Andrzej Opłatek
Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, Małgorzata Ciszek-Lewicka, Michał Każmierczak, Dawid Kubiak, Juliana Suska,
Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek
CSIYH Opglabbeek BEL Monika Dulczewska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Michał Kaźmirczak w top formie w CSI2 Opglabbeek - drugi w Grand Prix 14/04/19
Michał Kaźmierczak z powodzeniem startował w 2* turnieju w Obglabbeek w dn 11-14 kwietnia 2019 na koniach : WILANDER FENNA BENGRAF DAME DE PIQUE CORONADO BLUE NF
Grand Prix LR 145cm - 2m. WILANDER
CSI2 145cm 2m. FENNA VIDEO
CSI2 135cm 2m. BENGRAF
Arezzo Toscana Tour 4 tydzień 4-7 kwietnia 2019
Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży Leszno - Finały 6-7.04.19
Zwycięzcy Halowego PUcharu Polski Dzieci i Młodzieży Leszno 2019
WYNIKI DZIECI II 1m. Jan Grzybowski BIJZONDER S Pałucki Klub Jeździecki
WYNIKI FINAŁ E 1m. Franciszek Jurzak LA CUMPARSITA Ponylandia
WYNIKI FINAŁ D 1m. Dominika Henzel TIFFANY KJ Sokół Damasławek
WYNIKI FINAŁ D bis 1m. Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY KJ Sokół Damasławek
WYNIKI FINAŁ C 1m. Julia Bednarczyk TAMIZA WKJ Lublin
WYNIKI FINAŁ A2 1m. Julia Pięta MARCOS - JUKS Abakus Kaczyna
WYNIKI FINAŁ A1 1m. Natalia Głowacz SZAMAN KJ Liljówka Stęszewko
Finał Pucharu Świata Göteborg 2019 - Jarosław Skrzyczyński 12-ty, Wojciech Wojcianiec 18-ty! 07/04/19
Podium Pucharu Świata Göteborg
1 miejsce Steve Guerdat SUI ALAMO
2 miejsce Martin Fuchs SUI CLOONEY 51
3 miejsce Peder Fredrickson SWE H&M ALL IN / CATCH ME NOT S
12 miejsce Jarosław Skrzyczyński POL CHACCLANA
18 miejsce Wojciech Wojcianiec POL NACCORD MELLONI
07/04/19 Longines FEI World Cup™ Jumping Final III
05/04/19 Longines FEI World Cup™ Final II KLASYFIKACJA PO II PÓŁ
04/04/19 Longines FEI World Cup™ Final I KLASYFIKACJA PO I POŁ
KONKURSY DODATKOWE
150cm 11m - Wojciech Wojcianiec Chintablue
Finał HALOWEGO PUCHARU POLSKI w Lesznie wygrywa Grzegorz Kubiak, Nina Milczarek, Aleksandra Kawa, Daria Pietrzak i Julia Jabłońska 31/03/19
FINAŁ HPP Seniorzy 1m. Grzegorz Kubiak SZULER KJ SO Łąck
FINAŁ HPP MJ 1m. Nina Milczarek CYANDRA KJ Infernal
Finał HPP Juniorzy 1m. Aleksandra Kawa WIENA OJK Barcice
Finał HPP Dzieci 1m. Daria Pietrzak MONSUN KJK Pod Żubrem w Niepołomicach
Finał HPP OPEN 1m. Julia Jabłońska CAHIR JUKS Mieczewo
KLASYFIKACJA HPP PRZED FINAŁEM RANKING KWALIFIKACJI do HPP
CSI2 CSIYH Sevilla ESP
Reprezentacja Polski :
Natalia Czernik EVERDI CHUCK BASS QUASI DE KERGANE ABIGEJ
Bartosz Adamus DUKE G QUE PASA 5
Leszno DiM 22-24 marca 2019
Zwycięzcy niedzielnych finałów:
Gr A1 - Julia Ganowska PASJONATA PARYS KJ Ranczo Kołata
Gr A2 - Maria Michalska PASJONATA AMIGO KJ Ranczo Kołata
Gr C - Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8 KJ Podkowa Gruszczyn
Gr Dbis - Joanna Zawadka BOSS KJ Picador
Grand Prix gr D/E Agata Derda KOSMA KJ Michałówka
Finał Dzieci II / JM Kornelia Surma GRUPO PROMO VIOX W. KS Jumping Events
Grand Prix Dzieci Marta Konarska LILI MARLENE KJ Podkowa Gruszczyn
Finał Rundy Jun / MJ Oliwia Płatek TIK TAK KKJ Kielce
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |