W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Monika Dulczewska trzecia w Grand Prix 150 CSN San Giovanni 25/04/21

 

Monika Dulczewska na BASQUIAT DU LOZON podczas zawodów CSN we włoskim San Giovanni w konkursie Grand Prix 150cm wywalczyła trzecie miejsce. 

WYNIKI TURNIEJU 


Grand Prix Leśnej Woli dla Mateusza Tyszko 25/04/21

 

GRAND PRIX ZO Leśna Wola 25/04/21

1m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR TKJ Garbówek 0/0 37,02 s

2m. Damian Ostręga FELINE KS Jumping Team Wiercany 0/0 37,47s

3m. Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS JKS Pogórze 0/0 37.70s 

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Dwa zwycięstwa w Lamprechtshausen 21-25/04/21

 

W dn 21-25.04 w  austriackim Lamprechtshausen reprezentanci Polski Przemysław Konopacki oraz Róża Konieczna wygrali po jednym konkursie. Przemysław Konopacki na DUKE triumfował w konkursie otwarcia 130cm a Róża Konieczna na LA FIOLA PICCOLA była najlepsza w finale rundy juniorskiej CSIJ. 

WYNIKI TURNIEJU

 


Mikołaj Barański powołany do Kadry Narodowej Polski 21/04/21

 

Mikołaj Barański 

 


CSI2 Arezzo udane dla Laury i Mikołaja Barańskich 15-18 kwietnia 2021

Mikołaj Barański i FREIHERR w konkursie LR 

W dn 15-18 polscy juniorzy Laura Barańska i Mikołaj Barański z powodzeniem jeździli w 2* turnieju w Arezzo. 

Mikołaj Barański był szósty w konkursie LR na FREIHERR, piąty na KAZAN VAN DE PITSEMBURG w 140cm, drugi i ósmy na JUGGLE BARAKA w konkursach rundy CSIYH.  Laura Barańska miała bezbłędne przejazdy na CHUCK NORRIS w konkursach 130  i 140 i na DEXTER w konk. 120.

WYNIKI TURNIEJU

Mikołaj i Juggle Baraka VIDEO   Mikołaj i Kazan VIDEO

Laura i Dexter 120cm VIDEO   Laura i Chuck Norris VIDEO


CSI3 CSIYH Linz 15-18 kwietnia 2021

 

Reprezentacja Polski :

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  JARLEY  ZILENA

Andrzej Opłatek CONTHINDER  DIAROUBET  ODILE DU SOUFFLET  NORDSTURM 15

Krzysztof Ludwiczak CONFUA  MALIN 21  NIKO

Przemysław Konopacki HOME-RUN VASCO  DUKE

Michał Kaźmierczak   DAME DE PIQUE  WHOOPY BOY  WILANDER  NOTIS

 

WYNIKI 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

Niedziela 18/04/21

CSi3 LR 150cm  5m. Andrzej Opłatek CONTHINDER  VIDEO

CSI3 140cm 1m Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET VIDEO

CSI3 130cm  2m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

 

Sobota 17/04/21

CSI3 LR 150cm 2m. Andrzej Opłatek CONTHINDER VIDEO

CSIYH 6yrs 4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA

 

Piątek 16/04/21

CSI3 150cm 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO

CSI3 130cm   4m Krzysztof Ludwiczak CONFUA

CSIYH 7/8 yrs 2m. Wojciech Wojcianiec JARLEY

 

Czwartek 15/04/21

CSI3 145cm   2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE VIDEO

CSI3 135 cm  1m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET  VIDEO

CSI3 130 cm  4m. Michał Kaźmierczak WHOOPY BOY

CSIYH 7/8 yrs 1m. Wojciech Wojcianiec JARLEY  VIDEO 

CSIYH 6yrs 4m. Wojciech Wojcianiec ZILENA   VIDEO 


CSI2 CSIYH CSIJ CSICh Zielona Góra 15-18.04.2021

 

PROGRAM / ZGŁOSZENIA / WYNIKI    

LIVESTREAM / płatne /    

zdjęcia Kasia Sebastian - Photography

Zawody bez udziału publiczności. 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z turnieju:

Niedziela 18/04/21

CSI2 GP LR 145 2m. Jacek Zagor CONTHARGOS

CSIJ GP 1m. Kornelia Kurleto  LAUSANNE 65  VIDEO 

CSICh GP 1m.   Nell Sówka JURANDA VIDEO 

CSI2 135cm  1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF

CSI2 125cm 1m. Jarosław Koziarowski CARINTENDER

CSI2 115cm 1m. Paulina Sawicka TYPIER  VIDEO 

 

Sobota 17/04/21

CSI2 LR 145  1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO 

CSI2 130cm   1m. Antoni Strzałkowski LIMELIGHT VAN HET MARESSAHOF 

CSI2 120cm 2m. Łukasz Krajewski ESCUELA

CSICh - 1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO

CSIYH - 2m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

CSI2 110cm  1m. Emilia Skrzeczkowska HETMANSKA KREW

 

Piątek 16/04/21

CSI2 140cm  3m. Antoni Strzałkowski BLANT

CSI2 130cm 1m. Marek Lewicki CORNET'S SUNSHINE    VIDEO

CSI2 120cm  1m. Aleksander Lewandowski ROSI  VIDEO

CSIJ 1m. Marta Wypiór GINA ROYALTY   VIDEO

CSIYH 1m. Jacek Zagor JACQUART DU SEIGNEUR  VIDEO 

CSI2 110cm   1m. Alan Miechowicz BARTONIA  VIDEO 

 

Czwartek 15/04/21

CSIYH - 1m. Jarosław Skrzyczyński KARANZA VAN DE BOOMGAARDSCHUUR

​CSIJ - 1m. Iga Biegalska   DORAVELLA

CSICh - 1m. Julia Parda CHEYENNE


Ranking FEI na koniec marca 2021

RANKING FEI nr 243

1. Steve Guerdat SUI  3627 pkt 

2. Daniel Deusser GER  3602 pkt 

3. Martin Fuchs SUI  3433 pkt 

146. Wojciech Wojcaniec POL 1430 pkt 

152. Andrzej Opłatek POL 1405 pkt 

 

POLACY W RANKINGU FEI na koniec marca 2021 


Ogiery Wechta Stanówka 2021

 

 

 


Wiktoria Cwalina i Martyna Grobelny wygrywają Cavaliada Future 2020/21

Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn i Martyna Grobelny zwyciężyły w końcowym rankingu Cavaliada Future 2020/21 fot (c) Cavaliada

 

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21