W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Jarosław Skrzyczyński rozpoczął sezon w 5* turnieju w Basel

Jarosław Skrzyczyński w dn 11-14/01/18 zaingurował sezon 2018 startem w prestiżowym 5* turnieju w Szwajcarii. Reprezentant Polski w turnieju startował na Silver Shine, Calevo 2 i Chacclana. Konkurs Grand Prix na Silver Shine ukończył z dwoma błędami, na klaczy Chacclana był siódmy w 145 i przejechał bez błędów konkurs 150cm na Calevo. 

 

14/01/18

 


Wojciech Wojcianiec wygrał 2* Grand Prix w Neustadt Dosse, Maksymilian Wechta był czwarty !!!

WYNIKI   14/01/18

 

 


Amelia Mościcka w top formie w CSIJ Abu Dhabi

Polska juniorka Amelia Mościcka świetnie spisała się w dwóch juniorskich turniejach w Abu Dhabi.  Każdy z konkursów przejechała bez błędów. W Finale była druga. Dosiada 11 letniego wałacha rasy KWPN Cinnamon / Phin Phin x Karandasj / 

 

12/01/18

 


Wyróżnienia redakcji KadraSkoki.pl za 2017 rok

Zawodnik Roku - Jarosław Skrzyczyński
Koń Roku - Stakorado
Młodzieżowiec Roku - Andrzej Opłatek
Junior Roku - Filip Lewicki
Amazonka Roku - Aleksandra Kierznowska
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Aleksandra Kierznowska
Klub Roku - KJ HEAA Turek
Organizator Roku - KJ Osadkowski Jakubowice 
Nadzieja Roku - Milena Dobkowska 

05/01/18

 

 


Longines Ranking FEI na koniec 2017 roku - Jarosław Skrzyczyński najwyżej spośród reprezentantów Polski 02/10/17

Longines Ranking FEI - na koniec 2017 roku. 

1m - Kent Farrington USA 3313

2m - Harrie Smolder NED  2953

3m - McLain Ward USA 2903

87m - Jarosław Skrzyczyński POL 1335

POLACY w  Longines Ranking na koniec 2017  pobierz

 


Świąteczne posty dla fanów od najlepszych Polskich sportowców 24/12/17

Zebrane w jednym miejscu świąteczne posty od naszych najlepszych sportowców dla swoich fanów / Jarosław Skrzyczyński, HEAA Team, Krzysztof Ludwiczak, Adam Grzegorzewski, Andrzej Opłatek, Msciwoj Kiecoń, Dawid Kubiak, Michał Kaźmierczak, Michał Ziębicki, Tyszko Horses Team, Melloni Horses Team, KJ Trachy Gliwice, Cassandra Orschel, Gosia Koszucka, Dajana Pawlicka, Aleksandra Lusina - Gołaś, CSIO Sopot, Baltica /

24/12/17 

 

 


EQUI PROJEKT


Polska Liga Jeździecka sezon 2018 z pulą nagród ponad pół miliona PLN

Organizator PLJ 2018 - KJ Agro Handel 

 

Pula Nagród ponad 500.000 pln

 

Rywalizacja, zaplanowana od maja do września, obejmować będzie  trzy kategorie indywidualne: Złotą – na poziomie Grand Prix 145 cm, Srebrną – na poziomie 135 cm, Brązową – na poziomie 125 cm. Konkursy zaliczane to tych kategorii odbywać będą się w niedziele. W soboty rozgrywany będzie Drużynowych Puchar Polski.

 

Kalendarz rozgrywek PLJ 2018

  1. 04-06. 05. 2018r. 1 etap – Bogusławice k.Łodzi
  2. 11-13. 05. 2018r. 2 etap - Michałowice k. Krakowa
  3. 1-3. 06. 2018r.- 3 etap - Olsza k. Śremu
  4. 20-22. 07. 2018r.- 4 etap - Machnice k. Wrocławia
  5. 27-29. 07. 2018r.- 5 etap - Dąbrówka Mała k. Olsztyna
  6. 17-19. 08. 2018r – 6 etap - Zielona Góra
  7. 31.08. – 2.09. 2018r.- 7 etap - Głogów Małopolski k. Rzeszowa
  8. 14-16.09.2018r. – FINAŁ POLSKIEJ LIGI JEŹDZIECKIEJ – OLSZA

19/12/17

 


Ranking Halowego pucharu Polski po V kwalifikacji Poczernin 17 grudnia 2017

 

Liderzy Rankingu :

Seniorzy - Grzegorz Kubiak  / KJ Łąck - 61 pkt 

MJ Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów Dąbrówka Mała - 76 pkt 

Juniorzy - Wiktoria Głowacka / JKS Salio - 94 pkt 

Open Leszek Nieużyła / BPK MAZ - 81 pkt

 

 

WYNIKI HZO HPP Poczernin 17-19 grudnia 2017 

 

Grand Prix - 1m Krzysztof Retka / WKJ W-wa / EVERDI

Finał MJ  - 1m. Weronika Minkiewicz / JKS U Robsonów / JOGA

Finał Junorzy - 1m. Wiktoria Głowacka / JKS Salio / ARONIA

Finał Open - 1m. Laura Barańska / JKS DiM / CODETIA VDL


Grand Prix CSI2-W Budapest 17/12/17 relacja


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21