W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Mistrzostwa Polski Jakubowice 10-13 września 2020

 

MP Seniorów - 1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE Melloni Horses

MP MJ U21 - 1m. Gabriela Bado BALISTO AC BPK

MP Juniorów - 1m. Juliana Suska TOKAJER 8 KS Euro Holding 

MP Dzieci U14 - 1m. Iga Biegalska CARDHU SKJ Sopot

Ladies Cup 1m. Klaudia Siarkiewicz ANDIGO AL Z KS Vero La Natura

 

 

 

 

 


Polska juniorka Róża Konieczna znowu wygrywa w Bułgarii !

CSI1 / CSIJ Zhitnitsa BUL 04-06.09.20 Róża Konieczna znowu wygrywa !!! Reprezentantka Polski w świetnym stylu wygrała dwa konkursy SIlver Tour Balkan Cup CSI1 w tym Final na MAVENDER ( rozgrywka poniżej ), była najlepsza w jednym z konkursów rundy CSIJ i druga w Grand Prix CSIJ na LA FIOLA PICCOLA

💥 rozgrywka 1 miejsce Final SIlver Tour Balkan Cup MAVENDER https://youtu.be/LyfQV66pgzw

💥Grand Prix CSIJ 2 miejsce LA FIOLA PICCOLA https://youtu.be/m04QLPQDEMI

💥 1 miejsce MAVENDER CSI1 Final - przejazd podstawowy https://youtu.be/pmuR_iGEqCs

💥 1 miejsce MAVENDER Silver Round https://youtu.be/b94n_VLfolA
wyniki http://www.horsesportbg.org/calendar?    


Ranking kwalifikacji do CAVALIADA FUTURE 2020/21

RANKING kwalifikacji po 2 etapach 

 

Pewne startu w Cavaliada Future 2020/21 są już złote medalistki MPM i PP A1 - Małgorzata Babczyńska i Natalia Kręgielska. 

 

 


XII Sportowy Championat Polski Młodych Koni - Olsza 06/9/20

Małgorzata Ciszek Lewicka i ISLANDER  fot Paula Bartkowiak 

 

Konie rocznik 2013 - 1m Małgorzata Ciszek Lewicka ISLANDER (EX LCI)

Konie rocznik 2014 - 1m Vitali Charadnik CASSIRIANO

Konie rocznik 2015 - 1m. Vitali Charadnik  URSSINI

Konie rocznik 2014 - 1m. Tomasz Miśkiewicz DARCO LAZAR

 

WYNKI ZAWODÓW 


Ostatni etap eliminacji do PLJ Gałkowo 4-6 września 2020

 

 

Aleksander Lewandowski z KS VERSO La Natura zwyciężył w finale Rundy Złotej PLJ na klaczy JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF. Finał Rundy Srebrnej PLJ wygrała Nina Milczarek z KJ Infernal Team na klaczy CYANDRA a Adam Grzegorzewski z KJ Okoły triumfował w finale Rundy Brązowej PLJ na klaczy QUEEN-FLY. Ostatni etap eliminacji w Drużynowym Pucharze Polski wygrała ekipa KJ Infernal Team w składzie: Jakub Dołhun, Amelia Krywult, Paula Grzesiek i Nina Milczarek. 

WYNIKI ZAWODÓW

 

RANKING PLJ PRZED FINAŁEM   www.plj.pzj.pl

 

RUNDA ZŁOTA - Dawid Kubiak Sobieski Jumping Team 63 pkt 

RUNDA SREBRNA - Adam Grzegorzewski KJ Okoły 79 pkt

RUNDA BRĄZOWA -  Maja Szewczyk KJ Avanti Opole 69 pkt 

DPP   1m. KJ Infernal / KJ Agro Handel / KJ SO Łąck  16 pkt

 

 


CSI1 Zhitnitsa BUL - Polska juniorka Róża Konieczna najlepsza w SIlver Tour i dwa razy trzecia w Gold Tour 26-30.08.20

 
W zawodach CSI1 w Zhitnica Bułgaria w dn 26-30.08.20 z powodzeniem jeździła polska juniorka Róża Konieczna ! Reprezentantka Polski na wł MAVANDER (hodowca Wieslaw Adam Jonczyk) wygrała oba konkursy Silver Tour 120- 125cm a na klaczy LA FIOLA PICCOLA była dwa razy trzecia w konkursach 130-135 Gold Tour.  
Wspaniałe wyniki !! Trzymamy kciuki za kolejny tydzień !!

