W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Polski K/MK/Dz1/Dz2 - Leszno 7-9 kwietnia 2017 - zgłoszenia


HZO DiM Leszno 24-26 marca 2017 Galeria www.Primel.pl


Rozkład Jazdy 21-26 marca 2017

Podręczne linki do wyników, relacji video i najlepsze wyniki Reprezentantów Polski : 

 

CSI3 Mijas ESP /Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa livestream

140cm CSI1 4m. Michał Kaźmierczak / Chica 24/03/17

140cm     9m. Klara Kostrzewa POL / Quelf d'Or  24/03/17

135 cm  7mMichał Kaźmierczak POL / Cisal FS 23/03/17

CSIYH 7yrs 6mMichał Kaźmierczak POL /  Wilander22/03/17

CSIYH 6yrs 7m. Michał Kaźmierczak POL / Boniek 22/03/17

CSIYH 6yrs 6m. Michał Kaźmierczak POL / Rossa    21/03/17

 

CSI3 Vilamoura POR / Sandra Piwowarczyk-Bałuk/         livestream

 

CSI2 Oliva Nova ESPKrzysztof Okła /         livestream

CSIYH 5yrs   3m.Krzysztof Okła POL / W Hambla Z    23/03/17

CSIYH 5yrs  1m. Krzysztof Okła POL / Neymar de Reve   21/03/17

 

Toscana Tour Arezzo ITA        livestream 

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  /

CSI3 130cm 6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka  25/03/16

CSI1 130cm  12m. Magdalena Ziajkowska POL / Lord of the Ring KG    26/03/16

 

CSI2 Lier BEL / Cassandra Orschel,  Paulina Malinowska

Grand Prix 145-150cm 16. Paulina Malinowska POL / Chirivel 2pkt

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 2m. 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

CSIYH 6yrs 5m. Cassandra Orschel POL / Dacare Z

CSIYH 6yrs 1m. Cassandra Orschel POL / Gradento 

 

CSI2 Cages sur Mer FRA  / Agnieszka i Aleksandra Cebulak

CSI1 125 cm  7m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz

CSI2 130cm 6m. Agnieszka Cebulak POL /Jolly  26.03.17

HZO Dąbrówka Mała    1m. Grand Prix Jacek Zagor / HALIFAX VAN DE HEFFINCK

HZO DiM Leszno 


HZO DiM Wolica 17-19 marca 2017 - wyniki

20/03/17 

Najlepsze pary niedzielnych finałów

J / MJ - Jaśmina Dmyszewicz / Cash M / KJ Olmet 

Dzieci II - Kaja Mitman / Delekta / JKS Salio 

Gr Dbis - Magdalena Dąbrowska / Timur Ewita / AZS olsztyn

Gr C -   Dominika Henzel / Wiking PP / Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Olga Tuliszkiewicz / Pasjonata Amigo / Sokół Damasławek

Gr A1 - Olga Tuliszkiewicz / Peka / Sokół Damasławek

 

 


Michał Kaźmierczak na Stakorado drugi w LR 145cm Grand Prix Mijas - 19/03/17


Grand Prix Leszna dla Joanny Marciniak i Chelsea Blue !


Grand Prix Poczernina dla Michała Lemańskiego, Skrzyczynski liderem HPP

19/03/17

Michał Lemański wygrał Grand Prix HPP w Poczerninie na Billy Boy WZ, jako jedyny przejechał bez błędów przejazd podstawowy konkursu. Po VI ostatniej kwalifikacji do Halowego Pucharu Polski liderami rankingów są : Jarosław Skrzyczyński (seniorzy), Joanna Marciniak (MJ) , Dalia Lehmann i Martyna Rynkiewicz ( uniorzy) i Samanta Forlini (OPEN)

WYNIKI ZAWODÓW / RANKINGI 

 


Leszno - rekordowe zawody Dzieci i Młodzieży 24-26 marca 2017 - nowe godziny konkursów !

18/03/17

Do HZO DiM w Lesznie w dniach 24-26 marca 2017,będących próbą generalną przed Halowym Pucharem Polski zgłosiło się ponad 200 par. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Organizatora o nowych godzinach startów, listą zgłoszonych zawodników i koni.   

 

 

 


Hymn Polski we Francji ! Juniorka Agnieszka Cebulak wygrała konkurs 130 !

18/03/17

17 letnia reprezentantka Polski Agnieszka Cebulak na 11 letniej Jolly / Luxius x Cor de la Bryere / wygrała konkurs 130 cm podczas CSI2 Villeneuve-Loubet we Francji. 

WYNIKI KONKURSU

 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 14-19 marca 2017

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski : 

CSI2 Oliva Nova ESP / Krzysztof Okła /         livestram

CSIYH 5yrs 2m. W Hambla Z  Krzysztof Okła POL 16/03/17

CSIYH 5yrs 2mW Hambla Z  Krzysztof Okła POL 15/03/17

CSIYH 5yrs 1m. Neymar De Reve   W Hambla Z  Krzysztof Okła POL    14/03/17

 

 

CSI2 Mijas ESP/Michał Kaźmierczak,Klara Kostrzewa / livestream

Grand Prix CSI2 LR 145cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Stakorado 

CSI2 140cm 9m. Michał Kaźmierczak POL / Heila vd Heihoek   19/03/17 

CSI1 140cm 2m. Michał Kaźmierczak POL / Chica   18/03/17 

CSI2 130 cm 6m. Michał Kaźmierczak POL / Cisall FS   18/03/17

CSI2 135 cm  6m. Michał Kaźmierczak POL / Haila van de Heihok   17/03/17

CSI2 140 cm  8m. Klara Kostrzewa POL  / Riboy d'Alimat   16/03/17

 

 

CSI3 Braunschweig GER /  livestream

/ Dawid Kubiak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski /

145cm  1m. Adam Grzegorzewski POL / Okarino   17/03/17

145cm  5m. Dawid Kubiak POL / Anastacia III   17/03/17

 

 

TOSCANA Tour Arezzo  ITA    livestream

Aleksandra Kozanecka, Oliwia Szustkowska, Sophie von Werner, Magdalena Ziajkowska  

Silver 135 cm  6m. Aleksandra Kozanecka POL / Calero Z  19/03/17

Silver 130 cm  9m. Aleksandra Kozanecka POL / Calignka   17/03/17 

 

 

CSI2  Villeneuve  FRA  / Aleksandra Cebulak, Agnieszka Cebulak /

CSI2 130cm     1m. Agnieszka Cebulak / 18/03/17 

CSI2 125cm     2m. Agnieszka Cebulak POL / Joly  17/03/17

CSI1 110cm     4m. Aleksandra Cebulak POL / Lordanz   16/03/17 

 


CSI2 Lier BEL Paulina Malinowska / 
 

 

HPP Poczernin 

 

HZO Leszno

    HZO DiM Wolica

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21