W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Global Future Champions CSIYR CSIJ CSICh Valkenswaard 28-30 sierpnia 2020

Global Future Champions CSIYR  CSIJ  CSICh Valkenswaard 28-30/08/2020 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 30.08.20

Final CSICh 125 - 1m. Iga Biegalska DORAVELLA

Finał CSIJ 140 - 8m. Maximilian Parkitny DURANO W  VIDEO  VIDEO jump off

 

sobota 29.08.20

CSIY 140  8m. Wiktoria Bedyńska VIGOR

CSICh 120 - 1m Daria Pietrzak SONATA W VIDEO 

CSIJ 125 - 2m Olga Skrobacz ORIDA-M

 

piątek 28.08.20 

CSIJ 135cm 4m. Olga Skrobacz ORIDA-M  VIDEO

CSICh 120cm 2m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO

 

ZGŁOSZENIA  WYNIKI / PROGRAM  strona oficjalna 

Reprezentacja Polski : 

Wiktoria Bedyńska, Iga Biegalska, Laura Kłapińska, Daria Pietrzak, Maximilian Parkitny, Olga Skrobacz,  Eliza Zawadzka, Natalia Stefańska,  


CSIO3 CSIYH Praga 20-23 sierpnia 2020

Od lewej:  Krzysztof Ludwiczak, Andrzej Opłatek, Radosław Zalewski, Przemysław Konopacki, Wojciech Wojcianiec

 

Reprezentacja Polski : 

Przemysław Konopacki   VOLO'S DIAMOND VASCO DUKE

Andrzej Opłatek STAKKATAN  CONTHINDER  DIAROUBET

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE NACCORD MELLONI

​Radosław Zalewski  ILATINA HERE I AM

​Jarosław Skrzyczyński  JERICO  CHACCO AMICOR  OLIMPIC STAR

Maksymilian Wechta  QUINCHELLA  CHEPETTANO FIBONACCI S

 

STRONA OFICJALNA

WYNIKI / LISTY / PROGRAM / ZGŁOSZENIA 

LIVESTREAM

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski z zawodach :

 

niedziela 23.08.20

Grand Prix LR 150  23m Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE

LR 145cm 3m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO 

 

sobota 22.08.20

LR 150cm 4m. Przemysław Konopacki DUKE VIDEO

Finał CSIYH 1m Jarosław Skrzyczyński QUICK STEP 

 

 

piątek 21.08.20

140cm  5m. Jarosław Skrzyczyński INTURIDO VIDEO

Puchar Narodów LR 145 13m. Polska  

 

czwartek 20.08.20

LR 145cm 4m. Jarosław Skrzyczyński JERICO VIDEO

140cm 4m, Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET

CSIYH 11m. Wojciech Wojcianiec JARLEY

 


CSIOY Wierden - Wiktoria Bedyńska druga w swoim pierwszym młodzieżowym Grand Prix 16/08/20

 

Wiktoria Bedyńska na LACOSTE 142 / Guardus Limbus x Caretino 2/  druga w Grand Prix CSIO 145cm Wierden w Holandii. Reprezentantka Polski debiutowała tym startem w kategorii młodzieżowej. 

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW

VIDEO przejazd podstawowy      VIDEO rozgrywka 


Finał OOM 2020 - lista zakwalifikowanych zawodników

 

 

 


ZO DiM Leszno 13-16 sierpnia 2020

Nel Skotarczak - fot Katarzyna Broda ( faraa ) - photography

 

Zwycięzcy Finałów ZO DiM JKS Przybyszewo 15-16/08/20

Gr A0 - Zuzanna Stróżyńska KJ CH Jaszkowo
Gr A1 - Nel Skotarczak GA PODKOWA GRUSZCZYN - na zdjęciu 
Gr A2 - Zuzanna Wesoły KJ Liljówka Stęszewko
Gr C - Weronika Gosztyła Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria" 
Gr D bis - Julia Ganowska Ranczo Kołata
Dzieci II / JM - Wiktoria Wąsowicz Polish Pony Club
GP D/E - Olga Tuliszkiewicz KJ Sokół Damasławek
GP Dzieci - Roksana Naumiuk BPK MAZ
Finał Jun / MJ - Julia Ptaszyńska KJ Plejada

16/08/20

 


XXIII Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody Toruń 14-16 sierpnia 2020 MEMORIAŁ TOMASZA PACYŃSKIEGO

ZWYCIĘZCY 

SENIORZY- Monika Wasik-Laskowska JKS RYWAL 
JUNIORZY - Gabrysia Jóźwiak KJ Stajnia Nowina
KUCE - Zofia Michalska Pony Jumping Team 
OPEN - Natalia Kasza BPK

 

WYNIKI  


CSIO CSIYH Zduchovice 12-16 sierpnia 2020

 

Reprezentacja Polski CSIO Zduchowice 2020 

CSIOY - Gabriela Bado, Szymon Najdzionek 

CSIOJ - Paula Adamiec IND, Maria Brańka Borja IND,  Laura Kłapińska, Aleksander Lewandowski, Maksymilian Parkitny, Olga Skrobacz, Juliana Suska, Natalia Stefańska 

CSIOCh - Iga Biegalska, Anna Dziuba, Daria Pietrzak, Eliza Zawadzka, Zuzanna Prymek IND, Olivia Sijka IND

Szef Ekipy - Zbigniew Kaczorowski 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach : 

Niedziela 16.08.20

Grand Prix CSIOCh 1m. Iga Biegalska CARDHU VIDEO

Grand Prix CSIOJ 3m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139 

Grand Prix CSIOY   8m. Szymon Najdzionek FADINA PP 

Finał 135cm CSIOJ  1m. Olga Skrobacz ORIDA M VIDEO

 

Sobota 15.08.20

CSIOJ 140cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO

CSIOY 135cm  1m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 135cm 4m. Maria Brańka Borja CAMILLA 139

 

Piątek 14.08.20

Puchar Narodów CSIOCh  1m. Polska  / Iga Biegalska, Anna Dziuba, Eliza Zawadzka, Daria Pietrzak / 

Puchar Narodów CSIOJ  6m. Polska 

Puchar Narodów CSIOCh IND - 2m. Olivia Sijka IBERIA

Puchar Narodów CSIOJ IND - 3m. Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF 

Puchar Narodów CSIOY IND - 2m. Gabriela Bado BALISTO AC 

 

Czwartek 13.08.20 

CSIOY 140cm  5m Gabriela Bado BALISTO AC  VIDEO 

CSIOY 135cm 2m. Gabriela Bado KEIRA HIPPICA VIDEO

CSIOJ 130cm   2m. Juliana Suska TOKAJER 8 VIDEO 

CSIOCh 120cm 1m. Daria Pietrzak SONATA W  VIDEO 

CSIYH 7m Gabriela Bado JUVENTUS VIDEO 

CSIYH 12.08.20 


WYNIKI      LIVESTREAM / Puchary Narodów i Grand Prix / 

 

Relacje LIVE z Pucharów Narodów 14.08.20  i z Grand Prix 16.08.20 

 


Maksymilian Wechta najlepszy w Grand Prix Leszna 11/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA KJ Wechta 

WYNIKI ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW 


Wojciech Wojcianiec wygrywa Grand Prix ZO w KJ Lotar Biskupiec 09/08/20

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez KJ Lotar Biskupiec (@kjlotar)

Sie 9, 2020 o 7:30 PDT

WYNIKII GRAND PRIX  1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE JKS Melloni Horses 

WYNIKI ZAWODÓW 


Mściwoj Kiecoń wygrywa Grand Prix CSN Gorlitz 09/08/20

 

WYNIKI GRAND PRIX  1m. Mściwoj Kiecoń BACCORD / Balou du Rouet x Acord II/ 

WYNIKI ZAWODÓW 

VIDEO ROZGRYWKA GP


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21