W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Krystian Zupa wygrywa w CSI2 Riyadh 26-28.02.21

Reprezentant Polski Krystian Zupa wygrał jeden z konkursów średniej rundy podczas CSI2 Riyadh i był czwarty w Finale MR.  Krystian Zupa od 6 lat pracuje i mieszka w KSA, pochodzi z Lidzbarka Warmoiskiego, karierę sportową zaczynał w KJ Kamińscy. 

VIDEO FINAŁ MR przejazd podstawowy 

VIDEO FINAŁ MR rozgrywka 


HZO DiM Leszno 19-21 lutego 2021

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Leszno 21/02/21

Gr A0 - Lila Kulesza  ALF KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A1 - Lilianna Brzykcy LEON KJ Podkowa Gruszczyn 

Gr A2 - Wiktoria Cwalina SZOGUN KJ Podkowa Gruszczyn

Gr C - Nikola Panarowicz MAROKO  KJ Podkowa Gruszczyn

Dbis - Agata Stasiak WAGABUNDA PONYSPORT KJ Stajnia Bukowiec

GP D/E - Nell Sówka BEN GUN KJ Podkowa Gruszczyn 

Finał JM - Maria Rybska CHAMBERTINA KS Forrest Pony Club 

GP Dzieci - Eryka Mikołajczyk DYLANO M KJ Osadkowski 

RJ / MJ - Emilia Pietrzak TESTAROSSA KJ Jumping Team Brynica 

 

 


Amelia Mościcka triumfuje w CSIL w Abu Dhabi ! 20/02/21

 

Sukces w Abu Dhabi! Polska juniorka Amelia Mościcka zwyciężyła w konkursie 135 CSIL podczas Abu Dhabi International Show Jumping Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies Sport Academy na Conthendrix a na Cinnamon była trzecia w konkursie otwarcia. 

20/02/19 


Cavaliada Future 20-21 lutego 2021 Poznań

Zofia Wierucka i Martyną Grobelny - najlepsze w konkursie otwarcia II tygodnia Cavaliady Future w Poznaniu 

Wiktoria Cwalina i Ramiro 

Finał Cavaliada Future Poznań II 21/02/21

MINI  1m. Wiktoria Cwalina RAMIRO KJ Podkowa Gruszczyn 

MIDI  1m. Martyna Grobelny MAKS  LKJ Ochaby  

Konkurs otwarcia 20/02/21

MINI - 1m. Zofia Wierucka CYKOR KJ Podkowa Gruszczyn 

MIDI - 1m. Martyna Grobelny MAKS  LKJ Ochaby 
 
SZTAFETA 1m. Hassmann / Słoniec / Skotarczak  VIDEO 
 

Ranking Cavaliada Future     GALERIA FACEBOOK 

 

 


CES Valencia Tour - 18-21 lutego 2021

Adam Grzegorzewski i Kalita O - najlepsza para konkursu otwarcia rundy CSIYH 18/02/21

 

Reprezentacja Polski CES Valencia 

Adam Grzegorzewski  ISSEM STAKATA  KALITA O  JACUZZY  HAPPYLINA  JAMINKA P

Mikołaj Barański KAZAN VAN DE PITSEMBURG  JUGGLE BARAKA  FREIHERR

​Laura Barańska  DEXTER CHUCK NORRIS

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju: 

niedziela 21/02/21 

Finał YH  4m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA

 

sobota 20/02/21

CSI3 145 LR   8m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA

CSI3 135cm 13m. Laura Barańska CHUCK NORRIS

 

piątek 19/02/21

CSI3 LR 145 11m. Adam Grzegorzewski ISSEM VIDEO 

CSI3 140cm - 2m. Adam Grzegorzewski STAKATA

CSIYH 7yrs 1m. Mikołaj Barański JUGGLE BARAKA  VIDEO

 

czwartek 18/02/21

CSI3 145cm 7m. Adam Grzegorzewski HAPPYLINA VIDEO 

CSIYH 6yr 1m. Adam Grzegorzewski KALITA O


Cavaliada Winter Tour 18-21 lutego 2021

 

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

Ranking LEC PŚ 21/02/21

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

niedziela 21/02/21

GP LR World Cup 160 2m. Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR  VIDEO 

