Mistrzostwa Polski  Jakubowice 12 -15 września 2019

LXXIV Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Seniorów  

XXIX Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Młodych Jeźdźców

LXI Mistrzostwa Polski w Skokach Przez Przeszkody w kategorii Juniorów

II Mistrzostwa Polski Dzieci grupa I

IV Ladies Cup 

Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach przez przeszkody 2019 

Podium Mistrzostw Polski Seniorów 2019  


złoto - Wojciech Wojcianiec   CHINTABLUE Melloni Horses  10,13 pkt 

srebro - Michał Kaźmierczak    WILANDER  KJ Verso La Natura 16 pkt 

brąz - Krzysztof Ludwiczak  CROS BLUE    KJ Heaa Turek 17,54 pkt 

 

Finał Seniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (15-09-2019) 155cm 
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 CHINTABLUE Wojcianiec Wojciech KJ Melloni Horses 2,13 4 6,13 4 81,81 10,13 0 55,70 10,13     18500 PLN
2 WILANDER Kaźmierczak Michał Klub Sportowy Verso La Natura 0,00 0 0 12 78,80 12 4 55,24 16     14000 PLN
3 CROS BLUE Ludwiczak Krzysztof KJ HEAA Turek 5,54 0 5,54 12 81,01 17,54 0 55,64 17,54     10000 PLN
4 ILATINA Zalewski Radosław St. SKJ Bobrowy Staw 5,89 0 5,89 13 82,45 18,89 4 57,47 22,89     5500 PLN
5 SZULER Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck 1,11 8 9,11 4 79,57 13,11 12 52,24 25,11     3500 PLN
6 EXTRA DOLLARS Jończyk Łukasz BPK (POM) 5,23 8 13,23 12 79,41 25,23 8 55,00 33,23     2500 PLN
7 WHOOPY BOY Ziębicki Michał St. KS KJK Szary Michałowice 9,97 4 13,97 12 81,99 25,97 8 55,33 33,97     1300 PLN
8 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 6,08 4 10,08 20 76,84 30,08 4 55,33 34,08     800 PLN
9 QUINCHELLA Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko 9,49 4 13,49 17 85,84 30,49 4 55,33 34,49     500 PLN
10 QUI GIGI Murdzia Seweryn bpk 12,38 8 20,38 8 74,37 28,38 8 52,07 36,38     400 PLN
11 DUKE G Czernik Natalia KS Verso La Natura 9,54 16 25,54 12 80,97 37,54            
12 CAMAKO'S BOY JW Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy 6,18 4 10,18 28 77,77 38,18            
13 QUE SERANDO Kamińska Magda KJ Avanti Opole 15,31 13 28,31 21 84,59 49,31            
14 LAUR Pawłowski Konrad KJ Arpav 14,63 16 30,63 24 80,24 54,63            
  CROWN PRINCE 2 Malinowska Paulina szumawa bobrowiec 6,28 4 10,28 ELI                
  HIPOIDAS Hestkowski Robert JKS u Robsonów 15,15 22 37,15 ELI                
  SZYMON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 13,32 4 17,32 WYC                
  CHOCOLATE BLUE Minkiewicz Weronika KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego 25,31 16 41,31 WYC                

 

 

 

Mistrzostwa Polski Młodych Jeźdźców w skokach przez przeszkody 2019 

Podium MP MJ 2019 


złoto - Monika Grundkowska  DHAHA  RC Sosnowice  4,8 pkt 
srebro - Aleksandra  Kierznowska   BADORETTE KJ Kietlów 14 pkt 
brąz - Adam Grzegorzewski  AŻUR KJ Okoły 25,51 pkt 

