W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata - Krzysztof Ludwiczak 12-ty 21/10/17

Estończyk Urmas Raag z 81 pkt. prowadzi w rankingu ligi Europy Centralnej Pucharu Świata  po zawodach w Siauliai. Najwyżej w rankingu LEC sklasyfikowanym reprezentantem Polski jest Krzysztof Ludwiczak z 32 pkt znajduje się na 12 miejscu.

 

RANKING LEC 20 X 2017 

Kolejne zawody Pucharu Świata w Lesznie, Poznaniu i Finał Ligi w Warszawie w marcu 2018  


Kamil Grzelczyk na Wibaro najlepszy w LR 145cm w Michałowicach 21/10/17

21/10/17 

 


Maksymilian Wechta siódmy w LR 150 w Herning 20/10/17

20/10/17 

 


Ludwiczak i Skrzyczyński najlepsi w Michałowicach 20/10/17

Krzysztof Ludwiczak najlepszy w 140, Jarosław Skrzyczyński wygrał 130 i 135.

Brawa !  fot. Kamila Tworkowska 

20/10/17

 


Cracovia Szary Equestrian Show II 2017 - zgłoszenia 20-22 X 2017

ZGŁOSZENIA / PROGRAM / PODRĘCZNE LINKI 

Cracovia Szary Equestrian Show 

20-22 X 2017 

 


Cracovia Szary Equestrian Show 2017 - WYNIKI 13-15 X 2017

Zawody w Michałowicach zdominowali reprezentanci Polski. Kamil Grzelczyk na Wibaro był najlepszy w Grand Prix, Jarosław Skrzyczyński wygrał 5 konkursów. Formą błyszczeli : Maksymilian Wechta, Mściwoj Kiecoń  Gabriela Bado, Martyna Rynkiewicz, Ewa Dyżewska, Klara Kozioł, Kacper Mróz.

 

fot. Kamila Tworkowska

 

 

16/10/17

 

 


I kwalifikacja HPP w Lesznie 13-15 października 2017 WYNIKI

Pierwsze liderki HPP :

Seniorzy Grand Prix  

1m. Magdalena Matuszewska / CAMPINO 467

 

Młodzi Jeźdźcy  1m. Nina Milczarek / RISOTTO

 

Juniorzy 1m. Wiktoria Głowacka / ARONIA

15/10/17 

 

 

 


CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A BROK / Balebeh - Jacorde /. 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na CHINTABLUE z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. Dawid Kubiak w finałowym konkursie 135 cm był trzeci na COUNTESS OF HIGHFIELDS.  

15/10/17 

 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - liderami Rankingów PZJ na koniec września 2017

10/09/17

 

 

 

 


Ranking Cavalhada Future 2017/18 po dwóch kwalifikacjach 09/10/17

Liderki Rankingu :

MINI

Julia Ganowska  / Ranczo Kołata 

MIDI

Marta Konarska  / Podkowa Gruszczyn 

 

RANKING 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21