W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

ZO DiM Sopot 17-19 lipca 2020 - I kwalifikacja CAVALIADA FUTURE 2020/21

 ZGŁOSZENIA 

REGULAMIN KWALIFIKACJI CAVALIADA FUTURE 2020/21

WYNIKI / PROGRAM

 

ZDJĘCIA Aleksandra Ziętak Fotografia

 

ZO DiM Hipodrom Sopot - zwycięzcy niedzielnych finałów :


Gr A0- Lena Kamińska Stajnia Barłomino
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - video 
Gr A2 - Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
Gr C - Nikola Panarowicz KJ Bonanza Jędrzychowice - video 
Gr D bis Julia GanowskaRanczo Kołata
Dzieci II JM - Hanna Maciejewska JUKS Abakus Kaczyna
GP D/E - Marcelina Jackowiak KJ Gronówka  
GP Dzieci - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek 
GP Jun MJ Iga Biegalska SKJ Sopot

 


CSI2 CSIYH Zielona Góra - Drzonków 16-19 lipca 2020

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 19 lipca 2020

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 135cm  3m. Daria Kobiernik WINCHESTER

CSI2 125cm  1m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI2 115cm   1m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN

 

sobota 18 lipca 2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  2m. Daria Kobiernik SONET

CSI2 120cm  1m. Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L

CSI2 110cm  1m. Marek Kopras GRASSHOPPER

CSIYH Final  1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR

 

piątek 17 lipca 2020 

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO 

CSI2 120cm  2m. Paweł Jurkowski SOLITAER 41

CSI2 110cm 1m. Martyna Derengowska  AUGUST  VIDEO 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M VIDEO

 

czwartek 16 lipca 2020 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA 


WYNIKI LISTY

PROGRAM / LIVESTREAM 

zamówienia zdjęć  Kasia Sebastian - Photography


Antoni Strzałkowski wygrywa IV Memoriał Marcina Klupsia w Jakubowicach PLJ 12/07/20


 

  Podium IV Memoriału Marcina Klupsia - Jakubowice 12/07/20 Foto KaHa

 
 

1m. Antoni Strzałkowski  KJ Strzała Krubiczew 

2m. Adam Grzegorzewski KJ Okoły

3m. Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

V etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej Jakubowice 2020 - zwycięzcy finałowych rund :

 

​Runda Złota - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew

Runda Srebrna - Marta Wypiór GINA ROYALTY KJK Pod Żubrem Niepołomice 

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek DYLLANO KJ Aromer Józefin  

Drużynowy Puchar Polski  - KS Verso La Natura 


ZO DiM Solec Kujawski 10-12 lipca 2020

 

ZO DiM  Solec Kujawski  12/07/20 - zwycięzcy niedzielnych finałów: 


A0 - Liliana Kostkowska SKJ Ponylandia 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
C - Martyna Pliem-Perka KS Jumping Events Poznań
D bis - Julia Ganowska Ranczo Kolata  

D/E - Amelia Zubczyńska KJ Dworek Okuniew 

Dzieci II - Julia Parda Polish Pony Club

Final Jun / Mł - Natalia Sydow KJ Gronówka

WYNIKI ZAWODÓW 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 12/07/20

 

Mateusz Tyszko na LYJANEIRO Z / Lyjanero x Aloube Z / będącym własnością  i wyhodowanym przez Gerarda Grutzę wygrywa konkurs Grand Prix Salio.

VIDEO rozgrywka 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

05/07/20

 


Zuzanna Niziołek i Paulina Pellowska najlepsze w eOOM w Kwiekach 05/07/20

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w regionie I PZJ / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie / wygrały : na koniach - Zuzanna Niziołek z SKJ Sopot na MARIKA w kategorii kuców triumfowała zawodniczka JKS Barłomina Paulina Pellowska na JOWISZ.

 05/07/20

 

 

 


Kaja Langer i Zofia Sondej wygrywają eOOM w Kielcach 05/07/20

 

W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region III  PZJ ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie )  zwyciężyły : 

Na koniach  - Kaja Langer z KJK Romico Żywiec na BIQEEN a na kucach reprezentantka gospodarzy z Kieleckiego KJ Zofia Sondej na MAKS.

 

05/07/20 

 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Sopot 05/07/20

Zwycięzcy finałów PLJ Hipodrom Sopot 2020 

Grand Prix - Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW JW Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy - na zdjęciu  fot. Aleksandra Ziętak
Runda Srebrna - Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z Tyszko Horses
Runda Brązowa - Klara Kozioł CHAMBERTINA  TKJ Garbówek 
DPP Stajnia Barłomino / Jacek Grzywacz  Martyna Pietroń Adam Nicpoń / 

 
wyniki zawodów https://zawodykonne.com/zawody/162/137  

 

 

Rankingi PLJ po 4 etapach - liderzy rund : 

 

Runda Złota 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 45,5 pkt 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski KJ Strzała Krubiczew 41 pkt 

Runda Brązowa 1m. Lena Maruszak J03  KS AZS UWM Olsztyn 41 pkt 

Drużynowy Puchar Polski   1m po 9 pkt KJ Agro Handel Śrem i KJ SO Łąck

 

ranking PLJ https://plj.pzj.pl/ranking

 

 


Maksymilian Wechta przebojem ZO w Lesznie 02/07/20

 

ZO JKS Przybyszewo - Maksymilian Wechta przebojem turnieju w Lesznie. Zawodnik Wechta Equestrian wygrał 5 konkursów w tym:


▶️ Grand Prix na MYSTIQUE / Mylord Carthago x Concerto II /, 
▶️Finał ŚR na EVIVA /Mylord Carthago x Diamant De Semmily / video - 
▶️Finał MR na CONSILLA / Cassilio x Ulco/ 
 

02/07/20

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21