Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Jarosław Koziarowski na CARINTENDER wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 07/07/19
Silesia Equestrian Jakubowice 2019 - I tydzień
Podium Grand Prix - 1m. Emanuele Gaudiano ITA - 2m Grzegorz Kubiak POL - m. Maksymilian Wechta POL
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
niedziela 07/07/19
Grand Prix LR 145cm 2m. Grzegorz Kubiak POL SZULER
CSIJ 1m. Zuzanna Jarocka POL CHITO BLUE
CSICh 1m. Zuzanna Kucharska POL VULKANA 6
Final 135 CSI2 2m. Dawid Skiba POL LA VULKANO L
sobota 06/07/19
CSI2 140cm 1m. Urszula Kalicińska POL DISCOVERY S
CSI12 135cm 1m. Łukasz Piksa POL ALOUBETTE
CSI1 130cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL FOR PASSION
CSI1 120cm 1m. Aniela Kilian POL A'CONTENDRA AZ
CSICh 1m. Amanda Kolińska POL BRANDO
CSIYH 5yo 1m. Katarzyna Bawłowicz POL CELLDORADO PB
piątek 05/07/19
LR 145cm 1m. Wojciech Dahlke POL A QUITE
CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczński POL AKKOL
CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska POL BADORETTE
CSIJ 1m. Aleksander Lewandowski POL JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
CSI1 130cm 1m. Robert Wilczewski POL WAKE ME UP
czwartek 04/07/19
CSI2 140cm 1m. Krzysztof Ludwiczak POL DIAROUBET
CSI2 135cm 1m. Dawid Skiba POL SECRET WEAPON L
CSIU25 1m. Andrzej Opłatek POL ODILE DU SOUFFLET
CSI2 130cm 1m. Laura Kostek POL C'EST PETITE ANNI
CSIJ 1m. Aleksander Lewandowski POL JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
CSICh 1m. Zuzanna Kucharska POL VULKANA 6
CSI1 120cm 1m. Daria Kobiernik POL CZWERG
środa 03/07/19
CSI1 125cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL FOR PASSION
CSI1 115cm 1m. Agata Ciaciura POL TEZA
CSI2 Wr Neustadt Lake Arena 3-7 lipca 2019
Michał Kaźmierczak - zwycięzca konkursu 145cm 04/07/19
Reprezentacja Polski :
Michał Kaźmierczak, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Monika Dulczewska, Małgorzata Koszucka
Najlepsze wyniki Polaków w zawodach :
CSI2 145cm 1m. Michał Kaźmierczak CISALL FS
CSI2 130cm 2m. Natalia Czernik QUASI DE KERGANE
CSIYH 5yo 2 x 1m. Monika Dulczewska QUOQUETU DEL LECCIONE GJAMAIKA SONG
CSIYH 5yo 1m. Natalia Czernik U2 1m. Monika Dulczewska GJAMAIKA SONG
Reprezentanci Polski w rankingu FEI 30/06/19
FEI Longines Ranking nr 222 30/06/19
1m. Steve Guerdat SUI 3522 pkt
2m. Peder Fredricson SWE 3077 pkt
3m. Martin Fuchs SUI 3057 pkt
70m. Jarosław Skrzyczynski POL 1547 pkt
165m Wojciech Wojcianiec POL 1045 pkt
CSIO Moskwa - Polska przegrywa z Izraelem jednym punktem zespołową kwalifikacje do IO Tokio 2020 30/06/19
Gałkowo Masters 2019 - zwycięzcą Grand Prix o memoriał ppłk. Ludwika Ferensteina został Łukasz Jończyk 30/06/19
fot. Gałkowo Masters
Zwycięzcą Grand Prix o memoriał ppłk. Ludwika Ferensteina został Łukasz Jończyk na koniu Dakota Du Bois Pinchet Z. Na drugim miejscu uplasowała się Juliana Suska na klaczy Tokajer 8, trzeci był Tomasz Klein na klaczy Ustina.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |