W tym tygodniu:
 
Iga Biegalska, Maria Branka- Borja, Aleksandra Kierznowska, Daria Pietrzak, Aleksander Lewandowski, Aleksandra Wypchło, Olga Skrobacz, Marta Wypiór Aleksandra Osuch, Nell Sówka, Martyna Dubieniecka, Roksana Nawrocka, Kuba Kraśko, Eryka  Mikołajczyk, Julia Pięta, Wiktoria Ryciak, Julia Błaszczak,Hubert Kierznowski, Dawid Kubiak, Radosław Zalewski, Jarosław Koziarowski, Krzysztof Leśniak, Agnieszka Olszewska, Izabela Vinckier
 
 
 
 
Mateusz Tyszko, Robert Hestkowski, Dominika Hestkowska, Pola Wawrzyniak 
 
Laura Barańska 
 
 
Wiktoria Bedyńska, Łukasz Przybylski              livestream
 
 
Krzysztof Retka
 
 
 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Ranking FEI nr 227 na koniec listopada 2019

FEI Longines RANK  30/11/19 

1m. Steve Guerdat SUI  3392 pkt

120m - Wojciech Wojcianiec  1285 pkt

162m - Andrzej OPłatek 1075 pkt

184m - Krzysztof Ludwiczak 1020 pkt

198m - Jarosław Skrzyczyński 955 pkt 

POLACY w rankingu FEI na koniec XI 2019 


CAVALIADA POZNAŃ 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach 28.11-01.12.19

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 01/12/19

CSI4-W Grand Prix - 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO jump off 

CSI4-W 140cm 1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3

CSI4-W 135cm   4m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   VIDEO 

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

Final MINI  1m. Natalia Głowacz SZAMAN

Final MIDI  2m. Luna Kawalonek BORSALINO

 

sobota 30/11/19

CSI4-W LR 145cm  2m. Michał Kaźmierczak  DAME DE PIQUE

CSI4 LR Speed & Music  2m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 135cm 1m. Andrei Shalohin  FARLEY

CSI1 125 cm 1m. Zuzanna Sterczyńska  ARIANA   VIDEO 

Sztafeta  1m. / Nel Skotarczak, Hanna Kuczkowiak, Dawid Skiba

Cavaliada Future MINI   1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JOWISZ

 

piątek 29/11/19

CSI4-W 160cm 5m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI-W 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST

CSIYH  2m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

CSI1 130cm 1m. Samanta Forlini KONTENDRO

CSI1 120cm 2m. Jacek Kuśnierczak CAIRO AK

Potęga Skoku  4m. Jakub Krzyżosiak i Mateusz Kiempa

 

czwartek 28/11/19 

CSI4-W 145cm - 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA   VIDEO 

CSI4-W 140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak   DIAROUBET   VIDEO

CSI4-W 135cm - 4m Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN  VIDEO 

CSIYH  2m. Dawid Skiba  LA VULKANO L

CSI1 130cm  - 1m. Andrzej Głoskowski CENTROPLAST DINAR  VIDEO 

CSI1 120cm - 4m. Łukasz Brzóska CARJONKER  VIDEO


Cavaliada Future sezon 2019/20 - poznajcie bliżej zawodniczki cz 1 25/11/19

 Poznajcie bliżej  uczestniczki Cavaliady Future !

 

 


Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego w Lesznie 24/11/19

fot Paula Bartkowiak Fotografia

 

 

Paul-Richard Argus z Estonii podwójnym zwycięzcą Grand Prix Memoriału Generała Michała Gutowskiego ! Trzeci w konkursie był Hubert Polowczyk na COURTNEY 11 a czwarty Maksymilian Wechta na QUVEE PRESTIGE !


Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final 24/11/19

Prague Playoffs - CSI5* GCL Super Cup - Podium Final

🥇 Shanghai Swans 🥈 Monaco Aces 🥉 Madrid In Motion

WYNIKI   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography 


Praga Global Champions Playoffs - Ben Maher wygrywa Super Grand Prix 1 250 000 eur

 

Podium CSI5* LONGINES GCT SUPER GRAND PRIX 160cm 

1m. Ben Maher GBR Explosion W  0 pkt 

2m. Darragh Kenny  IRL Balou du Reventon  2 pkt 

3m. Martin Fuchs SUI Clooney 51 4 pkt 

WYNIKI     VIDEO   fot Beata Wieczorkowska - Equestrian Photography


Ogier hodowli Leszka Chełstowskiego - Chilli Boy Maxx SR uznany w Oldenburgu ! 22/11/19

 