 
Finał Młodych Jeźdźców, dwunawrotowy art.273.3.2, (14-09-2019) 145/150cm 
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy     Nagroda
1 DHAHA Grundkowska Monika (MJ.1998) RC Riding Centre Sosnowice 0,80 0 0,8 4 77,57 4,8 0 71,25 4,8     6000 PLN
2 BADORETTE Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 0,00 4 4 10 83,19 14 0 66,96 14     4500 PLN
3 AŻUR Grzegorzewski Adam (MJ.1998) KJ Okoły 1,51 8 9,51 8 77,55 17,51 8 71,11 25,51     2300 PLN
4 CORRADO X Lewicki Filip (J.2001) KJ Czahary Pogorzelica 8,37 0 8,37 8 75,10 16,37 12 70,07 28,37     1400 PLN
5 CALVADOS Liszewska Natalia (MJ.1998) JKS u Robsonów 9,90 4 13,9 16 72,40 29,9 4 68,18 33,9     1200 PLN
6 NIRMETTE Rynkiewicz Martyna (MJ.1999) LKJ w Gałkowie 5,29 8 13,29 8 73,03 21,29 20 69,43 41,29     900 PLN
7 BACO Kubiak Jakub (MJ.2000) KJ SO Łąck 6,92 8 14,92 20 76,30 34,92 16 73,85 50,92     650 PLN
8 BALTAZAR DU ROUET Żołądkiewicz Maciej (MJ.1998) KJ Bonin 9,95 20 29,95 8 74,84 37,95 24 73,79 61,95     450 PLN
9 FLEUR Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 14,75 5 19,75 28 90,61 47,75 17 75,67 64,75     350 PLN
10 Q DE REVEL Mróz Kacper (MJ.1999) KJ Galop Kozienice 20,84 20 40,84 17 80,95 57,84 WYC         250 PLN
  COLETTE 101 Libera Aleksander (MJ.1998) KJ Sokół Damasławek 11,36 0 11,36 ELI                
  CARTOGRAN'S KISS Kałdonek Martyna (MJ.2000) KJ Trachy Sośnicowice 16,03 12 28,03 ELI                
  FIRST ONE Klein Olaf (MJ.1999) JKS Przybyszewo 10,72 30 40,72 ELI                
  COURAGE 140 Rozynek Martin (MJ.1998) KJ Profil Piła 15,08 15 30,08 WYC                
  CAXAIS DO SUL Szmytka Michalina (MJ.1998) Tuszyński KJ Garbówek 4,44 30 34,44 WYC                

 

Mistrzostw Polski Juniorów w skokach przez przeszkody 2019 

Podium Mistrzostw Polski Juniorów 2019

 

złoto - Aleksander Lewandowski  JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF  - KJ Arpav  9 pkt 
srebro - Olga Skrobacz - QUINCY - WLKS Krakus 16,69 pkt
brąz - Julia Suska - TOKAJER 8 KS Euro Holding 17,77 pkt 


 Finał Juniorów, dwunawrotowy art.273.3.2 (15-09-2019) 140cm 
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót        
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      Nagroda
1 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (J.2003) KJ Arpav 0,00 0 0 0 73,48 0 9 74,87 9     5000 PLN
2 QUINCY Skrobacz Olga (J.2003) Wlks Krakus 4,69 4 8,69 8 75,89 16,69 0 70,54 16,69     3500 PLN
3 TOKAJER 8 Suska Juliana (J.2003) KS Euro Holding Warszawa 1,77 4 5,77 8 75,44 13,77 4 66,35 17,77     2000 PLN
4 BALISTO AC Bado Gabriela (J.2001) Kielecki KJ 2,17 8 10,17 0 68,61 10,17 8 62,55 18,17     1150 PLN
5 LA STRADA L Baehr Maria (J.2002) KJ Agro-Handel Śrem 5,74 12 17,74 4 77,81 21,74 4 70,14 25,74     950 PLN
6 CODETIA VDL Barańska Laura (JM.2004) TKJ Garbówek 9,06 8 17,06 5 78,47 22,06 4 70,58 26,06     750 PLN
7 FIREBRIDGE TAG Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 4,54 12 16,54 12 72,54 28,54 0 64,12 28,54     600 PLN
8 GUSTIQUE Babiak Filip (J.2001) KJ Infernal Team 6,72 6 12,72 5 78,03 17,72 12 71,45 29,72     450 PLN
9 C BAS Bule Oliwer (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 8,33 8 16,33 12 74,15 28,33 4 65,81 32,33     350 PLN
10 WIENA Kawa Aleksandra (J.2001) OJK Barcice 4,72 13 17,72 11 86,30 28,72 4 68,55 32,72     250 PLN
11 KAZAN VAN DE PITSEMBURG Barański Mikołaj (J.2003) TKJ Garbówek 6,59 8 14,59 15 88,31 29,59 8 69,40 37,59      
12 CASTELLO BRANCO Niewiadomski Kacper (Mł.2019) Wkj Lublin 7,31 12 19,31 4 76,47 23,31 ELI          
13 CHITO BLUE Jarocka Zuzanna (J.2003) KJ Trachy Sośnicowice 10,52 0 10,52 17 96,86 27,52 ELI          
14 CINGSLEY Von Werner Sophie (J.2001) KJ Aldragho Piaseczno 4,88 16 20,88 9 81,24 29,88            
15 ZETA Z Szponarska Nicole (J.2002) KJ Kietlów 11,35 4 15,35 16 73,09 31,35            
16 DIMPLE Wawrzyniak Pola (JM.2004) Tuszyński KJ Garbówek 15,49 12 27,49 4 76,27 31,49            
17 SOPHIA Zybała Aleksandra (J.2002) LKS Dragon Nowielice 5,06 12 17,06 16 71,97 33,06            
18 FABIANO 82 Danecka Klaudia (J.2002) LZJ Drama Zbrosławice 8,19 18 26,19 12 76,36 38,19            
19 NIKIDAM DU CHATEAU Czekaj Przemysław (J.2002) LKJ Ostroga Opole 6,61 24 30,61 16 76,13 46,61            
20 FEREUSA Kosmol Oliwia (J.2003) St. KJ Preria Wilkowice 19,82 28 47,82 20 77,53 67,82            
21 CALANDRIA Maruszak Lena (J.2003) KS AZS UWM Olsztyn 29,82 32 61,82 21 80,44 82,82            
  HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (J.2002) Tuszyński KJ Garbówek 9,98 0 9,98 ELI                
  CASPAR DE VALD Błaszczak Julia (J.2001) bpk 9,35 5 14,35 ELI                
  FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (J.2001) KJ Metpol Grodziec 5,91 42 47,91 ELI                
  BERLINA Skrzypiec Agata (J.2001) St. KS KJK Szary Michałowice 10,33 42 52,33 ELI                
  GAL Koroblowska Weronika (J.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 11,84 42 53,84 ELI                
  CLAUS Jurzak Franciszek (J.2003) SKJ Ponylandia Wojciechowice 9,97 20 29,97 WYC                

 

Mistrzostwa Polski Dzieci w skokach przez przeszkody 2019 

 Podium Mistrzostw Polski Dzieci 2019


złoto - Maja Marchwicka  SILVANA  KJ Agro Handel  0/0 39,63s 

srebro - Klara Kozioł  ROCKY  TKJ Garbówek  0/4 35,04

brąz - Julia Jabłońska  COLUMBIA  JUKS Mieczewo 4/4 34,50s 


Finał Dzieci grupa I, dwunawrotowy art.273.3.2, (15-09-2019) 125/130cm 
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót   Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy Pkt. Czas Nagroda
1 SILVANA Marchwicka Maja (JM.2005) KJ Agro-Handel Śrem 0 0 0 0 71,07 0 0 52,62 0 0 39,63  
2 ROCKY Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 0 0 0 0 74,64 0 0 53,41 0 4 35,04  
3 COLUMBIA Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 0 4 4 0 75,47 4 0 54,15 4 4 34,50  
4 CLICQUOT Jannasz Wiktoria (JM.2005) SKJ Poczernin 0 0 0 0 73,02 0 4 53,55 4 4 40,74  
5 CAPTAIN Kłapińska Laura (JM.2005) KS Small Cherry 0 1 1 1 83,83 2 5 60,81 7      
6 DORAVELLA Biegalska Iga (JM.2006) Sopocki KJ 4 4 8 0 72,07 8 0 52,56 8      
6 GILEA Wypchło Aleksandra (JM.2005) bpk 0 0 0 4 77,90 4 4 54,89 8      
8 CAMILLA 139 Brańka Borja Maria (JM.2005) WLKS Krakus 1 0 1 4 78,84 5 4 54,56 9      
9 MONSUN Pietrzak Daria (JM.2006) KJK Pod Żubrem w Niepołomicach 4 0 4 4 75,72 8 4 53,61 12      
9 ULILEN Kapel Julia (JM.2006) KJ Aldragho Piaseczno 0 4 4 4 71,58 8 4 55,34 12      
9 GINA ROYALTY Wypiór Marta (JM.2005) KJK Pod Żubrem Niepołomice 0 0 0 4 70,38 4 8 50,43 12      
12 ORIANA Langer Kaja (JM.2005) KJK Romico Żywiec 4 4 8 0 74,86 8 8 53,20 16      
12 LA PAZ Dziuba Anna (JM.2006) Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw 0 4 4 4 78,85 8 8 55,88 16      
14 DOOLEYS B Zawadzka Eliza (JM.2006) KJ Golden Dream Łódź 4 4 8 4 76,15 12            
14 CRISTIANO Krzyżyńska Michalina (JM.2005) KJ Skok AgroFood Grabowiec 0 0 0 12 74,91 12            
16 LEDA Kosińska Weronika (JM.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 8 8 16 8 78,75 24            
16 LILI MARLENE Konarska Marta (JM.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 4 12 16 8 70,98 24            
18 TINKERBELL W Prymek Zuzanna (JM.2006) KJ Aromer Józefin 13 8 21 8 73,55 29            
18 BAILANDO Kucharska Zuzanna (JM.2005) St. Rodan Club 4 4 8 21 98,37 29            

