W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

17.07.17 Hagen - Kadra Dzieci wywalczyła czwarte miejsce w PN, Filip Lewicki z 1 pkt w Grand Prix Juniorów

PUCHAR NARODÓW CSIOCh - Polska 4 miejsce 

Maksymilian Parkitny / Vorieta - najlepsza para PN 0 / 4

 

Puchar Narodów Indywidualnie -  Laura Kłapińska / Santiago - 5 miejsce  

 

Grand Prix Juniorów -  Filip Lewicki / Quirdos As  - 13 miejsce 

 

 


Juniorzy bez powodzenia w PN w Hagen, Szmytka szósta indywidualnie, Suska bez błędów - piątek 16/06/17 w Hagen

Future Champions 2017 - 16 czerwca 2017 

 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska ekipa - 11 miejsce  

CSIOJ PN Ind - Marie Janekovic / Dianita H 16 miejsce

CSIOY PN IndMichalina Szmytka / Comet - 6 miejsce

CSIOCh  Juliana Suska / Tokajer 8  - 8 miejsce  ( na zdjęciu ) 

 

 

 

 


CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

  

Najlepsze wyniki dla Polski :

niedziela 18 czerwca 2017 

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

sobota 17 czerwca 2017 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski 

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

piątek 16 czerwca 2017 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI4 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

Konkurs  CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 


Casandra Orschel wygrała Landeschampionate w Elmshorne 14/06/17

 

WYNIKI


Future Champions 2017 - Szmytka, Lewicki, Skrobacz - najlepsi w konkursach otwarcia w Hagen

 Future Champions 14/06//2017  


CSOIY Michalina Szmytka / Comet - 9 m  ( na zdjęciu ) 

CSIOJ Filip Lewicki / Quirados As - 38 m.

CSIOCh - Skrobacz Horses Team / Lili Marlene - 4m.

 

 


Future Champions 13-17 czerwca 2017 Hagen - program. zgłoszenia, podręczne linki

Trenerzy : Rudolf Mrugała, Tomasz Włodarski  

 

CSIOY -  Adam Grzegorzewski, Michalina Szmytka 

 

CSIOJ -  Dalia Lehmann, Julia Jaglarz, Oliwia Szustkowska, Marie Janekovic, Magdalena Matuszewska, Lewicki Filip 

 

CSIOCh -  Juliana Suska, Olga Skrobacz, Oliwia Kosmol, Laura Kłapińska, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

12/06/17

 

 


Grand Prix Salio dla Michała Lemańskiego 11/06/17

11/06/17 

 

 


CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017

 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

ZGŁOSZENIA 

livestream www.swiatkoni.pl

bilety www.tixer.pl

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak 

 

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski : 

 

Niedziela  11/06/17  

Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck  VIDEO 

 2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun  VIDEO 

15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado   VIDEO

20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40    VIDEO

 

Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU 

1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella  VIDEO 

 

Sobota 10/06/17 

Konkurs nr 9  145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot 

7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando  VIDEO 

 

Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan 

12m Jarosław Skrzyczyński  / Silver Shine  VIDEO

 

Konkurs nr 7  150 cm o nagrodę firmy Oceanic 

3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja   VIDEO

 


Piątek 09/06/17 

 

LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup

Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno  VIDEO

 

Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej 

9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella 

 

Konkurs nr 4  140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire 

17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun 


Czwartek 08/06/17 

 

Konkurs nr 1  - 140cm o nagrodę  Nagrodę Olivia Busines Centre

3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin 

 

Konkurs nr 2 - 145cm o nagrodę Saur Neptun Gdańsk i Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego,pod patronatem magazynu Prestiż

3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine 

 

Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem  Świat Koni 

3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella    VIDEO 

 

Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 05/06/17

RANKING PZJ Dzieci / K / MK

na 05.06.17 - liderzy :


Dzieci - Olga Skrobacz  / WLKS 
Gr E - Zuzanna Golicka  / SKJ Sopot - na zdjęciu 
Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 
Gr C - Zofia Banaszek - WKJ Lublin
Gr B - Dominika Siudzińska / Cwał 
Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream 

 

08/06/17

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec maja 2017

    1m. Kent Farrington USA    3310pkt

236m. Jarosław Skrzyczyński POL 713 pkt

07/06/17


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21