W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Lummen Spring Tour 2015 - podręczne linki

10/04/15  

Monika Dulczewska i Aleksandra Lusina startują w Lummen w dn. 7-12.04.15

Powodzenia !!


HPP Wolica 10-12.04.15 - zgłoszenia, program, aktualny ranking rozgrywek

10/04/15 

 

 


Marek Lewicki i Abigej - video z pierwszej rundy Grand Prix w Arezzo 05/04/15


Sukces naszych studentów w Belgii !

06/05/15 g.21.20

AIEC-SRNC 2015  3-5 kwietnia 2015 Ruiterschool Oud-Heverlee Belgia.

 

Reprezentacja Polski w składzie :

Marta Pałucka (Uniwersytet Gdański)  Jarosław Koziarowski (AWF Kraków) i Marcin Kucięba ( AGH Kraków ) ukończyła rywalizację na drugim miejscu !

Gratulacje !!

 

 


Reprezentacja Polski w San Giovanni Riviera Sun Tour 2015 - podręczne linki

06/04/15 g.13.30 

 

 


Ranking HPP po zawodach w Michałowicach ( V kwalifikacja )

06/04/15 

 

 


Wielkanoc w Areezo - Finały 05.04.15

W porannych Finałach w Arezzo najlepiej wypadła Julia Filipowicz, na Calista była 9 w 135 Silver Tour, na Kiri ósma w 130 Bronze Tour .  

W finale LR Silver Round 145 cm Zuzanna Gowin i Łukasz Koza mieli po jednym błędzie. 

Grand Prix - Marek Lewicki 14 miejsce 0/12/49 s , Marika Słowińska - 43 miejsce 8 pkt wyniki GP

Aleksandra Kozanecka na Calingka była czwarta w konkursie 135 Silver Tour wyniki


Sobota w Arezzo - 04.04.15

 

Łukasz Koza na Chillando Blue był trzeci w porannym konkursie 135 Gold Tour, a na Bijou Be jako jedyny nasz reprezentant w konkursie 140 Silver Tour ukończył bez błędów na przeszkodach. WYNIKI 140

W konkursie 150 zaliczanym do rankingu FEI z jednym błędem przejechali Marek Lewicki na Abigej i Paulina Koza na Banjo Boy WYNIKI 150

Wiktor Larkowski na Arena z zerowym kontem w konkursie 125 Bronze Tour był 12. WYNIKI


Piątek w Arezzo - 03.04.15

Marek Lewicki na Abigej trzeci, Marika Słowińska na Zagato 14m w konkursie 145 Gold Tour kwalifikującym do niedzielnego Grand Prix. WYNIKI 

Wojciech Wojcianiec na Nitrox - 9m w konkursie 140 Gold Tour wyniki

Łukasz Koza na Chillando Blue z 1pkt ukończył konkurs 135 Gold Tour wyniki

Julia Filipowicz na Kiri bez błędów w konkursie 130 Bronze Tour  wyniki

Klara Kostrzewa i Wiske z 1 pkt w konkursie 130 Silver Tour wyniki


CSI2 Bogusławice 1-3 maja 2015 - propozycje

03/04/15 g.16.30 

Pula nagród 163.000 zł, termin zgłoszeń 27.04.15

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21