Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Cavaliada Summer Świnoujście 22-25/06/23
Adam Nicpoń fot. Red Camera - Wiktoria Milczarczyk
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :
niedziela 25/06/23
GP LR 145cm 3m. Adam Nicpoń COUNTER
CSI2 135cm 3m. Daria Kobiernik COLETTE
CSI1 130cm - 1m. Jan Bobik HASALA
sobota 24/06/23
CSI2 140cm 3m. Łukasz Brzóska JERNILLA
CSI1 130cm 2m. Antonina Kucharska CHICHA MINT
CSIAm 120cm 1m. Maja Borzącka CARENZA
CSI1m 110cm 1m. Michał Przybecki QUINTESSA
Speed & Music 1m. Jan Bobik ONASIS
piątek 23/06/23
CSI2 LR 145cm - 2m. Marek Lewicki COME
CSI2 135cm 2m. Daria Kobiernik VENUS
CSIAm 120cm 1m. Jacek Muraczewski ARIA
CSIAm 110cm 1m. Amelia Depta CHANTILLY T
SIX BAR 1m. Adam Nicpoń COUNTER
czwartek 22/06/23
CSI2 140cm 1m. Andrzej Głoskowski VERDINALE
CSI2 135cm - 2m. Dawid Skiba TAMAGOTCHI
CSI1 130cm - 3m. Maksymilian Wechta NEXT ONE
CSIAm 120cm - 1m. Roksana Frączkowska DUCATI
CSIAm 110cm - 1m. Roksana Frączkowska VENEZIA
Kinga Daszczyk najlepsza w Grand Prix ZO w Radzionkowie 18/06/23
Kinga Daszczyk fot. Sylwia Piwoń Fotografia
Podium Grand Prix ZO Radzionków 18/06/2023
1m. Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z KJ Jantar Stryków 1/0 pkt
2m. Antoni Strzałkowski CASTELLO KJ Strzała Krubiczew 1/4 pkt
3m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P KJ Strzała Krubiczew 4 pkt
CSIO5 CSI1 Sopot 15-18/06/2023
Reprezentacja Polski fot. Łukasz Kowalski
WYNIKI ZAWODÓW ZGŁOSZENIA ARCHIWUM VIDEO
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
niedziela 18/06/23
Puchar Narodów LR 160 - Polska 6 miejsce
CSIO5 140cm - 1m. Mściwoj Kiecoń MAESTRO VAN'T BREEZERHOF
CSI1 - 1m. Zuzanna Dąbrowska CONTHAGRA
sobota 17/06/23
CSIO5 LR 150cm 3m. Tomasz Miśkiewcz CASTIGO DE AMOR
CSIO5 LR 145cm 4m. Przemysław Konopacki EXPRESSION'QUILL
Grand Prix CSI1 1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS
piątek 16/06/23
Grand Prix LR 160 7m. Przemysław Konopacki HOME-RUN
CSIO5 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE
CSI1 1m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS
czwartek 15/06/23
CSIO5 LR 150 - 3m. Adam Grzegorzewski STAKATA
CSIO5 145 - 2m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR
CSIO5 140 - 3m. Adam Grzegorzewski FANFRELUCHE DE RIALFO Z
CSIO Sopot Young Stars 15-17/06/23
Maja Głoskowska fot. Aleksandra Ziętak
17/06 Pony Team - 1m. Dream Team / N. Seroczyńska, A.Lewicka, M.Wisniewski, A.Olaszek/
16/06 Konkurs A1 1m. Kacper Wacławik EL WILLOM MICHAEL
16/06 Konkurs A2 1m. Natalia Jensen MAURIK's LIU.JO
16/06 Konkurs kombinowany C/D/145 1m. Julian Laskowski / Niels Bruynseels
16/06 Konkurs C/D 1m. Alicja Olaszek PRINCE POLO
15/06 Konkurs otwarcia na styl 1m. Maja Głoskowska WEDOG Pride N Joy KJ Infernal Team
CSI2 CSI1 CSIYH Samorin 15-18/06/23
Reprezentacja Polski : Jakub Krzyżosiak, Paulina Malinowska, Amelia Mialszygrosz, Natalia Stefańska, Amelia Zięba,
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
18/06 Grand Prix LR 145 7m. Natalia Stefańska KAPUCIJN V/D DONKHOEVE
18/06 Finał CSIYH 5yo 5m. Jakub Krzyżosiak EREBUS
18/06 Finał CSIYH 6/7yo 6m. Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S
17/06 CSIYH 5yo 5m. Jakub Krzyżosiak EREBUS
16/06 CSI1 135cm 7m. Jakub Krzyżosiak JUVENTUS
15/06 CSIYH 5yo 9m. Jakub Krzyżosiak EREBUS
15/06 CSIYH 6/7yo 3m. Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S
Future Champions CSIO Youth Hagen 13-18/06/23
Reprezentacja Polski fot. ll-foto.de
Reprezentacja Polski: Patryk Skrzyczyński, Aleksandra Wypchło, Paulina Bule, Olga Pawlowska, Natalia Sydow, Wiktoria Cwalina, Wiktoria Kaźmierska, Zuzanna Przybylska, Aleksandra Brzozowska, Adam Goszczyński, Jagoda Kierznowska.
WYNIKI TURNIEJU ARCHIWUM VIDEO
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
17/06 Puchar Narodów CSIOP IND - 7m. Wiktoria Cwalina LEXUS
17/06 Puchar Narodów CSIOCH - Polska elim
16/06 Puchar Narodów CSIOJ - 5m. Polska
16/06 CSIP 125cm 2m. Jagoda Kierznowska BENJA LUNA
15/05 CSIOJ 140cm 7m. Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
15/05 CSIOCh 125cm 13m. Wiktoria Kaźmierska KOLA
III etap Polskiej Ligi Jeździeckiej - RC Riding Center Sosnowice 08-11/06/23
Podium Finału Rundy Złotej PLJ Grand Prix RC Sosnowice / Ewa Maciaszczyk - Krzysztof Gozdek - Grzegorz Faber/ fot. FotoAli
Zwycięzcy finałowych konkursów PLJ RC Riding Center Sosnowice
Grand Prix - 1m. Krzysztof Gozdek KAPSONES W KS Adamietz
Finał Rundy Srebrnej - 1m. Małgorzata Koszucka CANTUCCINI RC Riding Center Sosnowice
Finał Rundy Brązowej - 1m. Klara Grzęda SHINJUKU WKJ W-wa
Finał Rundy Młodzieżowej - 1m. Anna Pandel CHANEL-N Jurajski LKJ w Udorzu
Drużynowy Puchar Polski - 1m. TKJ Garbówek
CSI3 Opglabbeek 5-11/06/2023
Przemysław Konopacki i fenomenalna HOME RUN
Mistrz Polski, Przemysław Konopacki w dn 5-11 czerwca z powodzeniem startował w 3* turnieju w Belgii. W sobotnim konkursie rankingowym 150cm zajął drugie miejsce na kl. HOME-RUN. Na koniu VASCO był drugi w 145cm i piaty w 140cm.
4 Foulee Poznań 08-11/06/23
Wojciech Wojcianiec fot. Fotobiektyw Zuza Kaczmarek
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
11/06 Grand Prix LR 160cm 4m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO
11/06 Finał135cm 1m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO
11/06 CSI4 140cm 4m. Jarosław Skrzyczyński KOMBOY
10/06 Memoriał Macieja Frankiewicza LR 145 4m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI
10/06 CSI4 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński LOULOU MPSZ
10/06 CSI1 130cm 2m. Izabela Vinckier SALVE
10/06 CSI1 115cm 1m. Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z
10/06 CSIYH 1m. Weronika Kosińska CHIVAS RG Z
09/06 CSI4 LR 150cm 3m. Michał Tyszko COLINERO
09/06 CSI4 140cm 1m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY
09/06 CSIYH 1m. Weronika Kosińska CHIVAS RG Z VIDEO
09/06 CSI1 130cm 1m. Jacek Zagor OK LAZAR
09/06 CSI1 110cm 1m. Wiktoria Cwalina DIAMOND W VIDEO
08/06 CSI4 LR 150cm 6m. Krzysztof Ludwiczak NIKO
08/06 CSIYH 1m. Maciej Kostrzewski CALABRIA HIPPICA
08/06 CSI1 110cm 1m. Adam Goszczyński CINDORIJKE DU VLIST Z
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |