W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 

 


CSI4-W  Riyadh KSA
Krystian Zupa 

livestream

 

 

CSI2 Lier BEL

Anna Szary Ziębicka, Weronika Minkiewicz, Michał Ziębick

 

livestream

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Przemysław Konopacki 

Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 
 
 
 
 
 

CSI1 Oliva ESP

Marcin Murdzia 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Juniorzy bez powodzenia w PN w Hagen, Szmytka szósta indywidualnie, Suska bez błędów - piątek 16/06/17 w Hagen

Future Champions 2017 - 16 czerwca 2017 

 

Puchar Narodów CSIOJ - Polska ekipa - 11 miejsce  

CSIOJ PN Ind - Marie Janekovic / Dianita H 16 miejsce

CSIOY PN IndMichalina Szmytka / Comet - 6 miejsce

CSIOCh  Juliana Suska / Tokajer 8  - 8 miejsce  ( na zdjęciu ) 

 

 

 

 


CSI4 Poznań 15-18 czerwca 2017

  

Najlepsze wyniki dla Polski :

niedziela 18 czerwca 2017 

Grand Prix LR 150cm     5m. Kamil Grzelczyk / Wibaro

Finał CSI4 135cm  2m. Nawojka Kiecoń / Charyzma W 

Last Chance CSI4 140cm  3m. Jarosław Skrzyczyński / Jerico 

Last Chance CSI4 130m  2m. Anna Lipińska / F.Adermie 

Grand Prix Amatorów 1m. Agata Derda JM05 / Lopik's Appie 

 

sobota 17 czerwca 2017 

Konkurs CS4 LR 145cm  Final MR    1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana

Konkurs CSI4 130cm  2m. Marek Lewicki / Codetia VDL 

Konkurs CSIYH Final   1m. Łukasz Wasilewski / Golddigger GT 

Family Cup  1m. Aleksandra Kierznowska / Huber Kierznowski 

Konkurs dla Amatorów  1m. Julia Jabłońska JM05 / Bajley's RJT 

 

piątek 16 czerwca 2017 

Konkurs CSI4 LR 150cm   3m. Marek Lewicki / Abigej 

Konkurs CSI4 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński / Chacclana 

Konkurs CSI4 130cm  1m. Krzysztof Ludwiczak / Poli Loli L

Konkurs CSIYH 6y/o     1m. Marek Lewicki / Philadelphia 

Konkurs dla Amatorów    1m. Agata Derda JM05  / Loppik's Appie 

 

czwartek 15 czerwca 2017 

Konkurs  CSI4 LR 145cm   1m. Kamil Grzelczyk / Wibaro 

Konkurs   CSI4 140cm   2m. Maksymilian Wechta / Celtia 2

Konkurs   CSIYH 6y/o     2m. Małgorzata Koszucka / Fibonacci 

Konkurs PONY 70cm 1m. Kornelia Smura / Domingo 


Casandra Orschel wygrała Landeschampionate w Elmshorne 14/06/17

 

WYNIKI


Future Champions 2017 - Szmytka, Lewicki, Skrobacz - najlepsi w konkursach otwarcia w Hagen

 Future Champions 14/06//2017  


CSOIY Michalina Szmytka / Comet - 9 m  ( na zdjęciu ) 

CSIOJ Filip Lewicki / Quirados As - 38 m.

CSIOCh - Skrobacz Horses Team / Lili Marlene - 4m.

 

 


Future Champions 13-17 czerwca 2017 Hagen - program. zgłoszenia, podręczne linki

Trenerzy : Rudolf Mrugała, Tomasz Włodarski  

 

CSIOY -  Adam Grzegorzewski, Michalina Szmytka 

 

CSIOJ -  Dalia Lehmann, Julia Jaglarz, Oliwia Szustkowska, Marie Janekovic, Magdalena Matuszewska, Lewicki Filip 

 

CSIOCh -  Juliana Suska, Olga Skrobacz, Oliwia Kosmol, Laura Kłapińska, Zuzanna Jarocka, Maksymilian Parkitny

12/06/17

 

 


Grand Prix Salio dla Michała Lemańskiego 11/06/17

11/06/17 

 

 


CSIO5 Sopot 8-11 czerwca 2017

 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

ZGŁOSZENIA 

livestream www.swiatkoni.pl

bilety www.tixer.pl

zamówienia zdjęć Paula Bartkowiak 

 

 

 

Najlepsze wyniki dla Polski : 

 

Niedziela  11/06/17  

Grand Prix o Puchar Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Zwycięzca - Cian O'Connor IRL / Good Luck  VIDEO 

 2m. Luciana Diniz POR / Fit For Fun  VIDEO 

15m. Michał Kaźmierczak / Stakorado   VIDEO

20m. Andrzej Opłatek / Copperfield 40    VIDEO

 

Konkurs nr 11 150cm z jokerem o nagrodę PZU 

1m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella  VIDEO 

 

Sobota 10/06/17 

Konkurs nr 9  145cm o nagrodę Banku Pekao SA i Puchar Prezydenta Miasta Sopot 

7m Krzysztof Ludwiczak / Stalando  VIDEO 

 

Konkurs nr 8 160cm o nagrodę Longines i Puchar Cosmopolitan 

12m Jarosław Skrzyczyński  / Silver Shine  VIDEO

 

