W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Young Riders Academy WYNIKI

23/05/14 g.12.20

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta wywalczyli sobie praktyki w renomowanych stajniach dzięki turniejowi w Redefin

 

Więcej tu

 

 

 


CSI3 Konkovo RUS wyniki

23/05/14 g.11.30  aktualizacja 25/05/14 g.19..15

CSI3 Konakovo RUS  wyniki 

 


Polacy w Austrii, Rosji, Holandii, Niemczech i na Węgrzech

22/05/14 g.08.30

W dniach 22-25 maja Reprezentanci Polski wystartują w Austrii, Rosji, Holandii, Niemczech oraz na Węgrzech. W Polsce, kadrowiczów spotkamy w Michałowicach i Szczepankowie koło Poznania podczas Majówki z koniem. Powodzenia !! Podręczne linki do wyników

 

 

 

 


ZO Michałowice 23-25.05 zgłoszenia

21/05/14 g.08.40

Aktualna lista zgłoszonych zawodników i koni ZO-B KJK Szary Michałowice 23-25 maja 2014

pobierz        program www.kjkszary.pl

 

 


Polska prowadzi w Europe Division 2 Furusiyya FEI Nations Cup™

20/05/14 g.12.20

Polska z 140 pkt prowadzi w rankingu  Europe Division 2 Furusiyya FEI Nations Cup™ .

Aktualny ranking / VIDEO Krzysztof Ludwiczak i Zoweja z PN w Odense / Galeria CSIO Odense

 

 


Jarosław Koziarowski i Clintero wygrali w Austrii

17/05/14 g.16.30

Zwycięstwem Jarosława Koziarowskiego na holsztyńskim Clintero ( Clinton - Carolus I ) zakończył się dziś Finał dla koni 5 letnich w Magna Racino w Austrii. Gratulacje !!

 

 

 

 


III Klinika z Albertem Voorn 20-22.05 - program

17/05/14 g.08.20

Ramowy program III Kliniki Skokowej z Albertem Voorn w Bobrowym Stawie w dniach 20-22 maja 2014. 

Organizator Butet Saumur Polska

Rezerwacja biletów ( liczba miejsc ograniczona ) koszt 200 zł za trzy dni kliniki,

tel.: 506 701 067 

 

 

 


CSN Drzonków ZO Kwieki zgłoszenia

Zgłoszenia 16-18 maja 2014

CSN DRZONKÓW     ( Pula Nagród 51.700 zł )   więcej

ZO KWIEKI ( Pula Nagród 49.000 zł )   więcej

 


CSIO Odense 2014 zgłoszenia

12/05/14 g.22.00

CSIO Odense 15-18 maja 2014

23 Federacje jeździeckie zgłosiły do turnieju 128 zawodników na blisko 300 koniach. Polskę reprezentować będą : Andrzej Głoskowski, Mściwoj Kiecoń, Grzegorz Kubiak, Krzysztof Ludwiczak i Radosław Zalewski. Powodzenia !!

ZGŁOSZENIA            LISTY / WYNIKI           PROGRAM


Dobre wrażenie w Redefin

12/05/14 

Zuzanna Gowin i Maksymilian Wechta w dniach 9-11 maja startowali w niemieckim Redefin w zawodach kwalifikacyjnych do Young Riders Academy.

WYNIKI / GALERIA / VIDEO

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21