W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


ZO DiM Bogusławice 26-28 czerwca 2020

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów ZO DiM Bogusławice 28/06/20 :


GR A0 - Stanisław Woźniak ŁKJ Łódź
GR A1 - Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn - video 
GR A2 - Kornelia Jurasz -  KJ Podkowa Gruszczyn
Gr C - Jagoda Kierznowska KJ Sokół Damasławek
GR D Bis - Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna 
Dzieci II - Natalia Urbańska Napoleońska Zagroda
GP D/E - Nadia Ambroziak SKJ Pony Power 
GP Dzieci - Oliwia Ostrowska Napoleońska Zagroda
Final Jun / M - Emilia Pietrzak KJ Jumping Team Brynica 
 
wyniki https://zawodykonne.com/zawody/hipposerwis/163


III etap PLJ Dąbrówka Mała 28/06/20

Zwycięzcy trzeciego etapu PLJ  w Dąbrówce Małej:


Runda ZłotaDawid Kubiak TINKERBELL W  - video 
Runda Srebrna - Antoni Strzalkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 
Runda Brązowa - Magdalena Dąbrowska  VERONA
DPP - Amelia Krywult, Jakub Dołhun, Nina Milczarek, Paula Grzesiek 

Grand Prix U Robsonów wygrał Jakub Kubiak na QUILIBET

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/jksurobsonow/103

 

Liderzy rankingów PLJ po III etapach :

Runda Złota - Dawid Kubiak Sobieski JT  35 pkt

Runda Srebrna - Dawid Kubiak Sobieski JT  37 pkt

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek KJ Aromer 39 pkt 

DPP - KJ Agro Handel Śrem / KJ Łąck - 9 pkt

 


Andrzej Opłatek wygrywa w CSN Corcelles 25/06/20

 

Andrzej Opłatek w dn 25.06.20 z powodzeniem startował w CSN Corcelles w Szwajcarii. Na Stakkatanie wygrał konkurs 145 , na Odile du Soufflet był trzeci w konkursie 140 i drugi w konkursie 135cm 

VIDEO Odile du Soufflet   


Baltica Tour 23-28.06.2020 CSI2 CSI1 CSIYH

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 28 czerwca 2020

Grand Prix CSI2 145cm   9m Cassandra Orschel DACARA E

Grand Prix CSI1  4m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V

CSI1 125cm   3m. Agnieszka Olszewska  MISTER STAKKATO S

CSI1 105cm   2m. Joanna Bzdok JOY RIDE B

 

sobota 27 czerwca 2020

CSI2 140cm  6m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z  VIDEO 

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA  VIDEO 

CSI2 130cm  3m. Eliza Zawadzka CORRADINO  VIDEO 

CSI1 120cm  3m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE   VIDEO 

CSI1 Finał 115  3m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI1 100cm  3m. Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE

 

piątek 26 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI2 135cm   4m. Maxymilian Parkitny DURANO W  VIDEO 

CSI2 130cm    7m.  Wojciech Wojcianiec JARLEY

CSI1 130cm   1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO  VIDEO 

CSI1 120cm   1m. Eliza Zawadzka CABONA VIDEO

CSI1 110cm   5m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN  VIDEO

CSI1 100cm   3m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 25 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE   VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Łukasz Jończyk DOLLAR DE NUEVO

CSI1 130cm   5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI1 110cm   3m. Natalia Zimnowodzka IVY VIDEO 

Finał 7yr YH   9m Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z  VIDEO 

FINAŁ 6yr YH  11m. Aleksandra Lusina Gołaś KARRAMBA Z  VIDEO

FINAŁ 5yr YH 2m. Piotr KalinowskVARIO DE BO Z  VIDEO 

 

środa 24 czerwca 2020 

CSIYH 7yr   5m. Cassandra Orschel BOOMER

CSIYH 6yr   1m. Aleksandra Lusina Gołaś CAPITALNA II G.

CSIYH 5yr   1m Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO  

 

wtorek 23 czerwca 2020

CSIYH 7 yr  6m. Paweł Spisak I-MARK W

CSIYH 6 yr   CSIYH 5 yr

 
 

 

 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI / LISTY 

strona oficjalna 

Luciana Diniz - gwiazda listy zgłoszeń pierwszego tygodnia Baltica Tour ! fot Beata Wieczorkowska 


PLJ II etap Olsza 19-21 czerwca 2020 fot. Paula Bartkowak

Mściwoj Kiecoń na Baccord zwyciężył w Grand Prix PLJ w Olszy i objął prowadzenie w rankingu Rundy ZŁotej Polskiej Ligi Jeździeckiej.  Finał Rundy Srebrnej 135cm wygrał Dawid Skiba na La Vulkano L  a Klaudia Kostrzewska na klaczy Emica triumfowała w finale Rundy Brązowej 125cm. Drugi etap waliki o Drużynowy Puchar Polski wygrali gospodarze - zawodnicy KJ Agro Handel Śrem. 

 

AKTUALNE RANKINGI PLJ PO II ETAPACH - Liderzy

 

Runda Złota - Mściwoj Kiecoń  34 pkt 

Runda Srebrna - Skiba Dawid 36 pkt

Runda Brązowa - Prymek Zuzanna i Klaudia Kostrzewska po 20 pkt 

Drużynowy Puchar Polski KJ Agro Handel Śrem - 9 pk

 zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak Fotografia

 

 


Sławomir Szlachta wygrywa Grand Prix ZO eMPMK - KJK Szary Michałowice 19-21.06.2020

  Przemysław Antosz Photography   21/06/20 

 


Łukasz Jończyk kolejny rok z rzędu wygrywa Gałkowo Masters 19-21 czerwca 2020

 

21.06.20   fot. Marika Słowińska 

 


RIP Łukasz Appel 26/06/1981 - 09/06/2020

Odszedł od nas Łukasz Appel wspaniały, jeździec trener, reprezentant Polski.  W dniu 09.06.2020 przegrał walkę z chorobą. Pozostanie na zawsze w naszych sercach. 

fot. Julia Świętochowska 


Andrzej Opłatek błyszczał formą w CSN Galagen 14/06/20

 

Reprezentant Polski Andrzej Opłatek podczas zawodów w szwajcarskim Galagen wywalczył trzy razy trzecie miejsce - na Stakkatan w 145 ( video ), na Odile du Soufflet również w 145cm oraz na Le Cordial w 135cm. 

WYNIKI ZAWODÓW


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21