Konkurs nr 7  150 cm o nagrodę firmy Oceanic 

3m. Krzysztof Ludwiczak / Zoweja   VIDEO

 


Piątek 09/06/17 

 

LOTTO Puchar Narodów - Polska 11 miejsce / 9 miejsce w Rankingu FEI Nations Cup

Najlepsza para w Polskiej ekipie Jarosław Skrzyczyński / Inferno  VIDEO

 

Konkurs nr 5 150cm o nagrodę Poczty Polskiej pod patronatem Gazety Bankowej 

9 m - Maksymilian Wechta / Quinchella 

 

Konkurs nr 4  140cm o nagrodę Power of Gold pod patronatem Esquire 

17m - Aleksandra Lusina - Gołaś / Monsun 


Czwartek 08/06/17 

 

Konkurs nr 1  - 140cm o nagrodę  Nagrodę Olivia Busines Centre

3m. Wojciech Wojcianiec / Long Lankin 

 

Konkurs nr 2 - 145cm o nagrodę Saur Neptun Gdańsk i Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego,pod patronatem magazynu Prestiż

3m. Jarosław Skrzyczyński / Silver Shine 

 

Konkurs nr 3 - 150cm o Nagrodę firmy Energa, pod patronatem  Świat Koni 

3m. Jarosław Skrzyczyński / Quintella    VIDEO 

 

Ranking PZJ Dzieci / K / MK - 05/06/17

RANKING PZJ Dzieci / K / MK

na 05.06.17 - liderzy :


Dzieci - Olga Skrobacz  / WLKS 
Gr E - Zuzanna Golicka  / SKJ Sopot - na zdjęciu 
Gr D - Agata Kamińska / Ranczo Kołata 
Gr C - Zofia Banaszek - WKJ Lublin
Gr B - Dominika Siudzińska / Cwał 
Gr A - Eliza Zawadzka / KJ Golden Dream 

 

08/06/17

 


Polacy w Rankingu FEI na koniec maja 2017

    1m. Kent Farrington USA    3310pkt

236m. Jarosław Skrzyczyński POL 713 pkt

07/06/17


Jakub Krzyżosiak wygrał Grand Prix w Michałowicach 04/06/17

04/06/17

Jakub Krzyżosiak na Atiqua z KJ Small Cherry Trzebnica wygrał Grand Prix w Michałowicach.

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

 

 


Opłatek Andrzej  3173
Skrzyczyński Jarosław 2852
Wojcianiec Wojciech  2115
Kaźmierczak Michał  1399
Kubiak Dawid 1305
Tyszko Mateusz 1219
Wechta Maksymilian  1064
Kiecoń Mściwoj  1018
Konopacki Przemysław   937
Grzegorzewski Adam   863

31/10/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  181
2. Kubiak Jakub    164
3. Tomanova Katerina  160
4. Lewicki Filip 147
5. Wilczewska Weronika  142
6. Bado Gabriela   124
7. Kasner Matylda  94
8. Skrzypiec Agata  54
8.  Szlufik Aniela  53
10. Tobiszewska Katarzyna  49

31/10/21

1. Kierznowska Aleksandra  591
2. Lewandowski Aleksander  572
3. Skrobacz Olga 283
4. Handzlik Maciej  269
5. Biegalska Iga 189
6. Barański Mikołaj  180
7. Konieczna Róża  178
8. Zawadzka Eliza  161
9. Kozioł Klara 157
10. Wypchło Aleksandra  144

 31/10/21

1  Sówka Nell  3505
2  Nawrocka Roksana 2015
3. Maciaszczak Ewa  1570
4. Parda Julia 1410
5. Lewkowicz Amelia  1380
5. Skotarczak Nel 1360
7  Mikołajczyk Eryka  1195
8. Skrzyczyński Patryk   1110
9. Pellowska Paulina   1105
10. Kraśko Kuba  1035

31/10/21

1. Wierucka Maria  406
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 220
4. Starostka Maja  226
5. Cicha Zofia  206
6  Gudan Natalia  184
7. Reimann Zofia 152
7. Rąbca Milena 152
9  Romanowska Anna  114
10. Wilk Lena 110

31/10/21

1.  Cwalina Wiktoria  587
2.  Mroczek Jakub 495
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Hart Dyke Zofia  388
5.  Janusz Zofia   380
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/10/21 

1  Nagła Maja  524
2.  Cwalina Wiktoria  446
2.  Kamińska Zofia 374
4.  Wierucka Zofia  350
5.  Brzykcy Liliana 342
5.  Chojowska Iga  316
7   Sławińska Zuzanna   286
8.  Goszczyński Tomasz  266
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

31/10/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Kucharska Antonina  239 
5. Rembielińska Wiktoria  239
7. Aniołek Hubert     234
 Jurasz Kornelia 231
8. Stasiak Agata   226
10. Pasternak Julia  196

 31/10/21 

1.  Sówka Nell  1405
2.  Kierznowska Jagoda  1095
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
6.  Pellowska Paulina   445
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/10/21

1.  Patecka Olga   787
2.  Rybak Massalska Lena 718
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  337
8. Przybyła Natalia   314
9. Kierznowska Jagoda  282 
10. Gola Helena  268

31/10/21 

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
4  Apanasewicz Weronika 120
5  Skotarczak Nel  100
6. Ponurski Gabriela  60
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

31/10/21