W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Millstreet - Aleksandra Kierznowska druga w konkursie pocieszenia ME Dzieci - 30/07/16

WYNIKI

1m. Cecilie  KJAER DEN  / AAGAARDENS ELINA  / 0 / 0 35.93s 

2m. Aleksandra KIERZNOWSKA / DIOR V / 0 / 0 / 36.31s

3m. Sisse Pedersen  MYLIN DEN / HEART OF OAK / 0 / 0 / 37.34s 

24m. Agnieszka KIEWREL POL / TROK K  / 4 pkt 

W konkursie startowało 55 par 

 


Millstreet - piątek 29 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Juniorów

29/07/16

Polska - 14 miejsce zespołowo w ME Juniorów 2016

Złoto - Belgia

Srebro - Włochy

Brąz - Wielka Brytania 

 

W ME Dzieci startowało 19 ekip.

 

 

 


CSIO3 Samorin 28-31 lipca 2016 - podręczne lini

 

LIVEStream / płatne / http://www.horsevideos.de

 

WYNIKI live 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

 

RE-LIVE CSIO3 Puchar Narodów - POLSKA 13 miejsce    WYNIKI Puchar Narodów 

 

 


Millstreet - czwartek 28 lipca 2016 - wyniki - Finał Zespołowy ME Dzieci

28/06/16

Polska - 13 miejsce zespołowo w ME Dzieci 2016

Złoto - Hiszpania

Srebro - Niemcy 

Brąz - Włochy

W ME Dzieci startowało 17 ekip.

 

 


Millstreet - środa 27 lipca 2016 - wyniki I Konkurs ME J

 

WYNIKI I konkursu Mistrzostw Europy Juniorów 

 

48m. Stanisław PIĄTKOWSKI POL [ 5.60 ]

64m. Kamila ROKITA POL       [ 8.86 ]

65m. Dajana PAWLICKA POL    [ 9.00 ]

72m. Monika GRUNDKOWSKA POL  [ 9.95  ] 

el. Adam GRZEGORZEWSKI POL    [ 27,96 ]

 

27/07/16

 

 


CSIO3 / CSI2 / CSIU25 / CSIYH Samorin 28-31 lipca 2016 - Reprezentacja Polski / Podręczne lini / Zgłoszenia

27/07/16 

 


Millstreet - wtorek 26 lipca 2016 - wyniki I konkursu ME Dzieci

26/07/16 

 


Mistrzostwa Europy MJ / Juniorów i Dzieci Millstreet 26-31.07.16 - Reprezentacja Polski / Podręczne linki - Powodzenia Polska !!


26/07/16 

 


Dawid Kubiak w CSI-W Bratysława - wyniki

24/07/16 

 


Osadkowski SA Grand Prix CSI3 Jakubowice dla Kamila Grzelczyka 24/07/16

24/07/16  

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21