CSI1 125cm  2m. Kornelia Smura DIE KLEINE LADY

​CSIYH Finał  1m. Michał Tyszko KING LEPANTINO  VIDEO

 

sobota 20/02/21

CSI2 140cm 2m. Jarosław SkrzyczyńskQUICK STEP

CSI2 S&M 135cm   3m. Maksymilian Wechta CELTIA II  VIDEO

CSI1 120cm 1m. Daria Kobiernik CZWERG

CSI1 115cm 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA VIDEO

CSIYH 1m. Klara Kozioł VOILA  VIDEO

 

piątek 19/02/21

CSI2 LR 145cm   1m. Michał Kaźmierczak DAME DE PIQUE VIDEO

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Osuch CROWN DU BUISSON Z

CSI2 135cm  1m. Iga Biegalska DORAVELLA  VIDEO

CSI1 120cm  1m. Grzegorz Kubiak GALOPADA

CSI1 110cm 1m. Zuzanna Niziołek MARIKA  VIDEO

czwartek 18/02/21

CSI2 140cm  1m. Dawid Skiba SECRET WEAPON L  VIDEO

CSI2 130cm  1m. Dawid Skiba SANTORINI L VIDEO

CSI1 110cm 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT  VIDEO 

CSIYH 1m. Marek LewickCOME 

 


CSN Leszno 12-14 lutego 2021

 

Grand Prix CSN Leszno 14/02/21

1m. Michael Kölz GER DSP ANPOWIKAPI   0/0 39,32s 

2m. Angeliki Podgórna  N.JUSTICE OF HERITAGE  0/rez 

3m. Jan Dominik Chrzanowski MEADOW 4 pkt 

 

WYNIKI ZAWODÓW  

 


Cavaliada Future 13-14 lutego 2021 Poznań

Tola Wawrzkiewicz i Halny fot. Cavaliada 

Konkurs otwarcia Cavaliada Future 13/02/21 fot. Cavaliada 

 

Finał I turnieju Cavaliada Future 14/02/21

MINI - 1m. Tola Wawrzkiewicz HALNY SKJ Sopot  VIDEO 

MIDI - 1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA BPK VIDEO

 

Konkurs otwarcia Cavaliada Future 13/02/21

MINI - 1m. Wiktoria Cwalina RAMIRO KJ Podkowa Gruszczyn  VIDEO

MIDI - 1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA BPK  VIDEO

ZAWODNICY CAVALIADA FUTURE 2021

REGULAMIN CAVALIADA FUTURE 2021

RANKING CAVALIADA FUTURE TOUR 2021    GALERIA FACEBOOK

 


Cavaliada Winter Tour 11-14 lutego 2021

 

Aleksandra Kierznowska i Badorette  fot. Cavaliada

ZGŁOSZENIA 

LISTY / WYNIKI / PROGRAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:

niedziela 14/02/21

GP LR 145 1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE VIDEO

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń BAIKA COT CHAT

CSI1 125cm 1m. Kornelia Smura DIE KLEINE LADY VIDEO

CSI1 115cm  1m. Filip Skrzyczyński WODKA POLKA

 

sobota 13/02/21

CSI2 140cm  2m. Grzegorz Kubiak SZULER

CSI2 130 S&M   3m. Antoni Strzałkowski BLANT

CSI2 130cm  1m. Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5

Finał CSIYH 1m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY

CSI1 120cm 1m. Nell Sówka JURANDA  VIDEO

​CSI1 110cm 1m. Oliwia Ostrowska ENDLESS LOVE

 

piątek 12/02/21

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta FIBONACCI S  VIDEO

CSI2 130cm  1m. Antoni Strzałkowski MISTER CASH

CSI1 120cm 1m. Zosia Gintowt - Juchniewicz SKLADNIA  VIDEO 

CSI1 110cm 1m. Maja Taczalska HIMALAYA OF THE HUTS VIDEO 

CSIYH 1m. Dawid Skiba ZANZIBAR L

 

czwartek 11/02/21

CSIYH 1m. Marek Lewicki COME  VIDEO 

 


Dalia Lehmann najlepsza w Grand Prix Leszna 07/02/21

Po przerwie w świetnym stylu wrócił na arenę podstawowy koń Dalii Lehmann CASANOVA. Para wygrała konkurs Grand Prix w Lesznie. 07/02/21

 

Grand Prix HZO Leszno 07/02/21

1m. Dalia Lehmann CASANOVA 468 Lehmann Sport Horses 0/0 36,52s 

2m. Łukasz TroszczyńskCORDOBA KS Nad Wigrami 0/0 39,41s 

3m. Julia Jaglarz GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL Vanto Jumping Team 0/4 pkt 

 

WYNIKI GRAND PRIX           WYNIKI ZAWODÓW 

 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21