W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Wojciech Wojcianiec i Andrzej Opłatek ex aequo 7 miejsce w Arezzo 29/03/18

WYNIKI KONKURSU  29/03/18 

Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni i Andrzej Opłatek na El Campie zajeli ex aequo 7 miejsce konkursie 145cm w Arezzo. 


Sandra Piwowarczyk bezbłędna w Vilamoura !

Sandra Piwowarczyk i Diamant Z 

 

WYNIKI TURNIEJU

 

29.03.18 CSI3 135cm   24m,  SHANGRI LA

28.03.18  CSIYH 5yrs   4m. - IVORY COAST     6m. DIAMANT Z

27.03.18  CSIYH 5yrs   7m. -  DIAMANT Z   11m - IVORY COAST


Jan Bobik wygrał konkurs otwarcia 135cm w 2* Bonheiden 29/03/18

Jan Bobik na CHACCO AMICOR ZM wygrał w Bonheiden konkurs otwarcia 135cm.

Wyniki  konkursu 

 

Jan Bobik w Belgii startuje również na koniach  Santisa, Chacco Amicor oraz na Catamara'n.

Powodzenia ! 

 

Jan Bobik 

 


Maksymilian Wechta w dobrej formie w CSI2 Cagnes sur Mer FRA

29/03/18 

 

Maksymilian Wechta z powodzeniem jeździ w 2* turnieju  na Lazurowym Wybrzeżu w Cagnes Sur Mer.   Pewny jest już startu w konkursie Grand Prix. 

 

 

 

 

 

 

 


Abigej i Natalia Czernik razem !! 28/03/18

 

 

Powiększyła się stawka koni Natalii Czernik o bardzo doświadczonego na światowych arenach wł. Abigej. 

Trzymamy kciuki !

28/03/18

 

 

 


CSI2 przy CSIO5 w Sopocie !!

Przy okazji tegorocznego 5* CSIO w dn 14-17 czerwca w Sopocie rozegrane zostaną również zawody w randze 2*.  

Te świetną informację oficjalnie  już pokazuje strona FEI.

 

28/03/18

 

 

 

 

 


HZO DiM Leszno 23-25 marca 2018 wyniki

Zwycięzcy niedzielnych Finałów HZO DIM :

Gr A1 - Natalia Głowacz / Szaman  / KJ Liljówka Stęszewko

Gr A2 - Marcelina Jackowiak / Barkarola / St. KJ Gronówka

Gr B - Agata Derda / Be My  / Pony Jumping Team Poznań

Gr C - Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr Dbis - Franciszek Jurzak / Charli's Boomerang / SKJ Ponylandia 

Grand Prix DiE - Oliwia Płatek / Makuba 21 / KKJ 

Finał Dzieci II - Kornelia Smura / D.K.Lady / BPK WIE

Grand Prix Dzieci -  Maja Marchwicka / Szafir M / KJ Zbyszko 

Finał Rundy Jun / M - Matylda Malepszy / Efron / KJ Agro Handel Śrem 

25/03/18 

 


Paulina Malinowska 11-ta w 2* Grand Prix Lier 25/03/18

Udany turniej w Lier ma za sobą Paulina Malinowska. Reprezentantka Polski na Chirivell konkurs Grand Prix LR 145cm przejechała z 1 pkt  a w piątkowym konkursie LR 145 pokonała parkur z 2 pkt.  WYNIKI turnieju w Lier. 

25/03/18 

 


Finały w Arezzo 25/03/18 - Andrzej Opłatek 11-ty w Grand Prix

 

Andrzej Opłatek na Copperfieldzie ukończył konkurs Grand Prix LR 150cm z jednym bełdem na 11-tym miejscu. Krzysztof Ludwiczak był 13.  Wyniki reprezentantów Polski podczas II tygodnia startów w turnieju Toscana Tour w Arezzo. 

25/03/18 

 


Najlepsze czwartkowe wyniki reprezentantów Polski na europejskich arenach 22/03/18

 

Natalia Czernik / Quasi de Kargene  - 2m / 140cm  Sunshine Tour - video powyżej 

Krzysztof Ludwiczak / Stalando 2 - 6m / 145cm  Arezzo 

Andrzej Opłatek / El Camp - 12m / 145cm Arezzo    video 

Krzysztof Okła / Neymar de Reve / 1m 6yr Final Arezzo 

Cassandra Orschel / Acanthya /  10m 140cm Lier

Cassandra Orschel / Dacare E /   10m 130cm Lier 

Izabela Vinckier / Camparo /  8m 120cm Cervia

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21