W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 CSIYH Zielona Góra - Drzonków 16-19 lipca 2020

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 19 lipca 2020

Grand Prix LR 145cm 1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 135cm  3m. Daria Kobiernik WINCHESTER

CSI2 125cm  1m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI2 115cm   1m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN

 

sobota 18 lipca 2020

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  2m. Daria Kobiernik SONET

CSI2 120cm  1m. Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L

CSI2 110cm  1m. Marek Kopras GRASSHOPPER

CSIYH Final  1m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR

 

piątek 17 lipca 2020 

CSI2 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 130cm  1m. Jarosław Skrzyczyński  INTURIDO 

CSI2 120cm  2m. Paweł Jurkowski SOLITAER 41

CSI2 110cm 1m. Martyna Derengowska  AUGUST  VIDEO 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M VIDEO

 

czwartek 16 lipca 2020 

CSIYH 1m. Matylda Malepszy CORD-M  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA 


WYNIKI LISTY

PROGRAM / LIVESTREAM 

zamówienia zdjęć  Kasia Sebastian - Photography


Antoni Strzałkowski wygrywa IV Memoriał Marcina Klupsia w Jakubowicach PLJ 12/07/20


 

  Podium IV Memoriału Marcina Klupsia - Jakubowice 12/07/20 Foto KaHa

 
 

1m. Antoni Strzałkowski  KJ Strzała Krubiczew 

2m. Adam Grzegorzewski KJ Okoły

3m. Klara Kozioł  TKJ Garbówek 

 

WYNIKI GRAND PRIX 

 

V etap rozgrywek Polskiej Ligi Jeździeckiej Jakubowice 2020 - zwycięzcy finałowych rund :

 

​Runda Złota - Antoni Strzałkowski BLANT KJ Strzała Krubiczew

Runda Srebrna - Marta Wypiór GINA ROYALTY KJK Pod Żubrem Niepołomice 

Runda Brązowa - Zuzanna Prymek DYLLANO KJ Aromer Józefin  

Drużynowy Puchar Polski  - KS Verso La Natura 


ZO DiM Solec Kujawski 10-12 lipca 2020

 

ZO DiM  Solec Kujawski  12/07/20 - zwycięzcy niedzielnych finałów: 


A0 - Liliana Kostkowska SKJ Ponylandia 
A1 - Nel Skotarczak  KJ Podkowa Gruszczyn 
A2 - Amelia Lewkowicz KJ Podkowa Gruszczyn - video 
C - Martyna Pliem-Perka KS Jumping Events Poznań
D bis - Julia Ganowska Ranczo Kolata  

D/E - Amelia Zubczyńska KJ Dworek Okuniew 

Dzieci II - Julia Parda Polish Pony Club

Final Jun / Mł - Natalia Sydow KJ Gronówka

WYNIKI ZAWODÓW 


Mateusz Tyszko wygrywa Grand Prix Salio 12/07/20

 

Mateusz Tyszko na LYJANEIRO Z / Lyjanero x Aloube Z / będącym własnością  i wyhodowanym przez Gerarda Grutzę wygrywa konkurs Grand Prix Salio.

VIDEO rozgrywka 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI ZAWODÓW 


Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21

 

Kalendarz kwalifikacji do CAVALIADA Future 2020/21 

 

ZO DiM Sopot – 17–19.07.2020 - pomorskie

MP i PP Jakubowice – 27-30.08.2020 - opolskie

HZO DiM Sowia Wola – 9–11.10.2020 - mazowieckie

HZO DiM Besiekierz Rudny – 23–25.10.2020 - łódzkie

HZO DiM Jaszkowo – 06–08.11.2020 - wielkopolskie

HZO DiM Michałowice 20–22.11.2020 – małopolskie

05/07/20

 


Zuzanna Niziołek i Paulina Pellowska najlepsze w eOOM w Kwiekach 05/07/20

 

Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w regionie I PZJ / pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko - mazurskie / wygrały : na koniach - Zuzanna Niziołek z SKJ Sopot na MARIKA w kategorii kuców triumfowała zawodniczka JKS Barłomina Paulina Pellowska na JOWISZ.

 05/07/20

 

 

 


Kaja Langer i Zofia Sondej wygrywają eOOM w Kielcach 05/07/20

 

W eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Region III  PZJ ( małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie, świetokrzyskie )  zwyciężyły : 

Na koniach  - Kaja Langer z KJK Romico Żywiec na BIQEEN a na kucach reprezentantka gospodarzy z Kieleckiego KJ Zofia Sondej na MAKS.

