W tym tygodniu:
 
 

CSI3 Wellington USA 

Andrzej Opłatek 

livestream

 

 

CSI2 Abu Dhabi UEA

Amelia Mościcka 

livestream

 

 

 

CSI2 Ergo Arena Gdańsk 

livestream

 

 

 

CSI2 Lier BEL

Przemysław Konopacki, Maria Brańka Borja, Anna Kosznik 

livestream

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Cavaliada Warszawa - Finał Ligi Europy Centralnej PŚ 1-4 marca 2018

 

WYNIKI 

 

RANKING LIGI EUROPY CENTRALNE PŚ 04/03/18  

 

RANKING CAVALIADA  TOUR 

 

 

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - niedziela 03/03/18

Grand Prix LR CEL Final 155 cm   1m. Jarosław Skrzyczyński  CHACCLANA

Finał Małej Rundy 135cm  1m. Filip Lewicki MAROS 6

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - sobota 03/03/18

Finał ŚR LR 145cm  1m. Jarosław Skrzyczyński CASQUELL

Konk. 130cm  2m. Marek Lewicki / PHILADELPHIA

Speed & Music  1m. Mściwoj Kiecoń / DIGISPORT SATISFACTION

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - piątek 02/03/18

LR 150cm      1m. Adam Grzegorzewski ZAZOU SZUMAWA

Konk. 140cm  1m. Adam Grzegorzewski OKARINO

Venus vs Mars  1m. Mateusz Kiempa CATALAYA

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski - czwartek 01/03/18

Potęga Skoku - 1m. ex aequo Hubert Kierznowski i Jan Bobik

Konk. 145cm - 1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  

Konk. 140cm  - 1m. Jan Bobik CHACCO AMICOR ZM 

Konk. 130cm - 1m. Adam Grzegorzewski  IRYDION L

 

 


Martyna Ufnal i Marcelina Jackowiak wygrały Tour Cavaliady Future w Warszawie 04/03/18

 

Cykl Cavaliady Future sezonu 2017/18 wygrały w kat MIMI Emilia Ufnal z KJ Hippica Polonia Słupno na Ramiro oraz  w kat MIDI Marcelina Jackowiak z KJ Gronówka na Barkarola.

 

fot Ewa Imielska Hebda   04/03/18 

 

 

 


Adam Grzegorzewski przebojem Cavaliady w Warszawie !!!

Galeria z wielkiego sukcesu  Adama Grzegorzewskiego podczas warszawskiej Cavaliaday autorstwa Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography !

02/03/18

 


HZO DiM / HZR Michałowice 2-4 marca 2018

ZGŁOSZENIA 

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM

 

zamówienia zdjęć Przemysław Antosz

 

 


Kubiak, Grundkowska, Suska i Wawrzyniak - najlepsi w 8 finałach HPP. Leszno 25.02.18

W dn 23-25 lutego  2018 w Lesznie odbyła się ostatnia kwalifikacja do Halowego Pucharu Polski. Finałowe konkursy w poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali : Grzegorz Kubiak - seniorzy, Monika Grundkowska - MJ, Juliana Suska - juniorzy i Pola Wawrzyniak - open. 

 

Liderami rankingów HPP przed finałem w Sopocie są : Seweryn Murdzia, Nina Milczarek, Wiktoria Głowacka i Milena Dobkowska

 

 

Foto Primel 

 


R I P Crazy Quick 2005- 2018


Cavaliada Future Warszawa 2018 - ranking, zgłoszenia

Natalia Głowacz i Marcelina Jackowiak prowadzą w rankingu Cavaliada Future przed Finałem w Warszawie.  Aktualny ranking, zgłoszenia Torwar - zobacz dalej.

22/02/18

 


Jarosław Skrzyczyński najlepszy w Grand Prix Cavaliaday w Lublinie ! 18/02/18

 

Jarosław Skrzyczyński na SILVER SHINE po zaciętej walce w rozgrywce wygrał najważniejszy konkurs lubelskiej Cavaliady - Grand Prix LR 145cm o nagrodę Banku PKO BP pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. Do finałowej rozgrywki awansowało 13 par.  Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Ludwiczak na NORDWIND ze stratą 0,14 s, a trzecie Wojciech Wojcianiec na NACCORD MELLONI. 

