W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CES Valencia Tour - Triumf polskiego juniora - Mikołaj Barański wygrywa konkurs 140cm 31/01/21

 

Dwójka polskich juniorów Mikołaj Barański i Laura Barańska z powodzeniem rozpoczęła start w CES Valencia Tour. Podczas pierwszego tygodnia zmagań, Mikołaj Barański na KAZAN VAN DE PITSEMBURG wygrał finałowy konkurs 140cm i był trzeci w 130cm, na JUGGLE BARAKA w Finale YH był piąty, na FREIHERR dziewiąty w sobotnim konkursie 140cm. Laura Barańska na CODETIA VDL w konkursie otarcia 130cm zajęła 11 miejsce i była 13ta w finałowym konkursie 140cm na CHUCK NORRIS

WYNIKI TURNIEJU  28-31.01.2021 I week 

VIDEO KAZAN   1m. 140cm 

VIDEO FREIHERR  9m. 140cm 

VIDEO CHUCK NORRIS 13m. 140cm 


CSI3-W Finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata 2020/21 w Krakowie na Tauron Arenie w dn 11-14 marca 2021

 

Finał Ligi Europy Centralnej PŚ Cavaliada Tauron Arena 11-13 marca 2021 

RANKING LEC - subliga północna 03/12/20

RANKING LEC - subliga południowa  03/12/20


CSN Dąbrówka Mała - Antoni Strzałkowski najlepszy w konkursie Grand Prix 31/01/21

 
Podium konkursu Grand Prix w Dabrówce Małej 31/01/21 :
1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF  KJ Strzała 0/0 33,18s
2m. Grzegrz Kubiak SZULER KJ SO Łąck  0/0 33,99s
3m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  TKJ Garbówek 0/0  34,61s
 

 


JKS Przybyszewo. Łukasz Koza wygrywa swoje pierwsze Grand Prix na klaczy Ballantina 31/01/21

 

Leszno - JKS Przybyszewo Podium konkursu Grand Prix 31/01/21
1m.  Łukasz Koza BALLANTINA KJ Trachy Gliwice  0/0  34.48s
2m.  Maksymilian Wechta CELTIA II   KJ Wechta  0/4  30,71s
3m.  Hubert Polowczyk COURTNEY 11  KS Cortina Kaczenice 0/4 33,22s
 

 


MET Oliva - Adam Grzegorzewski trzeci w konkursie 140cm 29/01/21

Adam Grzegorzewski na zakończenie trzy tygodniowego pobytu w Olivie wywalczył trzecie miejsce w 3* konkursie 140cm na kl. HAPPYLINA /Lexicon x Hemmingway/. Konkurs wygrał reprezentant Włoch Francesco Turturiello na kl DIRABA /Diarado x Contendro/  fot 1clicphoto 

WYNIKI TURNIEJU 


Natalia Czernik i Andrzej Opłatek w sezonie 2021 wystartuję w Longines Global Champions Tour i GCL w zespołach Miami Celtics i Hamburg Giants 26/01/21

 

Historyczny moment dla naszego sportu! Natalia Czernik i Andrzej Opłatek w sezonie 2021 wystartują w prestiżowych rozgrywkach Longines Global Champions Tour i Global Champions League w zespołach Hamburger Giants i Miami Celtics ! Trzymamy kciuki !! Wspaniała informacja!!

Strona oficjalna LGCT i GCL    26/01/21

GCL sezon 2021 zespoły 


Andrzej Opłatek dziewiąty w 4* konkursie Grand Prix LR 160cm w Salzburgu 24/01/21

 

Na koniec turnieju w Salzburgu reprezentant Polski, Andrzej Opłatek na Stakkatanie w konkursie Grand Prix LR 160cm zajął dziewiąte miejsce. Konkurs wygrał reprezentant Belgii Jos Verlooy na Varoune.  

WYNIKI TURNIEJU    24/11/21


JKS Przybyszewo - Daria Kobiernik wygrywa pierwszy konkurs Grand Prix w 2021 roku 24/01/21

Daria Kobiernik - pierwszy i trzecia w GP w Lesznie fot Paula Bartkowiak 

Daria Kobiernik wygrywa w Lesznie pierwszy tegoroczny konkurs Grand Prix HZO na Winchester a na Ogano's Boy jest trzecia ! Drugie miejsce w konkursie zajmuje zawodnik JKS Melloni Horses Jan Vinckier na Solidat. 

WYNIKI GRAND PRIX      

1m. Daria Kobiernik WINCHESTER ZKJ Przylep-Lotnisko 0/0 31,72 s

2m. Jan Vinckier SOLIDAT JKS Melloni Horses 0/0 31,94 s 

3m. Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z ZKJ Przylep-Lotnisko 0/0 33,25 s


HZO DiM Michałowice 22-24 stycznia 2021

Małgorzata Babczyńska fot. Przemysław Antosz 

 

​ZWYCIĘZCY FINAŁÓW HZO DiM KJK Szary Michałowice 24/01/21

Gr A0 - Marek Layer RINGO KJ Facimiech 

Gr A1 - Paulina Słoniec FRANKENHOEH'S MYLORD KJ Trachy Gliwice  VIDEO 

Gr A2 - Martyna Grobelny MAKS  LKJ Ochaby 

Gr C - Małgorzata Babczyńska  JAGIENKA  BPK  VIDEO 

Gr D bis - Małgorzata Babczyńska GATEAU HELLO DOLLY (LOUGH DERG MAY FLY)  VIDEO

Finał JM - Krzysztof Pyrek JASTINELLA ANPI WLKS Krakus 

GP D/E - Wiktoria Apanasewicz OSTIANA OJK Barcice

Finał J/M - Aniela Kilian LACARO WLKS Krakus 

 

WYNIKI ZAWODÓW   24/01/21       WYNIKI PDF

 


Andrzej Opłatek drugi w światowym finale EY Cup U25 w Salzburgu 23/01/21

 

Andrzej Opłatek w światowym finale EYCUP European Youngster Cup Jumping U25 155cm w Salzburgu zajął drugie miejsce, dosiadając wł. DIAROUBET. Finał wygrał reprezentant Szwajcarii Bryan Balsiger na EVEREST V'T HOF EVERSEM Z.  
 
WYNIKI KONKURSU   23/01/21     WYNIKI TURNIEJU   

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21