 

05/07/20 

 


Polska Liga Jeździecka - IV etap Sopot 05/07/20

Zwycięzcy finałów PLJ Hipodrom Sopot 2020 

Grand Prix - Tomasz Olszewski  CAMAKO'S BOY JW JW Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy - na zdjęciu  fot. Aleksandra Ziętak
Runda Srebrna - Michał Tyszko TREASURE QUEEN Z Tyszko Horses
Runda Brązowa - Klara Kozioł CHAMBERTINA  TKJ Garbówek 
DPP Stajnia Barłomino / Jacek Grzywacz  Martyna Pietroń Adam Nicpoń / 

 
wyniki zawodów https://zawodykonne.com/zawody/162/137  

 

 

Rankingi PLJ po 4 etapach - liderzy rund : 

 

Runda Złota 1m. Arkadiusz Fimmel KJ Fimmel Team 45,5 pkt 

Runda Srebrna  1m. Antoni Strzałkowski KJ Strzała Krubiczew 41 pkt 

Runda Brązowa 1m. Lena Maruszak J03  KS AZS UWM Olsztyn 41 pkt 

Drużynowy Puchar Polski   1m po 9 pkt KJ Agro Handel Śrem i KJ SO Łąck

 

ranking PLJ https://plj.pzj.pl/ranking

 

 


Maksymilian Wechta przebojem ZO w Lesznie 02/07/20

 

ZO JKS Przybyszewo - Maksymilian Wechta przebojem turnieju w Lesznie. Zawodnik Wechta Equestrian wygrał 5 konkursów w tym:


▶️ Grand Prix na MYSTIQUE / Mylord Carthago x Concerto II /, 
▶️Finał ŚR na EVIVA /Mylord Carthago x Diamant De Semmily / video - 
▶️Finał MR na CONSILLA / Cassilio x Ulco/ 
 

02/07/20

 


Baltica Tour 30.06-05.07.2020 CSI2 CSIYH CSI1

 

 

Wojciech Wojcieniec wygrywa dwa najważniejsze konkursy podczas II tygodnia Baltici w Ciekocinku - pierwszy to piątkowy konkurs LR a drugi to niedzielny konkurs Grand Prix. 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 05 lipca 2020 

Grand Prix CSI2 LR 145cm  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

Grand Prix CSI1 135cm  3m. Jarosław Skrzyczyński JOYRIDE

CSI2 140cm 2m. Kamil Grzelczyk SENIOR

CSI2 135cm 1m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI1 125cm  2m. Dominika Luty GRANDE DIVA

CSI1 105cm 1m. Dominika Luty CLINTELLA

 

sobota 04 lipca 2020

CSI2 140cm 3m. Kamil Grzelczk SENIOR VIDEO

CSI2 135cm  4m. Kamil Grzelczyk FRUGO

CSI2 130cm  2m. Dalia Lehmann SILVER STAR 

CSI1 120cm  1m. Agata Szymoniak SALAMINA

CSI1 115cm  1m. Marcel Telej  DARINOSA C

CSI1 100cm  3m. Kaja Milewska CARYZMA MK

 

piątek 03 lipca 2020

CSI2 145cm LR   1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI   VIDEO

CSI2 135cm 1m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Dawid Skiba SANTORINI L

CSI1 130cm  4m. Daria Pietrzak MONSUN 

CSI1 120cm 1m. Eliza Zawadzka CABONA

CSI1 110cm  1m Paulina Koza DRIADA ZK

CSI1 100cm 2m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 02 lipca 2020

CSI2 145cm 3m. Adam Grzegorzewski HEARTCOR F   VIDEO 

CSI2 140cm 5m  Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA  VIDEO

CSI2 130cm 4m. Mateusz Tyszko FOREST  VIDEO 

CSI1 130cm 3m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 110cm 3m. Paulina Koza DRIADA ZK

Finał YH 5yr  1m. Daria Kobiernik DONNA NEVA S 

Finał YH 6yr  2m. Tomasz Miśkiewicz STAKKATO LAZAR    

Finał YH 7rs  3m  Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR VIDEO 

 

środa 1 lipca 2020    

CSIYH 7yr    5m. Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR

CSYH 6 yr    4m. Tomasz Miskiewicz  STAKKATO LAZAR 

CSIYH 5 yr   1m. Adam Grzegorzewski KALITA O

 

wtorek 30.06.20  

CSIYH 7 yr  2m. Tomasz Miśkiewicz  VELVET LAZAR

CSIYH 5 yr   CSIYH 6 yr


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21