W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Rozkład Jazdy 27.04-01.05.2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

 

CSI4 Hagen GER  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek /   LIVE

 

CSI4 150cm 8m Andrzej Opłatek POL / El Camp 30.04.17 VIDEO

CSI4 140cm 6m. Krzysztof Ludwiczak POL / Stalando 2 29/04/17

CSi4 140cm   3m. Andrzej Opłatek POL / Light My Fire   27/04/17

 

 

CSI2 / J / Ch / YH / YR  Linz AUT 

/ Grzegorz Kubiak, Dawid Kubiak, Łukasz Koza, Kamil Grzelczyk, Łukasz Appel, Joanna Marciniak, Dalia Lehmann, Tyszko Michał, Tyszko, Mateusz, Bartosz Goszczyński,  Krzysztof Gozdek, Jakub Krzyżosiak, Maciej Żołądkiewicz, Juliana Suska, Julia Jaglarz, Marie Janekovic, Maksymilian Parkitny, Aleksandra Kawa, Olga Skrobacz, Vivian Brattli, Lisa Chrzanowski, Mikołaj Barański, Zuzanna Jarocka, Emilia Chmielowska, Laura Kłapińska, Jemma Jones / 

CSI2 Grand Prix  10m Mateusz Tyszko POL / Fidelio   30/04/17

CSI2 135cm 9m. Dawid Kubiak POL / Carmello de Paep Z 

CSI2 135cm 10m Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 

Grand Prix CSIJ 2m. Dalia Lehmann POL / Annchen 11

Grand Prix Dzieci 1m. Juliana Suska POL / Gilea 

YH 6 /yo Final 1m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 11m Bartosz Goszczyński POL / Enriques of the Lowlands 29/04/17

CSI2 130cm  6m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson

CSIJ 130cm 1m. Julia Jaglarz POL / Winning Mood

CSICh 120cm 1m. Juliana Suska POL / Tokajer B 

VIP Tour  1m. Jemma Jones POL / Borneo

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6/7 y/o  6m. Grzegorz Kubiak POL / Szuler 

CSI2 145cm 12m Dawid Kubiak POL / Bagazza M 27/04/17

CSI2 135cm  5m. Łukasz Appel POL / Cilverback Du Vlist Z   

VIP Tour 4m. Jemma Jones POL / Borneo 

5 y/o  1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

6 y/o  4m. Łukasz Appel POL / Greatest 

 

 

CSI2 Lummen BEL / Sandra Piwowarczyk - Bałuk /   LIVE 

 

CSI2 140cm 15m.  Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Chabento 30/04/17

Grand Prix CSI1    8m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Shangri la  29/04/17

6 y/o 1m. Sandra Piwowarczyk - Bałuk POL / Giro de la Luna  27/04/17


ZO Leśna Wola Głogów Młp   

 

ZO Bogusławice PLJ 

 


Mściwoj Kiecoń na nowym koniu Aloubet Kv z jednym błędem w Grand Prix CSI3 Eschweiler 23/04/17


Sophie Von Werner trzecia w Grand Prix Juniorów w Linz 23/04/17


Jan Bobik na Chacco Amicor drugi w Grand Prix CSI2 LR 145cm w Linz 23/04/17


Oliwia Kosmol trzecia w Grand Prix Dzieci w Linz - 23/04/17


Rozkład Jazdy 19-23 kwietnia 2017

Najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

CSI3 Eschweiler GER   / Mściwoj Kiecoń /    LIVE 

 

CSI2 / J / Y / Ch / YH  Linz AUT   

/ Michał Kaźmierczak, Hubert Kierznowski, Klara Kostrzewa, Zuzanna Gowin, Jan Bobik, Łukasz Appel, Izabela Grochowina, Monika Grundkowska, Michalina Szmytka, Aleksandra Zybala, Aleksandra Kierznowska, Juliana Suska, Oliwia Kosmol, Marta Sawicka, Oliwia Szustkowska,  , Sophie Von Werner / 

Grand Prix LR 145cm  2m. Jan Bobik POL / Chacco Amicor ZM

Finał CSI2 135cm 4m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

Grand Prix Juniorów 3m. Sophie Von Werner POL / Bink

Grand Prix Dzieci  3m. Oliwia Kosmol POL / Tritop2 

Yh 6y/o 2m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander 22/04/17

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F 

CSI2 130cm 3m. Monika Grundkowska POL / Fiorucci 

CSIJ 130cm 4m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

CSICh 120cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL / Dior V 21/04/17

CSIJ 130cm 6m. Sophie von Werner POL / Ch Charly 

Yh 6y/o 5m. Michał Kaźmierczak POL / Wilander

YH 5y/o 1m. Łukasz Appel POL / Heartcor F

CSI2 145cm 6m. Klara Kostrzewa POL / Riboy d'Alimat 20/04/17

CSI2 120cm 3m. Michalina Szmytka POL / Utoucha VDD

 

CSN Brakel GER  / Cassandra Orschel /  LIVE

 

ZO Strzegom - Grand Prix - 1m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

 

ZO Glinik Zaborowski - Grand Prix - 1m. Aleksandra Kozanecka / Suedwinds Amanda


San Giovanni. Wojciech Wojcianiec trzeci na Cassio Melloni w CSI4 Grand Prix LR 150cm


Sobota 15/04/17 w San Giovanni - najlepsze wyniki dla Polski

CSI4 LR 150cm - 13m Krzysztof Ludwiczak / Zoweja
CSI4 145cm - 13m Krzysztof Ludwiczak / Stakkatan
CSI2 140cm - 10m - Wojciech Wojcianiec / Ascador Melloni
CSI2 130cm - 13m - Natalia Czernik / Fenna
CSI2 125cm - 9m - Magdalena Gut / Arena


Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 11/04/17

 

LIDERZY RANKINGÓW  PZJ Dzieci / Kuców / MK 

 

DZIECI - Aleksandra Kierznowska / KJ Kietlów 

Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream Łódź

Gr B - Dominika Siudzińska / LKS Cwał Poznań 

Gr C - Dominika Henzel / Podkowa Gruszczyn 

Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 

Gr E - Zuzanna Golicka / SKJ Sopot 

14/04/17 

 


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2017 - kwalifikacje, regulamin PZJ

Zawody eliminacyjne w regionach :

 

REGION I  - Pomorskie   24 - 25 czerwca 2017 - Solec Kujawski

REGION  II - Mazowieckie  17-18 czerwca 2017  - Gajewniki

REGION  III -  Małopolskie  27-29 czerwca 2017 - Glinik Zaborowski 

REGION IV - Wielkopolski  - 03-04 czerwca  2017 -  Barlinek 

 

Finał OOM 2017 - zaplanowano na 26 - 27 lipca 2017 w Poczerninie koło Warszawy.

 

13/04/17 

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21