W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSN Zagórów 2015 Grand Prix fot Paula Bartkowiak

wyniki http://kadraskoki.pl/Grand_Prix_Zagórowa_dla_Mściwoja_Kieconia

Posted by KadraSkoki.pl on 29 lipca 2015

Wojciech Pisarski kandydatem na Prezesa PZJ

29/07/15 

 

CV Wojciecha Pisarskiego - kandydata na Prezesa Polskiego Związku Jeździeckiego .

 

 

 

 


Strzegom - Festiwal Kuców 04-06.09.2015 - propozycje

Mistrzostwa Polski Kuców grupa D,
Mistrzostwa Polski Młodzików grupa A2,
Puchar Polski Kuców grupa A1,B,C,E, D-bis
Puchar Polski Dzieci II
Towarzyski Puchar Dzieci na Kucach
/Grupa X - do 12 lat; Grupa Y - do 14 lat; Grupa Z - do 16 lat/

PROPOZYCJE

STRZEGOM 04-06.09.2015r. 

 


CSIO3-W Bratislava 2015 - galeria

wyniki http://eventcontent.hippoonline.de/1049/1049zeitplanENG.htm?style=longines

Posted by KadraSkoki.pl on 28 lipca 2015

Grand Prix Dąbrówki Małej dla Grzegorza Kubiaka , ZO Dąbrówka Mała 24-26 lipca 2015 - wyniki

28/07/15 

 


CSN w Zagórowie pod dyktando Mściwoja Kieconia

Mściwoj Kiecoń zdominował zawody CSN w Zagórowie, wygrał wszystkie konkursy DR w tym Grand Prix CSN Zagórów. Wyniki turnieju. 24-26.07.15

fot Paula Bartkowiak 


Sukces !! Grand Prix Bratysławy dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

26/07/16  

 


Mercedes Grand Prix CSIO3-W Bratysława - video 26/07/15 - zwycięzca Jarosław Skrzyczyński i Crazy Quick


Sobota Maskymiliana Wechty w Bratysławie

26/07/15

Maskymilian Wechta - debiutant w pierwszym składzie Reprezentacji Polski podczas zawodów w Bratysławie świetnie  spisał się w sobotnich konkursach - był drugi na Boliwii w konkursie ŚR 140 i dziesiąty na London 32 w konkursie LR 150.  To jednocześnie były najlepsze wyniki dla Polski w sobotnich konkursach w Bratysławie. 

 

 


Polska piąta w Pucharze Narodów w Bratysławie, Krzysztof Ludwiczak najlepszy w ekipie

25/07/15

Reprezentacja Polski w składzie: Jarosław Skrzyczyński, Michał Kaźmierczak, Maksymilian Wechta i Krzysztof Ludwiczak wywalczyła piąte miejsce w Pucharze Narodów w Bratysławie. Konkurs Pucharu Narodów  wygrała ekipa Francji wyprzedzając Finlandię i Belgię.  Najlepiej w Polskiej ekipie spisał się Krzysztof Ludwiczak na Zoweja. 

WYNIKI / RANKING / video 

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21