W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Samorin Summer Masters 2015 - galeria

sponsor relacji www.equiprojekt.plwyniki http://kadraskoki.pl/Samorin_Summer_Masters_2015

Posted by KadraSkoki.pl on 1 sierpnia 2015

Propozycje MPMK - Drzonków 21-23.08.15

04/08/15 g.17.20 

 


Dawid Kubiak trzeci w rankingu LEC Pucharu Świata na dzień 04/08/15

04/08/15 

 


Albert K wraca do gry !

03/08/15

Albert K wraca do gry ! 

Albert K ( wcześniej podstawowy koń Alicji Grygier-Binda ) aktualnie należy do Wiktora Larkowskiego. Para rozpoczęła starty wiosną tego rok a w ubiegła niedzielę w świetnym stylu wygrali małe Grand Prix w Ciekocinku. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy ! Powodzenia Wiktor !!!  WYNIKI 


Grand Prix Olszy dla Marcina Bętkowskiego - 02/08/15 galeria Paula Bartkowiak

wyniki ZO 1-2.08.15 https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/357

Posted by KadraSkoki.pl on 3 sierpnia 2015

Michał Szubski - Nowym Prezesem PZJ


Polska czwarta w Pucharze Narodów w Samorin, bez szans na zespołowy awans do IO w Rio 2016

Reprezentacja Polski z 48 pkt ukończyła Puchar Narodów w Samorin na czwartym miejscu, ustępując w walce o awans do IO w Rio 2016, ekipom z Ukrainy, Czech i Węgier. 

WYNIKI PUCHAR NARODÓW OQ gr C Samorin 02/08/15

 

 


Sukces !! Filip Lewicki wygrał Finał Bronze Tour 130 w Samorin

03/07/15

 

Filip Lewicki na Codetia VDL wygrał licznie obsadzony Finał Bronze Tour 130 cm CSI1 w Samorin. 

 

WYNIKI KONKURSU

 

 

 


Samorin Summer Masters 2015 re - live Puchar Narodów


Maksymilian Wechta przebojem w Samorin !!

31/07/15

 

Maksymilian Wechta bohaterem drugiego dnia zawodów Samorin Summer Masters - pierwszy na Boliwii i drugi na Londonie 32 w FEI LR konkursie. Wspaniała forma reprezentanta Polski !!!

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21