W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

4 Foulee CSI4 Poznań - X Memoriał Macieja Frankiewicza 7-9.06.19

 

 

 

Andrzej Opłatek - najczęściej dekorowanym polskim zawodnikiem w Poznaniu! fot. Paula Bartkowiak 

 

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

STRONA OFICJALNA http://4foulee.pl/pl/ 

ZGŁOSZENIA

RELACJA VIDEO http://4foulee.pl/pl/csi-poznan/tv-online.html    

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju : 

Grand Prix LR 160cm   4m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO    VIDEO 

Finał 145cm LR  1m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP    VIDEO 

Finał CSIU25 3m. Andrzej Opłatek POL CONMINA BLUE PS   VIDEO 

Grand Prix CSI1   3m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

Final CSIYH   4m. Marek Lewicki POL ITOULON B

 

Memoriał Macieja Frankiewicza 4m. Wojciech Wojcianiec POL  CASSIO MELLONI   VIDEO

CSI4 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL    VIDEO

CSIU25 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V   VIDEO

CSI1 130cm   1m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE

CSIYH 125cm   2m. Marek Lewicki POL ITOULON B   VIDEO

 

LR 150cm  3m. Andrzej Opłatek POL STALANDO 2   VIDEO  JUMP OFF 

CSI4 140cm  2m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP   VIDEO 

CSIU25 135cm  2m. Andrzej Opłatek POL  CONMINA BLUE PS   VIDEO 

CSI1 130cm  2m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO   VIDEO

CSIYH 125cm  2m. Marek Lewicki POL CORNET'S SUNSHINE   VIDEO 

 


Baltica Spring Tour Ciekocinko 04-09 czerwca 2019 - Grzegorz Kubiak i Szuler - Najlepsza polska para w konkursie Grand Prix - trzecie miejsce

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

zamówienia zdjęć Sweetieisafruit  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

CSI3 Grand Prix LR 150cm   3m. Grzegorz Kubiak POL SZULER  09/06/19

CSI1 Grand Prix 135cm  3m. Klaudia Danecka POL FABIANO 82

Final CSI3 135cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL CISALL FS

Final CSI1 125cm   1m. Cassandra Orschel POL NO LIMIT 69

Final CSI1 115cm  1m. Andrei Shalohin POL IOWA

Final CSI1 105cm  2m. Joanna Karska  POL SYLVESTER 137

 

CSI3 LR 145cm  3m. Kamil Grzelczyk POL MISTER DR HEIGL   08/06/19

CSI3 135cm  2m Milena Dobkowska POL QUI GIGI

CSI3 130cm 2m. Michał Tyszko POL BIQUEEN

CSI1 120cm  1m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z

CSI1 110cm  4m. Andrei Shalohin POL IOWA

 

CSI3 LR 145cm  4m. Grzegorz Kubiak POL SZULER   07/06/19

CSI3  140cm  3m. Michał Tyszko POL BIQUEEN     VIDEO 

CSI3 135cm  15m.  Aleksandra Zybala POL SOPHIA  

CSI3 130cm  1m. Milena Dobkowska POL  QUI GIGI   VIDEO 

CSI1 130cm  1m. Aleksandra Zybala POL CORNETTO   VIDEO 

CSI1 120cm  1m. Olga Sorokina POL BOLGHERI ZK

 

CSI3 145cm  4m.  Kamil Grzelczyk POL  WIBARO  06/06/19 

CSI3 140cm  2m. Jan Bobik POL  CHACCO AMICOR ZM

CSI3 130cm  5m. Jan Bobik POL QUAIDO

CSI1 130cm  3m. Sławomir Hartman POL  HILBERT Z

CSI1 110cm 1m. Joanna Karska POL CHOPPER 7

CSIYH Final 7 yo  5m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH

CSIYH Final 6 yo  4m. Adam Nicpoń POL  ZERO Z   VIDEO 

CSIYH Final 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B  

 

