W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Polacy w świetnej formie w Ebreichsdorfie !!

15/02/13 g.02.00

 

W konkursie Dużej Rundy 145 cm, świetnie spisali się polscy zawodnicy Łukasz Koza na El Campie zajął drugie miejsce w konkursie, na Chito Blue był siódmy.  Marika Słowińska na Zagato była jedenasta a Paulina Koza na Chelsea Blue - czternasta. Wszyscy nasi reprezentanci zaliczyli bezbłędne przejazdy. Gratulacje !!! Konkurs wygrał niemiec Max Kuhner na Clooney 35. W konkursie startowało 68 par. Wyniki poniżej.

 

Wyniki konkursu tu

 

 

 


Liczna reprezentacja Polski w Ebreichsdorfie !

14.02.13 g.06.00

 

Bardzo liczna i silna reprezentacja Polski rozpoczyna dziś zmagania w austriackim  Ebreichsdorfie   Powodzenia !!! 

 

 

Zawodnicy : Łukasz Koza, Marika Słowińska, Julia Zawada, Paulina Koza, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Anastazja Broniatowska,  Martyna Lipińska

 

 

                   Transmisja LIVE tu                   WYNIKI / LISTY  tu

 


Aleksandra Lusina druga w Hiszpanii !!

13/02/13 g.18.00

 

Sukces w Hiszpanii !!  Świetne rozpoczęcie turnieju !!

 

 

 

Na zdjęciu : reprezentacja Polski

Aleksandra Lusina

Sandra Piwowarczyk Bałuk

Diana Marciniak 

Michał Marcinkowski

 

 


Mediterranean Equestrian Tour 2013 od dziś !

12/02/13 g.06.00

 

Dziś w hiszpańskim kurorcie Oliva Nova startuje kilku-tygodniowy turniej MET 2013.  W polskich barwach wystartują dwie zawodniczki :  Aleksandra Lusina i Sandra Piwowarczyk Bałuk . Powodzenia !!!

 

Transmisja LIVE tu

 

                                                                WYNIKI i LISTY startowe tu

 

 

 

 


Oskar Murawski gwiazdą Schweriner Horse Show !

09.02.13 g.23.00

 

 


Sukces Oskara Murawskiego ! CSN Schweriner Horse Show

09/02/13 g.16.00

CSN Schweriner Horse Show 2013

Oskar Murawski trzeci w Średniej Rundzie !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


FEI World Cup 12/2013 Kristaps NERETNIEKS liderem rankingu LEC

06/02/13 g.16.30

 

Litwin Kristaps NERETNIEKS nowym liderem rankingu Ligi Europy Centralnej ( subliga północna),  Jarosław SKRZYCZYŃSKI  ósmy !!!

 

Aktualny ranking tu


FEI Longines Jumping Ranking

05/02/13 g. 4.00

 

Od 15 stycznia FEI ma nowego strategicznego Sponsora  - producenta szwajcarskich zegarków firmę LONGINES. więcej tu .  Longines stał się jednocześnie patronem skokowego rankingu FEI. W nowo opublikowanym rankingu  najwyżej  spośród polaków sklasyfikowany jest PIOTR MORSZTYN zawodnik KJ Osadkowski  aktualnie na miejscu 170.  Liderem światowego rankingu jest niemiec CHRISTIAN AHLMANN.

 

więcej RANKINGI

 

 


Finały w Villach, świetna forma Skrzyczyńskiego !

04/02/13 g.19.45

 

 

 

 


Sobota w VIllach

03.02.13 g.09.30

Kończą się powoli zawody w Villach. Dziś o g.16.00 konkurs Grand Prix, w którym zobaczymy troje polaków: Jarosława Skrzyczyńskiego na Balouzino, Łukasza Kozę na El Campie i Łukasza Wasilewskiego na Wavantosie.

 

relacja video tu

wyniki, listy tu

 

Zapraszamy na relacje z soboty !!

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21