W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Christian Hess z powrotem z Wechta Team


Halowy Puchar Polski sezon 2016/17 rozpoczęty ! Podsumowanie I kwalifikacji w Dąbrówce Małej 30.10.16


HPP u Robsonów galeria Izabela Ciepła


Grzelczyk, Szmytka, Lehmann, Badowska - pierwsi liderzy rankingu HPP 2016/17 po zawodach w Dąbrówce Małej

30/10/16 

Kamil Grzelczyk, Michalina Szmytka , Dalia Lehmann i Maria Badowska  to pierwsi liderzy  rozgrywek Halowego Pucharu Polski 2016/17. 

Wyniki, rankingi, regulamin HPP 

 

 

 

 


Rozkład Jazdy 27-30.10.16

CSI1 / CSIP  Neumunste GER  / Cassandra Orschel, Mikołaj Barański, Franciszek Jurzak, Wiktoria Leszek Karwańska, Oliwia Platek / 

wyniki / listy / LIVEstream

 

 

CSI1 Oliva Nova ESP / Agnieszka Byrczek

wyniki / listy                            LIVEstream

 

 

HPP 2016/17 I el JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 

 

HZODiM / HZO / el Cavaliada Future Kalisz Wolica 


Andrzej Opłatek podczas turnieju w Chinach 22/10/16 China Horse Fair

Niewątpliwie jedna z najciekawszych przygód w moim życiu :) #china#horses#pink#stirrups

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Andrzej Oplatek (@andrzej_oplatek)


Galeria www.primel.pl Finały CSI2-W Leszno 23/10/16


Andrzej Opłatek wywalczył z ekipą dla Europy srebrny medal w Chinach !


Grand Prix CSI-W Leszna dla Jarosława Skrzyczyńskiego !!

23/10/16  foto@primel.pl 

Jarosław Skrzyczyński na fenomenalnej Quintelli wygrał Grand Prix CSI-W w Lesznie. W niedzielnych finałach najlepiej dla Polski jeździli Dajana Pawlicka, Adam Grzegorzewski, Małgorzata Koszucka i 14 letnia Aleksandra Zybala. 

 

WYNIKI TURNIEJU  

 


Rozkład Jazdy 21-23.10.16 WYNIKI

CSI2-W Leszno  1m Grand Prix Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 

 

HZO Michałowice    1m. Grand Prix Zdeněk Žíla  / Dominika B / SVK

 

HZO Łąck    1m. Grand Prix  Dawid Rakoczy / Conraldik IV / KJ Profil Piła 

 

HZO Jaszkowo  1m.  GP Jacek Kuśnierczak / Coco Chanel K / JUKS Mieczewo Borkowice

 

CSI2 Manerbio ITA / 34m Grand Prix Jan Chrzanowski  POL / Portland du Ter 

 


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21