CSIYH 7 yo  2m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH   VIDEO   05/06/19

CSIYH 6 yo  2m. Adam Nicpoń  POL CYCERA  VIDEO

CSIYH 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B   VIDEO 

 

 


FEI Longines Ranking 31/05/19

 

Ranking FEI 31/05/19

1m. Steve Guerdat  SUI   3 347

2m. Peder Fredrickson SWE   3137

3m. Martin Fuchs  SUI   2862 

61m. Jarosław Skrzyczyński POL  1670 

150m. Wojciech Wojciniec POL 1125 

 

POLACY W RANKINGU FEI 31/05/19 

 


Wywiad z Andrzejem Opłatkiem dla 4 Foulee CSI4 Poznań


Karolina Godoś i Weronika Lipiec wygrały Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach w Radzionkowie 02/06/19

02/06/19 

 


ZO DiM Solec Kujawski 02.06.19

 

Zwycięzcy niedzielnych Finałów ZO DiM Solec Kujawski :

Gr A1 - Nell Sówka S-PIORUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Paulina Pellowska JOWISZ KJ Barłomino 

Gr C - Antoni SliwińskSZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr D bis - Marta Konarska SAFARI SUNDANCE KJ Podkowa Gruszczyn 

Grand Prix Dzieci - Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn

Grand Prix D/E -   Amelia Otlewska LADY LUCK IV KJ Jumping Events

Finał Dzieci / Jun Mł  Zofia Ćwik CERTINA Pałucki KJ w Górkach Zagajnych

Finał JUN 1m. Lena Maruszak CALANDRIA KS AZS UWM Olsztyn

 

WYNIKI  ZAWODÓW  

 


Marek Wacławik najlepszy w Warce - Grand Prix Mazovia Premium 02/06/19

02/06/19  fot. Magda Pocztowska

Marek Wacławik na 11 letnim ogierze CABO /Concerto II x Cheenook/ będącym wł. spółki LARGO wygrał w Warce Grand Prix Mazovia Premium. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Jończyk na DAKOTA DU BOIS PINCHET Z /Diament de Semilly x  Nonstop/ a trzecie Kacper Mróz z KJ Galop Kozienice na  Q DE REVEL /Quidam De Revel x Carthago/.

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU   

 


Monika Dulczewska wygrywa w St Tropaz jeden z konkursów 140cm, trzecia w Grand Prix 02/06/19

Reprezentantka Polski na stałe mieszkająca we Włoszech, Monika Dulczewska w świetnym stylu wygrała sobotni konkurs 140cm podczas 2* turnieju w St Tropez, w Grand Prix była trzecia. W konkursach dosiadała 8 letniego ogiera SF Basquiat du Lozon /Diamant de Semilly x  Baloubet du Rouet/. VIDEO 140cm 

WYNIKI GRAND PRIX LR 145cm   02/06/19

WYNIKI KONKURSU 140cm 01/06/19

WYNIKI TURNIEJU  fot. HUBSIDE JUMPING / Marco Villanti 


Andrzej Opłatek wygrywa bariery w St Gallen 31/05/19

31/05/19 

 

Andrzej Opłatek w świetnym stylu wygrał konkurs SIX BAR podczas 5* turnieju w szwajcarskim St. Gallen na CONTHINDER i był trzeci na ODILE  DU SOUFFLET.  W konkursie startowało 15 par.


Baltica Spring Tour Ciekocinko 28.05-02.06 maja 2019

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Greatest - 4 miejsce w LR 145cm Aleksandra Ziętak Fotografia 

 

Jarosław Skrzyczyński na GREATEST - / Biscayo x Quidam de Revel/ udanie zadebiutował w konkursie Grand Prix - 4 miejsce i najlepszy wynik w spośród reprezentantow Polski. Konkurs wygrał Marc Bettinger z Niemiec na ASTON DES ETISSES /Mylord Carthago x Quidam de Revel/

 

02/06/19

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21