W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Wiktoria Ryciak i Luna Kowalonek wygrywają Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Lesznie 20/09/20

 

XXVI OOM - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2020

 

Finał OOM 2020 D Konie   

1m. Wiktoria Ryciak  VERONA SKJ Sopot 4,34 pkt

2m. Anna Korzeniewska CAPRINI 3 Interhorse Dobra Nadzieja 6 pkt

3m. Weronika Kosińska LEDA  KJ Tradycja Siedlnica  6,67 pkt 

 

Finał OOM 2020 Kuce 

1m. Luna Kowalonek BORSALINO JUKS Abakus Kaczyna 3,17 pkt

2m. Kornelia Jurasz ROLEX 2 KJ Podkowa Gruszczyn 4,16 pkt 

3m. Julia Ganowska TIFFANY KJ Ranczo Kołata  5,34 pkt

 

fot   Paula Bartkowiak Fotografia  

 


Mistrzostwa Polski Młodych Koni Strzegom 17-20 września 2020

PROGRAM / WYNIKI 

 

ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

relacja/ archiwum video 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE HODOWLI POLSKIEJ 

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. wałach DON VITO / Vitalis x  Dutch Capitol/ hodowca / wł. Dariusz Miskiewcz, zawodnik Łukasz Koza

 

Konie 6 letnie ur 2014  1m. klacz COHIBA L / Che Guevara L  x Albaran xx / hodowca Jan Ludwiczak zawodnik Dawid Skiba

 

Konie 5 letnie ur 2015  1m. walach GRBICZ - W /E-Star x Turbud Quirinus/ hodowca / wł. Marek Rosiak zawodnik Jacek Mierzwiński 

 

Konie 4 letnie ur 2016   1m. ogier ELDORADO /La Calidad x  Mylord Carthago SF/ hodowca / wł. Wechta Equestrian,    zawodnik Maksymilian Wechta 

 

 

 

ZWYCIĘZCY - KONIE ZAPISANE DO ZAGRANICZNYCH HODOWLI

 

Konie 7 letnie ur 2013  1m. ogier HOL CASSIOPEIA / Casall x Corrado I/ hodowca Niemcy / wł. Wechta Equestrian,  zawodnik Maksymilian Wechta 

 

Konie 6 letnie ur 2014   1m. Klacz OLD STAKKATO LAZAR /Stakkato Gold x Cancoon/ hodowca Edmund Lazarewicz, zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

Konie 5 letnie ur 2015 1m. ogier KWPN KAREL  /Vigo d'Arsouilles x Voltaire/ hodowca Niemcy / właściciel Klaudia Siarkiewcz  zawodnik Marek Wacławik 

 

Konie 4 letnie ur 2016  1m. ogier OLD OK LAZAR / Malito de Reve SF x Berlin / 

hodowca / wł. Edmund Lazarewicz zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

 

 


Nina Milczarek i Julia Mostowska - Akademickimi Mistrzyniami Polski 20/09/ 20

 


Podium AMP PROFI 2020 

1m. Nina Milczarek  PICASSO Uniwersytet Łódzki 

2m. Hanna Jachimowicz AVALETTO UP w Poznaniu 

3m. Szymon Najdzionek  CHUPA CHUPS UJ w Krakowie 

 

Podium AMP Amator 2020

1m. Julia Mostowska GOTHICA G UJ w Krakowie 

2m. Karolina Kobylec  GARUS ŚUM w Katowicach 

3m. Natalia Stróżyńska STANISLAV STAR UP w Poznaniu 

 

 


CSI2 CSIYH Valkenswaard 11-13 września 2020

Andrzej Opłatek i Le Cordial - 140cm 

 

W dniach 10-13 września 2020  w Valkenswaard w zawodach CSI2 / CSIYH startowali: Natalia Czernik, Andrzej Opłatek i Bartosz Adamus. 

Andrzej Opłatek na 8 letnim wł. LE CORDIAL był raz trzeci i raz czwarty w konkursach 140cm.

