W tym tygodniu:
 

CSI3  Gorla Minore ITA Monika Dulczewska

livestream

 

 

 

CSI2 Bonheiden BEL Przemysław Konopacki Jan Bobik 

 

 

 

CSI1 Peelbergen  NED Mikołaj Kownacki 

livestream

 

 

 

ZO DIM Jaszkowo

 

 

 

ZO Budzistowo 

 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Michał Kaźmierczak podwójnym zwycięzcą Grand Prix Leśna Wola Cup 30/07/17

Michał Kaźmierczak wygrał Grand Prix III etapu Leśna Wola Cup na Cisall FS, na Cartier był drugi. Trzecie miejsce w konkursie wywalczyła Julia Cieślar z KJK Szary w Michałowicach na Poetin. 

 

WYNIKI GRAND PRIX

WYNIKI TURNIEJU  

 

fot. @Leśna Wola 


LGCT Berlin 28 - 30 lipca 2017 - podsumowanie startów reprezentantów Polski

30/07/17

 

Bartosz Adamus 10ty w Finale 130cm LGCT CSI1 

 


X-BIONIC® SPHERE Samorin 27-29 lipca 2017 - podsumowanie udanych startów Reprezentantek Polski

29/07/17 

 


Relacja video Finał XXIII OOM Poczernin 2o17


Natalia Czernik z powodzeniem zadebiutowała w najbardziej prestiżowych zawodach na świecie - Longines Global Champions Tour w Berlinie 28/07/17

Natalia Czernik na klaczy Fenna w konkursie otwarcia 140cm CSI1 LGCT w Berlinie wywalczyła 4 miejsce.

 

WYNIKI ZAWODÓW  

LIVEstream 

 

fot. Beata Wieczorkowska 

 

 

 


Juliana Suska w świetnej formie w Samorin 28/07/17

Najlepsze WYNIKI 

1 miejsce - 125 cm CSICh / Gilea / 28/07/17

4 miejsce - 130cm CSICh / Tokajer 

3 miejsce - 125cm CSICh / Tokajer / 27/07/17


Dalia Lehmann wyznacza trendy w jeździeckiej modzie !


Podium XXII Finał OOM Poczernin 27/07/17


Podium XXII Finał OOM Kuce Poczernin 27/07/17


Maja Hendrys i Hanna Padalak prowadzą po dwóch półfinałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poczerninie 26/07/17

Maja Hendrys / Ganges / Podkowa Gruszczyn / OOM Kuce 

WYNIKI OOM 2017 

fot Dominika Frej 

Hanna Padalak / Portos / Otomoński KJ Tabun 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21