 

Primavera Ladies Cup 2019 

Podium Ladies Cup 2019 Primavera Furniture 


1m Magda Kamińska  BRANDY KJ Avanti Opole  6,91 pkt

2m Paulina Koza  KONTADOR VD MOOLENDREF KJ Trachy Gliwice 8 pkt 

3m Malwina Urbańska FINNA W WKJ Warszawa 8,28 pkt 

 

Finał Ladies Cup, dwunawrotowy art.273.3.2, (14-09-2019) 140cm 
        I II Suma I Nawrót I Nawrót Suma II Nawrót II Nawrót         
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Płf. Płf. Pkt. Pkt. Czas I Nawrót Pkt. Czas Wynik końcowy      
1 BRANDY Kamińska Magda KJ Avanti Opole 2,91 0 2,91 0 82,27 2,91 4 62,48 6,91      
2 KONTADOR VD MOOLENDREF Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice 0,00 0 0 8 84,57 8 0 67,83 8      
3 FINNA W Urbańska Malwina Stowarzyszenie Warszawski KJ 4,28 0 4,28 4 82,34 8,28 0 63,46 8,28      
4 KASTELLO VAN’T ROOSAKKER Stefańska Natalia (JM.2004) JKS DIM Warszawa 4,29 0 4,29 4 80,55 8,29 0 63,40 8,29      
5 GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Jaglarz Julia (MJ.1999) Vanto Jumping Team 3,47 4 7,47 2 92,61 9,47 0 67,70 9,47      
6 KONTENDRO Forlini Samanta (MJ.1999) Fundacja KJ Zbyszko Wiączyń Dolny 1,07 0 1,07 4 82,59 5,07 5 70,63 10,07      
7 BLACK & WHITE 3 Pawlicka Dajana (MJ.1998) KJ Agro-Handel Śrem 2,64 0 2,64 4 83,71 6,64 4 63,33 10,64      
8 BENGRAF Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura 4,78 0 4,78 4 84,85 8,78 4 66,12 12,78      
9 GENTELMAN Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice 7,77 0 7,77 6 91,13 13,77 0 65,87 13,77      
10 CEREMBER ME M Palmowska Natalia KJ Lotar Biskupiec 7,66 0 7,66 8 82,87 15,66 0 63,23 15,66      
11 FABERGE H&S Maciejewska Natalia POL 3,12 0 3,12 11 96,46 14,12 4 63,73 18,12      
12 FULL PLEASURE Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 2,81 0 2,81 8 82,27 10,81 8 64,14 18,81      
13 AMERIQUE LANDAIS Kierznowska Aleksandra (J.2003) SKJ Kietlów 2,97 4 6,97 0 81,96 6,97 12 61,16 18,97      
14 SKARBIEC Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 7,53 0 7,53 8 84,09 15,53 4 63,94 19,53      
15 ZAZOU SZUMAWA Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec 12,13 0 12,13 4 83,15 16,13 4 65,72 20,13      
16 ARENA Gut Magdalena KJ Zbrosławice 2,47 0 2,47 8 81,48 10,47 12 61,21 22,47      
17 VANDAMME Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek 5,06 0 5,06 8 82,36 13,06 18 73,19 31,06      
18 A'LUMINAR MASTER FILM Pietrusińska Maria SKF KS Master Film Wilcza Góra 4,17 4 8,17 8 83,82 16,17 16 63,56 32,17      
19 FORT Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice 5,31 4 9,31 8 82,15 17,31            
20 FLASH BLUE B Dąbkowska Aleksandra KU AZS Politechniki Warszawskiej 9,13 0 9,13 9 86,09 18,13            
21 CHIRIVELL Malinowska Paulina szumawa bobrowiec 4,47 0 4,47 14 109,58 18,47            
22 ASTERIX Tomaszewska Paulina JKS u Robsonów 16,76 0 16,76 4 83,47 20,76            
23 LESZCZYK Kośnik Aleksandra LKJ Deresz 3,91 0 3,91 17 86,96 20,91            
24 FREYA Zagdańska Julia (J.2001) KS Cortina Kaczenice 6,55 4 10,55 13 86,20 23,55            
25 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 2,87 4 6,87 17 86,29 23,87            
26 ENZO Tejchman-Konarzewska Joanna (JM.2004) Sopocki KJ 11,72 4 15,72 12 83,51 27,72            
27 KARDO VAN'T STEENPUTJE Luty Dominika bpk 13,30 4 17,3 17 88,80 34,3            
28 CASQUETTE 4 Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek 11,00 8 19 16 83,56 35            
29 TITAN 12 Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice 17,74 11 28,74 9 86,33 37,74            
30 DOLORES M Dmyszewicz Jasmina (MJ.2000) OSK Michalscy Trzebnica 35,68 8 43,68 4 78,11 47,68            
31 CENAR Kozioł Klara (JM.2005) Tuszyński KJ Garbówek 35,68 12 47,68 10 93,34 57,68            
32 COCO ALBORADA Z Kozakiewicz Paulina KJ Maximus Kowary 35,68 4 39,68 21 103,09 60,68            
  BASTION Vollenhoven Agata St. KJ Legia Kozielska Warszawa 10,67 4 14,67 ELI                
  STAKKATOL 7 Błaszczak Julia (J.2001) bpk 6,69 8 14,69 ELI                
  WOODY Kosmalewicz Maria (J.2001) St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp. 11,68 34 45,68 ELI                
  CHUCK BASS Czernik Natalia KS Verso La Natura 7,39 12 19,39 WYC                
  TALOUSIMONICA K Z Jabłońska Julia (JM.2005) JUKS Mieczewo 5,37 20 25,37 WYC                
  CARANJA Żuk Zuzanna (MJ.2000) KJ Bertyn Piastowo 35,68 8 43,68 WYC                
  C'EST PETITE ANNI Kostek Laura (MJ.2000) bpk 21,09 24 45,09 WYC                
  CASSONE Guszpil Weronika (Mł.2016) KJ Jaroszówka 17,01 34 51,01 WYC                
  LIBERATTO P Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica 25,68 34 59,68 WYC                