WYNIKI ZAWODÓW


Mistrzostwa Polski Jakubowice 10-13 września 2020

 

MP Seniorów - 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses

MP MJ U21 - 1m. Gabriela Bado BALISTO AC BPK

MP Juniorów - 1m. Juliana Suska TOKAJER 8 KS Euro Holding 

MP Dzieci U14 - 1m. Iga Biegalska CARDHU SKJ Sopot

Ladies Cup 1m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z KS Vero La Natura

 

 

 

 

 


Polska juniorka Róża Konieczna znowu wygrywa w Bułgarii !

CSI1 / CSIJ Zhitnitsa BUL 04-06.09.20 Róża Konieczna znowu wygrywa !!! Reprezentantka Polski w świetnym stylu wygrała dwa konkursy SIlver Tour Balkan Cup CSI1 w tym Final na MAVENDER ( rozgrywka poniżej ), była najlepsza w jednym z konkursów rundy CSIJ i druga w Grand Prix CSIJ na LA FIOLA PICCOLA

💥 rozgrywka 1 miejsce Final SIlver Tour Balkan Cup MAVENDER https://youtu.be/LyfQV66pgzw

💥Grand Prix CSIJ 2 miejsce LA FIOLA PICCOLA https://youtu.be/m04QLPQDEMI

💥 1 miejsce MAVENDER CSI1 Final - przejazd podstawowy https://youtu.be/pmuR_iGEqCs

💥 1 miejsce MAVENDER Silver Round https://youtu.be/b94n_VLfolA
wyniki http://www.horsesportbg.org/calendar?    


Ranking kwalifikacji do CAVALIADA FUTURE 2020/21

RANKING kwalifikacji po 2 etapach 

 

Pewne startu w Cavaliada Future 2020/21 są już złote medalistki MPM i PP A1 - Małgorzata Babczyńska i Natalia Kręgielska. 

 

 


XII Sportowy Championat Polski Młodych Koni - Olsza 06/9/20

Małgorzata Ciszek Lewicka i ISLANDER  fot Paula Bartkowiak 

 

Konie rocznik 2013 - 1m Małgorzata Ciszek Lewicka ISLANDER (EX LCI)

Konie rocznik 2014 - 1m Vitali Charadnik CASSIRIANO

Konie rocznik 2015 - 1m. Vitali Charadnik  URSSINI

Konie rocznik 2014 - 1m. Tomasz Miśkiewicz DARCO LAZAR

 

WYNKI ZAWODÓW 


Ostatni etap eliminacji do PLJ Gałkowo 4-6 września 2020

 

 

Aleksander Lewandowski z KS VERSO La Natura zwyciężył w finale Rundy Złotej PLJ na klaczy JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF. Finał Rundy Srebrnej PLJ wygrała Nina Milczarek z KJ Infernal Team na klaczy CYANDRA a Adam Grzegorzewski z KJ Okoły triumfował w finale Rundy Brązowej PLJ na klaczy QUEEN-FLY. Ostatni etap eliminacji w Drużynowym Pucharze Polski wygrała ekipa KJ Infernal Team w składzie: Jakub Dołhun, Amelia Krywult, Paula Grzesiek i Nina Milczarek. 

WYNIKI ZAWODÓW

 

RANKING PLJ PRZED FINAŁEM   www.plj.pzj.pl

 

RUNDA ZŁOTA - Dawid Kubiak Sobieski Jumping Team 63 pkt 

RUNDA SREBRNA - Adam Grzegorzewski KJ Okoły 79 pkt

RUNDA BRĄZOWA -  Maja Szewczyk KJ Avanti Opole 69 pkt 

DPP   1m. KJ Infernal / KJ Agro Handel / KJ SO Łąck  16 pkt

 

 


CSI1 Zhitnitsa BUL - Polska juniorka Róża Konieczna najlepsza w SIlver Tour i dwa razy trzecia w Gold Tour 26-30.08.20

 
W zawodach CSI1 w Zhitnica Bułgaria w dn 26-30.08.20 z powodzeniem jeździła polska juniorka Róża Konieczna ! Reprezentantka Polski na wł MAVANDER (hodowca Wieslaw Adam Jonczyk) wygrała oba konkursy Silver Tour 120- 125cm a na klaczy LA FIOLA PICCOLA była dwa razy trzecia w konkursach 130-135 Gold Tour.  
Wspaniałe wyniki !! Trzymamy kciuki za kolejny tydzień !!

Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21