W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2016

10/10/16 

Ze względu na liczne prośby i zapytania ze strony zawodników odnośnie skrócenia zawodów cyklu HPLMK rozgrywanych w terminach:

13-16. październik 2016

3-6 listopad 2016
8-11 grudzień 2016

Organizator informujemy, że wszystkie zawody rozgrywane w ramach tego cyklu oraz rozgrywane równocześnie zawody regionalne będą zawodami 3 dniowymi rozgrywanymi od piątku do niedzieli.

PROGRAM 

 

 


Polacy w Grand Prix na miedzynarodowych arenach - 09.10.16

 

GRAND PRIX CSI2 Arena Nova Wr Neustadt AUT  145 cm 

1m. Lawrance Greene GER / Arrivederci 7 / 0/0 / 40,25s 

6m Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella / 0/4 / 43,84s

14m. Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa 8pkt / 62,53 

16m. Łukasz Wasilewski POL / Wavantos 8pkt /  65,34 

 

GRAND PRIX CSI2-W Tallinn EST  140-160 cm

1m. Andis Varna LAT / KS Corradina 0/0/34.88

9m. Dawid Kubiak POL / Quite Donaldson 4 pkt

16m. Michał Kaźmierczak POL /Helia van de Heihoek 8 pkt

 

GRAND PRIX CSI3 KIEL GER  155 cm 

1m.  Lars Bak Andersen DEN / Carrasco 3 0/0/ 32.96s 

26m. Krzysztof Okła POL / Chacitol 8 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 OPLGLABBEK NED 145-150cm 

1m. Adir Abreu Junior BRA / Cula Lou V  0/0/37.54 

46m. Michał Ziębicki POL / Heartbreaker V 9 pkt 

 

GRAND PRIX CSI2 Vilamoura POR 145 cm 

1m. Danielle Goldstein ISR / Lizziemary 0/0/37.64s

rezygnacja Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 

 

 


Rozkład Jazdy 06-09.10.16

 

CSI2-W TALLINN  / Michał Kaźmierczak / Dawid Kubiak /

listy / wyniki             LIVEstream YouTube FEI

 

CSI3 Kiel GER / Cassandra Orchel / Krzysztof Okła / 

listy / wyniki                livestream 

 

CSI2 Wr Neustadt AUT / Jarosław Skrzyczyński / Adam Grzegorzewski / Łukasz Wasilewski / 

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Opglabeek NED  / Michał Ziębicki / Anna Szary Ziębicka / 

listy / wyniki              livestream   / płatne / 

 

CSI2 Vilamoura POR / Bartosz Goszczyński, Adam Nicpoń, Bartosz Adamus /  

listy / wyniki               livestream

 

CSI2 Reisenbeck GER / Paweł Jurkowski / 

listy / wyniki              livestream 

 

HZODiM Leszno 

HZO / Halowe Derby Poznania 

 


Łukasz Wasilewski triumfuje w Wr Neustadt ! 07/10/16


Adam Grzegorzewski w top formie, wygrał konkurs otwarcia w Wr Neustadt 06/10/16


Adam Grzegorzewski przebojem finałów w Samorin

 

 

Adam Grzegorzewski wygrał w Samorin Finał Rundy Brązowej na Centroplast Dinar i był dziewiąty w Grand Prix na Zazou Szumawa.  video Grand Prix  WYNIKI TUTRNIEJU


Krzysztof Okła w CSI2 Salland - Mariënheem 29.09-02.16 WYNIKI


Rozkład Jazdy 29.09-02.10.16 - podręczne linki

CSI2 Samorin / Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan D. Chrzanowski / 

LIVEStream       live wyniki 

listy / wyniki / program / livestram 

 

CSI2 Salland / Krzysztof Okła 

LIVEstream 

listy / wyniki / program 

 

CSI2 Villamoura / Bartosz Goszczyński 

LIVEstream 

listy / wyniki / program 

 

ZO  DiM Zakrzów 


Krzysztof Okła w CSI2* Salland - Mariënheem 29.09-02.10.16

27/09/16 

CSI2* Salland - Mariënheem 29.09-02.10.16 

 

 

 

 

 

 


Autumn Classic Samorin 30.09-02.10.2016

Reprezentacja Polski :

Andrzej Opłatek, Adam Grzegorzewski, Jan Dominik Chrzanowski 

26/09/16

 

 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21