W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Grand Prix Leszna dla Mściwoja Kieconia, Finał ŚR wygrała Małgorzata Koszucka a Finał MR Adam Grzegorzewski. Wyniki HZO / HZR Leszno 10-12.02.17

12/02/17

Mściwoj Kiecoń na Cronosie  wygrał pierwsze w 2017 roku Grand Prix podczas HZO/HZR w Lesznie. 

 

 

fot www.Primel.pl

 

 

 


CAVALIADA Warszawa - 23-26 lutego 2017 - zgłoszeni zawodnicy


Rozkład Jazdy 10-12 lutego 2017

CSI2 Mijas ESP  Klara Kostrzewa, Monika Becker

livestream

listy / wyniki / program

 

HZO Leszno   listy / wyniki / program 

HZR Leszno  listy / wyniki / program

zamówienia zdjęć foto@primel.pl 


Skrzyczyński, Grzegorzewski, Rynkiewicz - pierwsi liderzy rankingów PZJ w 2017 roku

09/02/17

 

 

 


Alicja Markiewicz i Dominika Henzel - liderki rankingu Cavaliady Future po zawodach w Lublinie

 

09/02/17 

 


Cavaliada Lublin 2017 - Ewa Imielska Hebda


Szkolenie z mistrzem olimpijskim Dirkiem Hafemeistrem 21-23 marca 2017 Zakrzów

08/02/17 

 


Gala Mistrzów Sportu - wręczenie wyróżnień za 2016 Rok - Hotel Victoria Lublin 01/02/17


CAVALIADA Lublin 2-5 lutego 2017

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM CSI2 

CAVALIADA FUTURE 

CAVALIADA dla publiczności  BILETY 

ZGŁOSZENIA 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski :

niedziela   05/04/17

Konkurs nr 12 Grand Prix LR 145cm 2m. Wojciech Wojcianiec POL / Cassio Melloni 

Konkurs nr 11 125 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Finał Mini  1m. Alicja Markiewicz  / Denis / UKS Primo 

Finał Midi  1m. Julia Walorek / Figaro / KJ Podkowa Gruszczyn 

 

sobota  04/04/17

Konkurs nr 8 120 cm  2m. Piotr Sawicki POL / Boccacio 

Konkurs nr 9 135 cm  1m. Dajana Pawlicka POL / Bebetto 

Konkurs nr 10 Speed & Music  1m. Jacek Zagor POL / Halifax vd Heffinck

Kuce Midi  1m. Natalia Sydow / Erozja  / KJ Gronówka 

Kuce Mini 1m. Alicja Markiewicz / Denis / UKS Primo 

Sztafeta  1m.  Paweł Warszawski / Julia Walorek / Alicja Markiewicz 

 

piątek  03/04/17

Konkurs nr 7 Venus vs Mars 2m. Ewelina Rocka POL / Lancelot 

Konkurs nr 6 LR 145  1m. Marek Lewicki POL / Abigej

Konkurs nr 5 130 cm  1m. Andrzeja Opłatek POL / Light My Fire

 

czwartek 02/04/17

Konkurs nr 1 120 cm 1m. Jan Bobik POL / Czabra 

Konkurs nr 2 130 cm 1m Małgorzata Koszucka POL / Charlene 

Konkurs nr 3 140 cm 2m Kamil Grzelczyk POL / Wibaro 

Konkurs nr 4 Potęga Skoku 1m. Marek Lewick POL i / Quirados As 

 

 

 


Natalia Majchrowicz przebojem w Holandii ! Najepsza w dwóch konkursach podczas turnieju w Vragender .

 

@natimajchrowicz przebojem w Holandii #skoki #jeździectwo #polishteam #toprider #equestrian

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Polish Jumping Team (@kadraskoki.pl)


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21