze w eOOM w Wielkiej Lipie - region IV 02/08/20

 

Wielka Lipa -  eOOM w regionie IV wygrały:
Konie - Natalia Sydow LUIGI KJ Gronówka - na zdjęciu 
Kuce - Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 
fot Paula Bartkowiak Fotografia
 
02/08/20
 
 

Dagmara Willamowicz i Roksana Naumiuk zwyciężyły w eOOM w Pólku 02/08/20

Roksana Naumiuk (BPK) na koniach i Dagmara Willamowicz na kucach z KJ Jantar Stryków wygrały eOOM w Pólku w regionie II OOM. fot. Dominika Siek 

 


Marek Lewicki wygrywa Grand Prix u Robsonów 02/08/20

 

Marek Lewicki z KJ Czahary Pogorzelica wygrywa Grand Prix w Dąbrówce Małej na ITOULON B / Etoulon VDL x Indoctro / 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW  02/08/20


ZO DiM Leszno 30.07-02.08.2020

Zwycięzcy finałów ZO DiM 1-2 sierpnia 2020 

Finał A0 -  Paulina Słoniec  KJ Trachy  Sośnicowice 

Final A1 - Maja Nagła  KJ Stajnia ADAMUS 

Finał A2 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 

Finał C Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice 

Finał D Bis - Agata Kamińska KJ Ranczo Kołata 

Finał Dzieci II / JM - Roksana Nawrocka KJ Agro Ares Gajewniki 

Grand Prix D / E  Nadia Ambroziak Sportowy Klub Jeździecki Pony Powe

Finał Dzieci - Jakub Hudzik KJ Atena Ostrzeszów 

 

 


Maksymilian Wechta wygrywa Grand Prix PLJ w Warce 26/07/20

 

Maksymilian Wechta na 9 letnim ogierze  FIBONACCI S / Flipper D'Elle x Candillo/ zwycięża w warce Grand Prix PLJ. 

WYNIKI ZAWODÓW  

 

 

Finał Rundy Srebrnej PLJ - 1m. Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION  VIDEO

Finał Rundy Brązowej PLJ - 1m. Michał Kaźmierczak HOKEY POKEY VIDEO

Drużynowy Puchar Polski 6 etap - 1m. KJ Agro Handel Śrem 

 

RANKING - POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ po 6 etapach - liderzy 

RUNDA ZŁOTA  1m. Dawid Kubiak  63 pkt Sobieski Jumping Team 

RUNDA SREBRNA  1m. Adam Grzegorzewski   57 pkt KJ Okoły 

RUNDA BRĄZOWA  1m. Maja Szewczyk 69 pkt KJ Avanti Opole 

Drużynowy Puchar Polski - 1m KJ Agro Handel Śrem  16 pkt 


ZO DIM Kołobrzeg 24-26 lipca 2020

Nikodem Gryciak   finał A0 

 

ZO DIM Stadnina Michalski Kołobrzeg - zwycięzcy niedzielnych finałów :

Finał Dzieci II - Lena Kołacka KJ Sokół Damasławek 
Finał Bis - Jagoda Borowska KS Forrest Pony Club  
Finał C - Maria Rybska KS Forrest Pony Club 
Finał A2 - Lena Falkiewicz Otomiński Klub Jeździecki "Tabun" 
Finał A1 - Maja Sałapatek  Ukj Karmen Niekłonice 
Finał A0 - Nikodem Gryciak  JKS AMICO Mołdawin - video 
 

Andrzej Opłatek potwierdza dobrą formę w San Giovanni 19/07/20

 

Andrzej Opłatek podczas zawodów CSI2 we włoskim San Giovanni w dniach 17-19 lipca 2020 wygrał jeden z konkursów 140cm ( Małe Grand Prix ) na CONTHINDER , na klaczy ODILE DU SOUFFLET  był drugi w kwalifikacji do Grand Prix i trzeci w zamykającym zawody konkursie 135cm. Konkurs Grand Prix na STAKKATANIE ukończył w jednym błędem w rozgrywce. 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Conthinder - rozgrywka sobotniego konkursy 140cm 

 

 

Odile du Soufflet - 3 miejsce w ostatnim konkursie zawodów 135cm 

 

 

Odile du Soufflet - 2 miejsce 140cm - kwalifikacja Grand Prix

 

 

Stakkatan - Grand Prix - przejazd podstawowy LR 145cm


Galeria Kasia Sebastian CSI Zielona Góra 2020


ZO Leszno 17-19 lipca 2020

Grand Prix 1m. Jacek Mierzwiński  GALA W Stajnia Skrzyczyńscy 

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21