Chilli Boy Maxx SR Ogier 2017 / /Cornet Obolenksy x Darco x Chin Chin/  hod. Leszek Chełstowski Maxx Horses Wioleta Sipak & Leszek Chełstowski

WYNIKI Korung 2019 


CAVALIADA POZNAN 2019 - zgłoszenia

ZGŁOSZENIA CSI4-W  CSI1 CSIYH  

REGULAMIN CAVALIADA TOUR 2019/20

CAVALIADA FUTURE 

MIDI
NR IMIĘ NAZWISKO KLUB KOŃ
1  Lena Czeszejko-Sochacka   JKS u Robsonów MIŁEK PONYSPORT
2 Irena Bigaj KS FARUK LOTOS
3 Julia Ganowska KJ Ranczo Kołata TIFFANY
4 Martyna Pliem-Perka Tuszyński KJ Garbówek     NANCY PONYSPORT
5 Luna Kowalonek JUKS Abakus Kaczyna BORSALINO
6 Kornelia Jurasz KJ Podkowa Gruszczyn ROLEX 2
7 Paulina Pellowska JKS Barłomino JOWISZ
8  Hanna Kuczkowiak JKS Farma Modrzewie WRANGLER FOREST
MINI
1 Natalia Głowacz KJ Liljówka Stęszewko SZAMAN
2 Nel Skotarczak KJ Podkowa Gruszczyn FRANKENHOEH`S MYLORD
3  Kornelia Pawłowska KJ Aromer Józefin AT LAST RAVISHING RUBY
4  Nell Sówka KJ Podkowa Gruszczyn S-PIORUN
5 Berenika Biela KJ CH Jaszkowo HALNY
6 Natalia Kręgielska Tuszyński KJ Garbówek SANTA
7 Matylda Szrajer Kielecki Klub Jeździecki WOLLINGS LION KING
8  Paulina Słoniec KJ Trachy Sośnicowice PYSIA

 


Wojciech Dahlke najlepszy w Grand Prix Leszna 17/11/19

fot. Paula Bartkowiak 

Wojciech Dahlke z KJ Sokół Damaslawek  na MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15  zwyciężył w konkursie Grand Prix HZO w Lesznie. W finałowej rozgrywce pokonał zawodników KJ Agro Handel Śrem - Arkadiusza Fimmel i Mściwoja Kieconia.

WYNIKI GRAND PRIX
WYNIKI ZAWODÓW 

 


Nell Sówka i Václav Humplík wygrali finałowe zawody do Cavaliady Future w KJK Szary Michalowice 17/11/19

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM Michałowice :

 

gr A1  Václav Humplík  CZE MERLIN  / Cavaliada Future MINI / 

gr A2  Nell Sówka  FIGARO / Cavaliada Future MIDI /   KJ Podkowa 

gr C   Zofia Sondej MAKS  KKJ Kielce 

gr Dbis   Oliwia Kamińska LOPIK'S APPIE KJ Michałowka 

gr D/E  Agata Derda KOSMA KJ Michałowka 

Finał Dzieci II    Otylia Barczyk MELODY KJ Profit 

Grand Prix Dzieci  Marta Wypiór HOKEY POKEY KJ Pod Żubrem 

Finał Jun / MJ    Emilia Szojda CAMPINO BURME KJ Profit  

 

WYNIKI ZAWODÓW   

RANKING KONCOWY KWALIFIKACJI DO CAVALIADA FUTURE 


Wojcianiec Wojciech  3958
Skrzyczyński Jarosław 3819
Opłatek Andrzej  3715
Ludwiczak Krzysztof  3164
Wechta Maksymilian  2652
Bobik Jan  1910
Grzelczyk Kamil  1738
Kaźmierczak Michał  1574
Kubiak Grzegorz  1548
Grzegorzewski Adam 1384

 28/02/21

 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Mikołajczyk Eryka  305
2 Czeszejko-Sochacka  290
3. Sówka Nell  285
3. Lewkowicz Amelia 285
5. Szpak Karolina  280
6. Ryciak Wiktoria   275
7. Parda Julia  210
8. Nawrocka Roksana   205
9. Dąbrowska Zuzanna   185
9. Kucharska Antonina   185 

01/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

 01/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

 01/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska Maja  31

  01/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

01/04/21

1.  Sówka Nell  525
2. Kierznowska Jagoda  215
3.  Ganowska Julia  105
4.  Zubczyńska Amelia  85
5.  Jackowiak Marcelina  60
6.  Ambroziak Nadia  50
7.    0
8.   0
9.    0
10.    0

 01/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

01/04/21

1.  Misztal Maggie  200
2.  Sawicka Paulina  180
3.  Apanasewicz Weronika 90
4   Pietrzak Emilia  15
5     0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

01/04/21