Magda Kamińska wygrywa Grand Prix Leśnej Woli 30/08/20

 

Magda Kamińska z KJ Preria Wilkowice na wyhodowanym przez siebie 9 letnim wałachu BRANDY / Burberry / Balou Du Rouet x Melody M / Castiglione L/  wygrała  konkurs Grand Prix Leśnej Woli 30/08/20 fot. Przemysław Antosz  

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW


Mistrzostwa Polski Kuców, Mistrzostwa Polski Młodzików, Puchar Polski Kuców Małych Koni i Dzieci II Jakubowice 27-30 sierpnia 2020

 

 

 

Mistrzostwa Polski Kuców  1m. Nell Sówka  BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Mistrzostwa Polski Młodzików  1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA SKJ Mustang Jaworzno

Puchar Polski Dzieci II  - 1m. Nell Sówka  JURANDA KJ Podkowa Gruszczyn 

Puchar Polski Małych Koni E  1m Natalia Sydow ISTI KJ Gronówka 

Puchar Polski Kuców D Bis - 1m. Kornelia Górnicka WALENCJA Kłos Budzyń 

Puchar Polski Kuców C - 1m Kevin Pszowski LEGIONISTA  BPK

Puchar Polski Kuców A1 1m. Natalia Kręgielska SANTA KJ Garbówek 

Puchar Polski Kuców A0 - 1m. Lena Kamińska KLAUSINKA JKS Barłomino 

 

ZGŁOSZENIA    PROGRAM / LISTY / WYNIKI    LIVESTREAM

zamówienia zdjęć  Katarzyna Broda ( faraa ) - photography


CSI-W CSIU25 CSIJ CSIYH Olomouc 26-30 sierpnia 2020

  

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 30.08.20

​Grand Prix CupLR 160cm  - 3m. Przemykław Konopacki  VOLO'S DIAMOND

Grand Prix U25 EYCup - 1m Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 130cm 3m Zuzanna Prymek DYLLANO

 

sobota 29.08.20

CSIJ Grand Prix 3m.Maria Brańka Borja CAMILLA 139

CSI2 LR 145cm 11m Jarosław Skrzyczyński CHACCO AMICOR

CSIYH 6/7 Final 2m Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

CSIYH 5yr Final 4m. Izabela Vinckier NIGIRI

 

piątek 28.08.20

CSI 135cm 3m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSIU25 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSIJ 1m. Juliana Suska CHARLIE BOY

CSI 110cm   7m. Kinga Kościarz ATLANTO

 

czwartek 27.08.20

CSIU25 - 1m. Aleksandra Kierznowska AMERIQUE LANDAIS

CSI2 140cm - 4m. Przemysław Konopacki DUKE

CSI2 130cm - 1m. Adam Grzegorzewski ARONIA

CSIYH 6/7 - 2m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

CSIYH 5 - 6m. Izabela Vinckier NIGIRI

 

​środa 26.08.20

CSIJ  1m Maria Brańka Borja CAMILLA 139

CSI2 120cm 5m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE

CSIYH 6/7 6m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA

CSI2 110cm 4m. Barbara Pięta COYOTE UGLY V


WYNIKI   ZGŁOSZENIA    ivestream

 
Reprezentacja Polski :
 
Wojciech Wojcianiec, Krzysztof Ludwiczak Andrzej Opłatek, , Maksymilian Wechta, Przemysław Konopacki, Grzegorz Kubiak, Jarosław Skrzyczyński, Dawid Kubiak, Mściwoj Kiecoń,  Adam Grzegorzewski Kamil Grzelczyk, Paulina Koza, Aleksandra Kierznowska, Juliana Suska, Paulina Malinowska, Aleksandra Zybala, Julia Błaszczak, Maria Brańka Borja,  Kinga Kościarz, Klara Kozioł, Bianka Pieta, Zuzanna Prymek, Izabela Vinckier, Weronika Wilska - Czarnecka
 
 

Global Future Champions CSIYR CSIJ CSICh Valkenswaard 28-30 sierpnia 2020

Global Future Champions CSIYR  CSIJ  CSICh Valkenswaard 28-30/08/2020 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 30.08.20

Final CSICh 125 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA

Finał CSIJ 140 - 8m. Maximilian Parkitny DURANO W  VIDEO  VIDEO jump off

 

sobota 29.08.20

CSIY 140  8m. Wiktoria Bedyńska VIGOR

CSICh 120 - 1m Daria Pietrzak SONATA W VIDEO 

CSIJ 125 - 2m Olga Skrobacz ORIDA-M

 

piątek 28.08.20 

CSIJ 135cm 4m. Olga Skrobacz ORIDA-M  VIDEO

CSICh 120cm 2m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA  WYNIKI / PROGRAM  strona oficjalna 

Reprezentacja Polski : 

Wiktoria Bedyńska, Iga Biegalska, Laura Kłapińska, Daria Pietrzak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz,  Eliza Zawadzka, Natalia Stefańska,  


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21