 

 

niedziela 15.09.19 WYNIKI 

MP Seniorów Finał  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses 

MP Juniorów Finał 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KJ Arpav 

MP Dzieci Finał 1m. Maja Marchwicka SILVANA KJ Agro Handel   
 


 

sobota 14.09.19 WYNIKI 

MP Juniorów II pół 1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KJ Arpav 

KLASYFIKACJA MP JUN PO II PÓŁ 1m. Aleksander Lewandowski 0 pkt

 

MP Dzieci 1m. Maja Marchwicka SILVANA KJ Agro Handel  

KLASYFIKACJA MP DZIECI PO II PÓŁF   6 par po 0 pkt 

MP MJ FInał   1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Sosnowice  4,8 pkt 

Ladies Cup Final   1m. Magda Kamińska BRANDY KJ Avanti Opole


 

piątek 13.09.19  WYNIKI  

MP SENIOROW II pól 1m. Michał Kaźmierczak CISALL FS KJ Verso La Natura 

KLASYFIKACJA MP SENIORZY PO II PÓL  1m. Michał Kaźmierczak 0 pkt 

 

MP MJ II pół  1m. Monika Grundkowska DHAHA RC Sosnowice

KLASYFIKACJA MP MJ PO II PÓL  1m. Monika Grundkowska 0,8 pkt

 

MP JUNIORÓW I pół  1m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF KJ Arpav 

MP DZIECI I pół   1m. Maja Marchwicka SILVANA KJ Agro Handel 

Ladies Cup II pół  1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3 KJ Agro Handel 

KLASYFIKACJA LADIES CUP PO II PÓŁ   1m. Paulina Koza 0 pkt 


 

czwartek 12.09.19  WYNIKI  

MP SENIORÓW 1m. Michał Kaźmierczak CISALL FS KJ Verso La Natura 

MP MJ  1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE KJ Kietlów 

Ladies Cup 1m. Paulina Koza  SOLY JEAS KJ Trachy Gliwice 

 

WYNIKI 

Wojciech Wojcieniec - Mistrz Polski Seniorów 

 

Monika Grundkowska - Mistrzyni Polski MJ 

 

GALERIA 

 

 Aleksander Lewandowski - Mistrz Polski Juniorów 

 

Maja Marchwicka - Mistrzyni Polski Dzieci 

 

Paulina Koza 

 

Powiązane linki 

MP 2018 Jakubowice 

MP 2017  Jakubowice

MP 2016  Jakubowice 

MP 2015   Warka 

MP 2014  Warka 

MP 2013  Drzonków 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21