18/08/18 

 

 


Finał Cavaliady Future w Lublinie pod dyktando Natalii Głowacz i Amelii Szczupakowskiej 18/02/18

WYNIKI FINAŁ 

Finał Cavaliada Future MINI   1m. Natalia Głowacz KJ Liljówka SZAMAN

Finał Cavaliada Future MIDI   1m. Amelia Szczupakowska LKJ Hippologia JOWISZ

 

18/02/18 

 

 


Cavaliada Future Lublin 2018 - Maria Karnabal i Martyna Ufnal najlepsze w sobotę 17/02/18

Martyna Ufnal i Maria Karnabal najlepsze w sobotnich konkursach Cavaliady Future w Lublinie o nagrodę Banku PKO BP i firmy Torpol.

fot. Ewa Imielska Hebda 

17/02/18


Opłatek Andrzej  2565
Skrzyczyński Jarosław 2507
Wojcianiec Wojciech  2084
Kubiak Dawid  1548
Kaźmierczak Michał  1209
Wechta Maksymilian 1114
Tyszko Mateusz   1007
Kiecoń Mściwoj   958
Grzegorzewski Adam    951
Konopacki Przemysław    863

31/12/21

 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Błaszczak Julia  263
2. Wilczewska Weronika     186
3. Tomanova Katerina  153
4. Kubiak Jakub 148
5. Lewicki Filip 141
6. Skrzypiec Agata    85
7. Tobiszewska Katarzyna  69
8. Lehmann Dalia  53
9.  Głowacka Wiktoria  43
10. Szlufik Aniela  37

31/12/21

1. Lewandowski Aleksander   706
2. Kierznowska Aleksandra  509
3. Skrobacz Olga 339
4. Handzlik Maciej  269
5. Kozioł Klara 240
6. Wypchło Aleksandra 198
7. Barański Mikołaj   180
8. Konieczna Róża  178
9. Biegalska Iga  177
10. Borja Maria Brańka  158

 

31/12/21

1  Sówka Nell  4065
2  Nawrocka Roksana 2615
3. Maciaszczak Ewa  1890
4. Lewkowicz Amelia  1590
5. Parda Julia   1520
5. Skotarczak Nel 1495
7  Mikołajczyk Eryka  1465
8. Kraśko Kuba 1440
9. Skrzyczyński Patryk 1380
10. Pellowska Paulina   1310

31/12/21

1. Wierucka Maria  428
2. Czarnecka Adriana 354
3. Koperska Pacyńska Maria 282
4. Starostka Maja  266
5. Cicha Zofia   224
6  Gudan Natalia  184
7. Rąbca Milena 178
7. Reimann Zofia  152
9  Wilk Lena   132
10. Romanowska Anna  114

31/12/21

1.  Cwalina Wiktoria  679
2.  Mroczek Jakub 578
3.  Grobelny Martyna  424
4.  Janusz Zofia 398
5.  Hart Dyke Zofia  388
6   Peszek Zofia   377
7.  Obrocka Martyna  318
8.  Romanowska Gabriela  284
9.  Ciszek Zofia  274
10. Olaszek Alicja  . 263

31/12/21

1  Nagła Maja  584
2.  Cwalina Wiktoria  458
2.  Kamińska Zofia 441
4.  Brzykcy Liliana 358
5.  Wierucka Zofia 350
5.  Goszczyński Tomasz  329
7   Chojowska Iga  316
8.  Sławińska Zuzanna  295
9   Reimann Zofia  195
10.  Kostkowska Lilianna   183

 31/12/21

1. Panarowicz Nikola    615    
2. Biel Zofia  480
3. Von Mauberg Wiktoria  394
4. Kwiatkowska Karolina 284
5. Pasternak Julia   241 
6. Kucharska Antonina  239
6. Rembielińska Wiktoria   239
 Aniołek Hubert 234
8. Jurasz Kornelia  231
10. Stasiak Agata  222

31/12/21 

1.  Sówka Nell  1540
2.  Kierznowska Jagoda  1230
3.  Aniołek Hubert  905
4.  Babczyńska Małgorzata  735
5.  Ganowska Julia  545
5.  Pellowska Paulina   545
7.  Dubiniak Michał 260
8.  Ambroziak Nadia  190
9.   Knopkiewicz Natalia  175
10.  Jackowiak Marcelina   170

31/12/21 

1.  Rybak Massalska Lena   823
2.  Patecka Olga  787
3.  Bąba Amelia   519
4.  Szrajer Matylda   491
5.  Pakur Antonina  444
6.  Wernerowicz Karolina  420
7. Biel Zofia  397
8. Kierznowska Jagoda  342
9. Przybyła Natalia 314 
10. Gola Helena  298

31/12/21

1.  Sawicka Paulina  755
2.  Misztal Maggie  570
3.  Pietrzak Emilia  200
3   Skotarczak Nel 200
5   Apanasewicz Weronika 120
6. Ponurski Gabriela  60
7. Skrzyczyński Patryk  30
8. Bielą Berenika  20
9.     0
10    0

31/12/21